בתהליך..המתן בבקשה.

תומר הופמן - שירותי ערך פיננסי

מילות מפתח: גיוס הון ומשקיעים , ניהול כספים לעסקים , חשב , מנהל כספים , תוכניות עסקיות , התייעלות בהוצאות , יעוץ פיננסי , תזרים מזומנים , ניהול כספים וחשבות , ליווי פיננסי לעסק

שירותי ערך מוסף פיננסי - ניהול כספים; ליווי וייעוץ פיננסי
ייעוץ וליווי לעסקים ללא מנהל כספים פנימי, על ידי מנהל כספים, רו"ח, בעל נסיון של 20 בתפקידי ניהול כספים בכירים, יזמות עיסקית וייעוץ.

השירותים הניתנים כוללים בין היתר:
דיווחים חודשים ותקופתיים, בנית תקציב וניהול הביצוע מול התקציב מידי תקופה, בדיקות כדאיות, בניית תוכנית עיסקית, גיוס אשראי, גיוס הון מקרנות, בנייה וניהול תזרים מזומנים, בדיקת מ...

אודות העסק

שירותים

בדיקת כדאיות כלכלית עיסקית
יש עסק או פעילת שאתה חושב לרכוש או להקים?
רוצה להיכנס לשוק חדש, או לתחום חדש, ורוצה לנתח את ההזדמנות העומדת בפניך כדי למקסם אותה?
רוצה לדעת מה המשאבים שיידרשו ממך כדי לממש את האופציה, ומה אתה יכול להרוויח מכך?

אנחנו כאן כדי ללוות אותך ולתת לך בטחון בבחינה כלכלית של העיסקית ובכניסה אליה, כדי שיהיו לך את כל הכלים להשיג את המקסימום עבורך.
הצעת מחיר
ליווי במכירה של פעילות או עסק
אם יש לך עסק שאתה רוצה למכור, או שפנו אליך בלי שתכננת כדי לקנות ממך את העסק, אתה הולך לקראת תהליך מורכב, שמלא בהרבה ניירת והולך להיות ארוך, משעמם, גוזל זמן ניהולי וויטריף לך את השכל.
קוראים לזה דיו דיליג'נס או בדיקה מקדמית.
אנחנו נעזור לך, ננהל עבורך את התהליך בתוך ים הניירת והחוזים המשפטיים, נעשה לך סדר בבלאגן ונעזור לך למכור את העסק בסכום כמה שיותר גבוה, תוך בזבוז כמה שפחות על הוצאות ותוך עבודה צמודה עם יועצים משפטיים.
הצעת מחיר
ניהול כספים לעסק במיקור חוץ
ליווי בעל העסק בכל אספקט פיננסי של העסק, בניית תקציב שנתי, דוחות תקופתיים והשוואה לתקציב, בניה וניהול של תזרים המזומנים, בחינה ותכנון מחודש של צרכי אשראי, מקורות האשראי, בחינת התייעלות ההוצאות, ניהול תהליכים הנוגעים בלקוחות - חיוב, גביה ועוד.
הצעת מחיר

כל השירותים (5)

נקודות פעילות

585
ב 4 החודשים האחרונים
(635 סה"כ נקודות)
חבר קבוצה:
הכרישים הכחולים
99
צפיות בפרופיל

פרטי התקשרות

 0546642224
 0546642224
  פתח תקווה
Facebook© א.נ עסקים עושים עסקים בע"מ.
כל הזכויות שמורות