בתהליך..המתן בבקשה.

BZmode - ייעוץ עסקי אקטיבי

שירותים

ייעוץ כלכלי ושיווקי לעסקים

• ייעוץ עסקי לחברות ועסקים בתחומי כספים, שיווק ומכירות וניהול כללי.
• ביצוע חונכויות עסקיות מטעם משרד התעשייה והמסחר ומטעם חממת "ניצנים" של הרשות לפיתוח הנגב
• ליווי עסקי ליזמים ועסקים
• שירותי CFO (תכנון ובקרה תקציבית, ניהול תזרימי מזומנים ובנקים ובניית תקציב)
• גיוסי הון ואשראי.
• הכנת תכניות עסקיות (בחינות היתכנות, מכירת/קניית עסק, השקעות, הון חוזר ועוד)
• ניהול עובדים ובניית תכניות תמריץ לעסקים קמעונאיים.
• מודיעין ופיתוח עסקי
• יעוץ "ירוק" לעסקים
• כלכלת משפחה ומשקי בית – ייעוץ פיננסי למשפחות ולנוער.

חודש ראשון חינם - ניהול תקציב למשקי בית

כמו רבים מלקוחותינו, גם אתם יודעים שתכנון תקציב למשק הבית שלכם הוא דבר חשוב, המסייע רבות לשקט נפשי, הגשמת חלומות ויכולת בדיקה עצמית של פעילותכם הכלכלית.

גם אם כבר בניתם תקציב בעבר, לא תמיד אתם מוצאים את הזמן לעדכן ולבחון את התוצאות ולפעמים לא ממש מתחשק לשבת ולבצע את העבודה...

אנחנו יכולים לסייע! במסגרת השירות החדש, אנו נבצע את העבודה עבורכם, כך שתוכלו לקבל תקציב מעודכן בכל חודש וגם המלצות והערות לשיפור!

לפרטים נוספים, מלאו את הפרטים בטופס וניצור עמכם קשר בהקדם!

קישור לטופס: https://docs.google.com/forms/d/1VOGkOTWFRmkhAKfhadx8VCIBm_V5Zi-VKEwT32Gvg0g/viewform

חונכות עסקית (תכנית מעוף - משרד הכלכלה)

תכנית החונכות העסקית הוקמה ומופעלת ע"י מינהל המימון במשרד התעשייה המסחר והתעסוקה, ומשמשת כלי סיוע במסגרת פעילות המשרד לעידוד ולקידום מגזר העסקים הקטנים בישראל.

מטרת תכנית החונכות - לסייע לעסק הזעיר, הקטן והבינוני בהתרחבות מבוקרת ובשיפור ביצועיו ורמת רווחיותו תוך שיפור ניהולו, הקניית כלים ניהוליים וליווי ביישומם.

להשגת המטרה – מעמידה התוכנית לרשות העסקים ייעוץ מקצועי הניתן ע"י מומחים בעלי ניסיון רב אשר נבחרו למטרה זו מהסקטור הפרטי.

עד כה הופעלה התוכנית בכ-25,000 עסקים זעירים, קטנים ובינוניים. רמת התוכנית, הפעלתה ותועלתה נבחנו והוא זכה לקבל בשנת 1996 את פרס קפלן ובשנת 1998 את אות מיזם האיכות לשנת היובל.

ב"BZmode" תוכלו לקבל ליווי מקצועי על ידי יועצים מורשים של משרד התמ"ת בעלות מסובסדת וזאת על מנת להצעיד את העסק שלכם קדימה להצלחה!!!

הכנת תכניות עסקיות

תכנית עסקית היא מסמך ניהולי המספק תמונה עתידית כוללת של העסק או המיזם מכל הבחינות – מבחינה שיווקית, טכנולוגית, תפעולית, כלכלית ועוד.

הסיבה העיקרית להכנת תכנית עסקית היא ניתוח שיטתי ומסודר של העסק, לשם תכנון אסטרטגיה עסקית, גיוס הון, שיתוף פעולה, בדיקת כדאיות מעמיקה ועוד. התכנית מאפשרת מידה רבה של תכנון ושליטה בכיוונים העסקיים וכן תחקור של תכנון מול ביצוע ועדכון התכנית לתקופות הבאות.

על התוכנית העסקית לסקור את העסק או המיזם מכל היבטיו הן מהבחינה הכלכלית והן מבחינות אחרות, שיווקית, הנדסית (במקרה ויש לייצר את המוצר) ועוד.

אנו ב"BZmode" מתמחים בהכנת תכניות עסקיות לכל מטרה.
אם ברצונכם לבחון כדאיות כלכלית של עסק או מיזם, לצרף שותף או משקיע לעסק או להצטרף בעצמכם כשותפים או כמשקיעים בעסק קיים, הכנת תכנית עסקית היא הצעד הראשון.

ליווי וייעוץ ליזמים

מזל טוב! יש לך רעיון או התמחות בתחום עסקי וברצונך להקים עסק אשר בו ניתן יהיה להפוך את הרעיון להכנסה כספית.
על מנת שהמיזם יצליח וכן על מנת להימנע מטעויות והשקעות כספיות אשר עלולות לרדת לטמיון, יש לבנות תכנית עבודה ולבחון את התחומים השונים הכרוכים בפתיחת עסק – החל מתכנון פיננסי, תמחור, שיווק ומכירות ועוד.

צוות המומחים של "BZmode" צברו ניסיון רב בליווי יזמים ועסקים, בכל הקשור להקמת עסקים ותפעולם המיטבי ויכולים להעניק לך טיפים וכלים רבים אשר יסייעו לך להגשים את החלום ולפתוח עסק עצמאי ורווחי.

בעזרת צוות המומחים שלנו, ניצור יחדיו "ספר הפעלה" למיזם המיוחד שלך ולאחר מכן נלווה אותך בכל השלבים, על מנת שהחלום יהפוך למציאות.

ייעוץ בניהול עובדים

ניהול עובדים זו אומנות המצריכה מנהיגות, הקשבה, איתור עובדים מתאימים ומציאת דרכים למיצוי יכולותיהם, על מנת ליצור מצב שבו גם העובדים וגם העסק יצעדו קדימה וירוויחו מהשותפות ההדדית.

הניידות ההולכת וגוברת בשוק העבודה גורמת לחברות לעשות מאמצים רבים כדי לשמור על עובדיהם הטובים מכיוון שעובד העוזב את מקום עבודתו לוקח איתו לא רק את הידע והניסיון שלו בתפקיד, אלא גם את יחסי העבודה שהיו לו עם עובדים אחרים בארגון.

צוות המומחים שלנו ב"BZmode", יסייע לעסק שלך בכל הקשור בבניית תהליכי גיוס, שימור, תגמול והכשרת עובדים, תוך שילובם בחזון העסק ובחתירה להשגת היעדים שהוצבו לעובדים ולעסק עצמו.

שותפויות ומשקיעים

העסק שלך התפתח ואתה מעוניין "לעלות שלב" ולגייס הון או שותף, אשר יסייעו לך לקדם את העסק.

על מנת לאתר שותף מתאים, יש לבצע בעיקר תהליך והכנה שיווקית, הדורשים שימוש נכון בידע ובניסיון קודם. למרות האמור לעיל, מנסים בעלי העסק לבצע את התהליך בעצמם, עקב העובדה שמדובר בפרויקט נקודתי וכן על מנת להקטין חשיפה של העסק בפני גורמי חוץ.

השרות שלנו מותאם ספציפית למטרה זו ואנו ב"BZmode" חותמים על הסכמי סודיות, טרם קבלת מידע על העסק.

ככלל, שותפים עסקיים נחלקים לשלושה סוגים: שותף מנהל, שותף פיננסי או שותף אסטרטגי.

תהליך העבודה כולל את החלקים הבאים:
• ייעוץ ואבחון – בדיקת וניתוח צרכי העסק ובחינת חלופות אחרות. יש לבדוק האם באמת יש צורך בהכנסת שותף, איזה סוג של שותף נדרש ומה היכולות לאתר שותף מתאים, על מנת לקדם את המטרות של כל הצדדים המעורבים.
• בניית תכנית עבודה– מטרות גיוס השותף, איתור קהל יעד, אפיקי פרסום וקביעת לוחות זמנים.
• הכנת מסמכים – פרופיל העסק, הצעה לשותפות והערכת שווי / פוטנציאל העסק.
• ייצוג העסק מול שותפים פוטנציאליים – איתור ראשוני, מיון מועמדים והכנת בעל העסק לפגישה הראשונה עם שותף הפוטנציאלי.
• סיוע במשא ומתן עם שותפים פוטנציאלים שנבחרו.
• ליווי השותפות, לאחר תחילתה, במידת הצורך.

כלכלת משפחה

אנו ב"BZmode" מאמינים ודוגלים בכך שניהול פיננסי משפחתי דומה ואף זהה לניהול פיננסי של עסק.
מחקרים שונים מצאו כי רוב משקי הבית בישראל נמצאים במצב כרוני של משיכת יתר (אוברדרפט) בבנק.
מצב זה אינו "גזירה משמים" וניתן להתגבר עליו בניהול נכון של משק הבית.

על מנת להתמודד עם האתגרים המורכבים העומדים בפני כל משפחה, ניתן להשתמש בכלים פשוטים אך רבי עוצמה, היכולים לסייע רבות בניהול פיננסי נכון של משק הבית.

אנו מאמינים עם הכלים הנכונים לניהול פיננסי, כל משפחה יכולה להגיע למצב שבו "משיכת יתר בבנק" היא מונח לא רלוונטי ואף ליצור מצב בו ייווצרו עודפי הכנסה, אשר יופנו לחסכון או להשקעות.

במהלך הליווי הכלכלי' נבצע אבחון למצבו של משק הבית וביחד אתכם נחליט כיצד יש לפעול על מנת לשפר את המצב הקיים.

מאחר שהדרך היחידה לרכוש כלים פיננסיים היא בעבודה משותפת, כל תהליך הליווי והאבחון יתבצע ביחד אתכם, תוך קבלת "שיעורי בית" אשר יסייעו לכם בתהליך הלמידה והשינוי.
לאחר תהליך האבחון תוכן תכנית עבודה לשיפור מצבו של משק הבית ולאחר גיבוש התוכנית נלווה אתכם בהתאם לתוכנית הפעולה שעליה הוחלט.

מודיעין ופיתוח עסקי

כבעל עסק המעוניין להצליח וליצור עדיפות על פני המתחרים, עליך לדעת כיצד פועלים המתחרים שלך, הן מבחינת שיווק, פרסום, תמחור, וכן פיתוח רעיונות או מוצרים חדשים.

מודיעין עסקי הוא איסוף וניתוח של מידע על מוצרים ותהליכי עבודה של מתחרים וכן מציאת דפוסי התנהגות במידע שנאסף בשוק שבו פועל עסק מסוים, כבסיס לקבלת החלטות עסקיות.

השיטות המשמשות במודיעין עסקי מבוססות על איסוף מידע, ניתוחו והכוונת הפעילות העסקית בהתאם. במשרד "BZnode", איסוף המידע על היריבים העסקיים מבוסס על שיטות האיסוף הלגיטימיות הכוללות מעקב אחרי פרסומים פומביים של מתחרים והפרסומים אודותיהם, ניתוח פעילותם העסקית, איתור קהלי המטרה שלהם, קמפיין גיוס עובדים של מתחרים, הודעות בעיתונות, הודעות לבורסה וכדומה.

בנוסף, צוות המשרד שלנו מתמחה בהקטנת החשיפה של העסק שלך באותם התחומים הנזכרים לעיל, על מנת שלא לחשוף את סודות העסק בפני המתחרים.

שיקוף עסקי

מבצע שיקוף עסקי - 250 ש"ח כולל מע"מ ו-20 קרדיטים

ציון איכות

  (2 מדרגים)
10
מחיר: 10
שירות: 10
זמינות: 10
אמינות: 10

נקודות פעילות

0
ב 4 החודשים האחרונים
(1,220 סה"כ נקודות)
45
צפיות בפרופיל