בתהליך..המתן בבקשה.

ביו קאר יועצים בע"מ

מילות מפתח: תיכנון מטבח מוסדי , מניעת תחלואה בהסעדה , דגימות מזון , יועצי בטיחות מזון , רשיון עסק , סיוע ברישוי עסקים , סיוע במשרד הבריאות , ייעוץ תברואי , דגימות מעבדה

אודות

חברת ביו קאר עוסקת בתברואת מזון, מניעת כשלים במטבח ומציעה ניסיון עשיר בתחום. בחברה קיימות מספר מחלקות למתן סיוע לך הלקוח בכל הקשור לעמידה בסטנדרטים ובתקנים של הרשויות ובעיקרן משרד הבריאות, הרשות המקומית ואיכות הסביבה. חברת ביו קאר תומכת ומלווה באופן מלא את לקוחותיה עסקי מזון והסעדה בכל הקשור לרשויות שהוזכרו תוך שאיפה מתמדת לשיפור והרמת הסטנדרטים של תהליכי העבודה ו'זרימת המזון'.

ליווי תברואי
במחלקת התברואנים ואנשי השטח שלנו תפגשו תברואנים מקצועיים ומוסמכים, וטרינרים וטכנולוגי מזון עם ידע וניסיון רב בתחום. כח האדם האיכותי שלנו גויס לחברה על מנת לספק ללקוח את המיטב בכל מה שקשור לתהליכי ניהול המטבח העדכניים ביותר בפן התברואי. ביו קאר מתייצבת בזמן אמת בצידו של הלקוח אם נקלע למקרה של תקלה, הרעלה, זיהום או בעיות תברואיות שנתגלו. הרעלות או זיהומים מחייבים נקיטת צעדים מובנים וברורים לטיפול בבעיה על ידי מומחים לעניין.

בדיקות ספקים החברה בודקת את איכות הספקים ואת איכות המוצרים אותם הם מספקים לעסקך.
בדיקות התשתית, הסניטציה ורמת הניקיון בעסק נוהלי טיפול במזון, ביקורות מקיפות ובדיקות מעבדה.
התהליך עם סיום הבדיקה /הביקורת, יועבר אליך הלקוח דו"ח ברור המפרט את הממצאים וכולל את הליקויים ואת הטעון שיפור לפי רמות החשיבות השונות. הדו"ח עובר מספר תחנות ושלבים עד שיועבר אליך הלקוח וזאת בכדי לוודא הגשת ההמלצות המתאימות ביותר לעסקך, עם דגש בנושא הנחיות וניהול התהליך הנכון מול תקנות ודרישות משרד הבריאות.
כל לקוח בחברתנו נהנה תמיד משירות מקיף, אמין ומקצועי החל מהרגע בו בחר בנו לספק עבורו את שירותי הייעוץ והליווי התברואי.

הדרכות עובדים
הדרכת העובדים נעשית בזמן שהעסק לא פתוח לקהל הרחב. עובד ביו קאר יסביר וידריך כל עובד ועובד לגבי ניהול אופטימלי של המדור אשר בתחום אחריותו וע"פ תפקידו במערכת. מכיוון שרוב עובדי המטבח אינם אנשי מקצוע בהכשרתם כמו השף או מנהל המטבח, יש להכשיר ללמד ולכוון את העובדים כך שימנעו פירצות וטיפול לא נכון במזון אשר עלול להיפגע ולהוות סכנה ומקור להתפתחות חיידקים מזיקים.

ליווי ותכנון מטבחים ורישיון העסק
צוות ביו קאר ברשותו של מהנדס החברה צבר ניסיון עשיר בתחום תכנון בתי אוכל ומטבחים מכל הסוגים.
תמיד נוכל להציע פתרונות יצירתיים לכל בעיה אפשרית המתעוררת בשטח, ולהשגת הרישיון לעסק בעת ביצוע שיפוצים או שינויים מבניים. חשוב לדעת שההתאמה לתנאי העבודה היא אופטימלית ולוקחת בחשבון
את כל מגוון הפרמטרים והנתונים המתקיימים בשטח.
תוכניות העבודה שלנו הוכיחו עצמן פעמים רבות והן מוכרות בשל רמת התכנון והגימור שלהן. התוכניות מתקבלות בין לקוחותינו בהערכה רבה לאחר שעמדו במבחן התוצאה והוכיחו עצמן ברשויות כמו משרד הבריאות והעיריות השונות.


הנך מוזמן ליצור עימנו קשר ולהצטרף כלקוח חדש לחברת 'ביו קאר' ואנו מבטיחים לייצר עבורך פתרון הולם, אשר תמיד יכלול שירות מסור, אמינות ואחריות מלאה.
אנו נשמח להגיש חוות דעת אודותינו של לקוחותינו בניהם מסעדנים, בתי מלון, אולמות אירועים ויצרני מזון מהשורה הראשונה.

תגובות

נקודות פעילות

0
ב 4 החודשים האחרונים
(10 סה"כ נקודות)
16
צפיות בפרופיל© א.נ עסקים עושים עסקים בע"מ.
כל הזכויות שמורות