בתהליך..המתן בבקשה.

קובי חיון - מאמן ויועץ עסקי / בלוג

משווקים ? מפרסמים ? עד כמה אתם ממצים את הלידים שלכם להגדלת הרווחים ?

27/12/2015 00:08  | 4 צפיות

 • כל בעל עסק יודע להגיד שהצלחת העסק שלו עוברת דרך מערך שיווק משומן שמזרים לעסק זרם שוטף של לקוחות חדשים. האם זה תנאי מספיק להצלחת העסק ? לטעמי זה תנאי בסיסי אך לא מספיק. 
  משנה לשנה משקיעים בעלי עסקים רבים סכומים גדלים והולכים בשיווק, תקציבי השיווק הדיגיטלי עולים משנה לשנה, אין מספיק לקוחות ? שימו עוד תקציב ותביאו לנו עוד לידים - אופיום להמונים. 

  רגע ! עצרו לרגע ! עד כמה אתם מנצלים את הלידים וממצים את הזרם להגדלת ההכנסות של העסק שלכם. האם אתם שולטים שאכן כל ליד שנכנס למשפך הפך לעסקה מוצלחת ששווה כסף בחשבון הבנק ?
  הפער המרכזי אותו אני מזהה אצל עסקים רבים נובע מאי שליטה בתהליכי העבודה הארגוניים, מה שגורם לפספוסים הבאים, שאלו את עצמכם את השאלות הבאות:
  1. האם אכן כל ליד מטופל בתהליך סדור, מדיד ומבוקר המבטיח שלא יהיה ליד שייפול בין הכיסאות ולא יהפוך לעסקה מבלי שתשימו לב ? 
  2. האם אתם מבצעים תהליך סדור מול הלקוחות הקיימים לשמירת קשר והעמקת מכירות ?
  3. האם אתם שומרים על קשר עם לקוחות ישנים לאיתור צרכים חדשים ?
  4.עד כמה תהליכי העבודה בארגון אוטומטיים ובעלי מערכת בקרה ודיווח יעילה ?

  במידה וזיהיתם פערים בארגון או בעסק שלכם, זה הזמן להכניס מערכת ייעודית לניהול מערך השיווק, הלידים ותהליכי הטיפול בלקוחות שלכם. מערכת שתדע לאסוף את הלידים בצורה אוטומטית את הפניות מכל משפכי השיווק שלכם ותבצע מעקב מדויק אחר הטיפול בהם. מערכת שתדע לשלוח באופן יזום דוחות בקרה על הפעילות, כך שלא תפספסו שום פנייה ותדעו בדיוק מה קרה איתה.
  מערכת טכנולוגית שתיצור מערכת יחסים איכותית בנכם לבין הלקוחות הקיימים והישנים של  העסק, תציע להם מוצרים חדשים ותצרוב אתכם בתודעה שלהם. תשלח להם סמסים, מיילים, עדכונים והצעות לשדרוג.

  מערכות כאלו אינן יקרות, זה לא בשמיים והן מתאימות לכל עסק בכל גודל, אפילו לעסק של אדם בודד. מוזמנים ליצור איתי קשר ואדגים לכם כיצד אני מנצל את מערכת ה -CRM איתה אני עובד למיצוי מלא של הלידים שלי. שום דבר לא נשכח, אך ליד לא מוזנח, פותח את המחשב ויודע בדיוק מה אני צריך לעשות, למי להתקשר, אם מי להיפגש, מה המיקוד, איך אני עומד מול היעדים שלי ואיפה עומדת כל עסקה.

  מעניין ? רוצים להכיר יותר ? מוזמנים להתקשר וניפגש. זה הכול בידיים שלכם.

  קובי חיון - מאמן עסקי

  נייד - 0524443503

תגובות

ציון איכות

  (44 מדרגים)
10
מחיר: 10
שירות: 10
זמינות: 10
אמינות: 10

נקודות פעילות

892
ב 4 החודשים האחרונים
(16,305 סה"כ נקודות)
חונך באתר
1,720
צפיות בפרופיל

פרטי התקשרות

 052-4443503
 052-4443503
 ראשון לציון, רחוב סחרוב 10 ראשון לציון 75753
Facebook Twitter LinkedIn© א.נ עסקים עושים עסקים בע"מ.
כל הזכויות שמורות