חבר רשום?

הצטרפות

או


בתהליך..המתן בבקשה.

בהצטרפות לאתר אני מסכים לתנאים

השירותים של BizMakeBiz

כרטיס עסק באינדקס ארגון העסקים הקטנים בישראל

כרטיס העסק שלכם באתר BizMakeBiz מעניק לעסק שלכם חשיפה פרסומית בשני מימדים: באתר הארגון מפורסם כרטיס העסק ללמעלה מ- 37 אלף בעלי עסקים, צרכנים ומשווקים פוטנציאליים. ברשת האינטרנט כרטיס העסק שלכם מהווה חלק מפורטל ארגוני, ולכן הוא עתיד לקבל תנופה מרשימה בתוצאות החיפוש ב Google.

כדאי לשים לב: כרטיס העסק הוא הפנים שלו ברחב הוירטואלי לכן חשוב למלא בדיוק מירבי את פרטי העסק ויצירת קשר, לצייד אותו בתמונה מרשימה, לפרט את מגוון המוצרים או השירותים שהעסק מציע ולבחור בקפידה את מילות וביטויי המפתח באמצעותן יוכל הלקוח הפוטנציאלי הבא למצוא אתכם.

אתר אינטרנט

בוחרים אחת מתבניות העיצוב המקסימות העומדות לרשותכם, משנים צבעוניות בהתאם לשפה העיצובית של המותג והטעם האישי, מעלים תמונות של מוצרים ותכנים רלבנטיים ומתחדשים עם אתר אינטרנט חדש לעסק.

מערכת ניהול התוכן של האתר פשוטה ונוחה לתפעול ומאפשרת לשנות, להוסיף ולהוריד תכנים בכל רגע נתון. לבחירתכם, ניתן להקים את האתר תחת הדומיין של BizMakeBiz או לחבר אותו לדומיין שלכם. אתם מוזמנים להעלות באתר תכנים ללא כל הגבלה - האחסון עלינו!

אם יש לכם כבר אתר אינטרנט, כדאי להשתמש באתר זה כאתר לקידום מוצר נישתי, כדף נחיתה לשיווק מבצע נקודתי או כשער מרשים לאתר הבית שלכם. זה כבר שלכם - נצלו את זה.

אתר סלולארי

זה כבר מזמן לא סוד: המכשיר הסלולארי משמש היום את מרבית הצרכנים כמקור אינפורמציה ראשון במעלה ועד היום לא יכולתם לדמיין שגם לעסק שלכם יכול להיות אתר סלולארי בחמש דקות.
זה עובד כמו קסם, ואנחנו שמחים לאפשר לעסק שלכם אתר סלולארי ממש כמו לעסקים הגדולים. מגיע לו!
האתר כולל חנות וירטואלית, תיק עבודות, ניווט לעסק בקליק, שיחה ישירה מהאתר ועוד פונקציות מתקדמות שניתן להפעיל ממש בלחיצת כפתור..

חנות מקוונת

אם יש לכם עסק שמוכר מוצרים, חשוב להשתמש באינטרנט כפלטפורמה מכירתית שעובדת בשבילכם 24/7.
המערכת החכמה של BizMakeBiz מאפשרת לכם להעלות מוצרים, לתמחר אותם ולהתחיל למכור. אתר הארגון מאובטח ומאפשר למכור מוצרים בראש שקט.
את החנות המקוונת חשוב לחבר לכל הפלטפורמות השיווקיות של העסק - באתר האינטרנט, באתר הסלולארי ובפייסבוק - מעולם לא היה קל יותר להקים חנות באינטרנט!

טאבים לפייסבוק עסקי

עסקים רבים פותחים 'כרטיס עסק' בפייסבוק וזה נפלא כדרך נוספת להגיע אל קהל הלקוחות ולייצר עימם שיח שוטף. יחד עם זאת, פייסבוק מאפשר היום מספר מוגבל מאד של אפשרויות באופן הצגת העסק בכרטיס העסקי...אבל לנו יש פתרון נהדר!
באמצעות המערכת של BizMakeBiz תוכלו לממשק את כרטיס העסק שלכם בפייסבוק לכרטיס העסק שלכם באתר הארגון ולהקים לשוניות נוספות כגון: חוות דעת של לקוחות, תיק עבודות, סרטונים ומכירת מוצרים On-Line - לשוניות אלה חיוניות להצגה מרשימה ואפקטיבית של העסק ברשת החברתית.

מערכת מכרזים - הצעות עבודה ישירות למייל

בכל פעם שאחד מעשרות אלפי העסקים בקהילה יוציא מכרז הקשור לתחום ההתמחות שלך, המערכת של BizMakeBiz תאתר אותך כספק אופציונאלי ותשלח למייל שלך ליד - אפשרות השתתפות במכרז. אם פרטי המכרז רלבנטיים אליך מהר והגש את ההצעה שלך. יכול להיות מאד שהעבודה הבאה שלך מתחילה כאן!

בלוג עסקי

פרסום מאמר מקצועי, טיפים מיוחדים או סיפורי מקרה, מאפשרים ללקוחות פוטנציאליים להתרשם מהידע המקצועי שלכם ולמצב אתכם כמומחים בתחומכם. ככל שתכתבו כמות רבה יותר של רשומות מעניינות ובעלות ערך בבלוג העסקי, כך תגדל החשיפה שלכם ברשת ואיתה האפשרות שלכם להיות נגישים לקהל היעד המחפש בעל מקצוע ומידע בתחום שלכם באינטרנט. כל רשומה שתתווסף בבלוג עשויה להגביר את כמות הכניסות לעמוד העסק שלכם, להרחבת מאגר הלקוחות הפוטנציאליים וליצירת עסקאות.

פורומים ייעודיים, ערוצים על פי ענף מקצועי, אירועים

להתייעץ עם חברי הקהילה בפורום הכללי על רעיון עסקי חדש, לקחת חלק בדיון מרתק בערוץ השיווקי באתר, להירשם למפגש פי 8 או לספר על סדנא שאתם עורכים ולהזמין את חברי הקהילה העסקית… לרשותכם מגוון אפשרויות מדהים לדיאלוג עם חברי הקהילה באתר הארגון. חשוב שתהיו שם - תביעו דיעה, תתרמו מהמומחיות שלכם ותחזקו את ההיכרות אתכם ועם העסק שלכם. זוהי הזדמנות נהדרת להיראות ולהישמע בקרב חברי הקהילה בהינף מקלדת- הפכו עצמכם לאייקונים מעורבים, משפיעים וראשונים בתודעה של חברי הקהילה.

מערכת קמפיינים- הפצה ויראלית של מסרים

כוחה של הקהילה כנבחרת השיווקית של העסק שלך, עשויה לבוא לידי ביטוי גם בגלים שאנחנו מעוררים ברשת. במוקדם או במאוחר תגלו שהמפרגנים האמיתיים לעסק שלכם נמצאים כאן בקהילה, איתנו. כן, אנחנו אוהבים לפרגן זה לזה - בגלל שאנחנו מכירים וסומכים אחד על השני. אם יש לך אירוע, הרצאה, מבצע מיוחד או תוכן מרתק שאתה רוצה לייצר להם חשיפה רחבה, מומלץ לפתוח קמפיין ולהזמין את חברי הקהילה העסקית לעזור לכם להפיץ אותו. זה עובד ובענק! כך מתורגמת חכמת ההמונים לכוחה השווקי. תנסו. תודו לנו אחר כך…