בתהליך..המתן בבקשה.

המקפצה - תשוקה לעשייה עסקית מדויקת / בלוג

מטרות ויעדים 2009

22/12/2008 17:04  | 115 צפיות

 • מטרות לקראת 2009


  יום חורפי היום, אפילו יורד גשם בכנרת, לא גשם של ממש, אבל מספיק כדי להרגיש קצת חורף אמיתי. החלטתי להישאר בבית  (כי מחר אני נוסעת לעבוד בקריית שמונה) ולהתפנק.


   בשבוע הבא מתחילים שנה חדשה ומכיוון שבעברי 20 שנה בארגנטינה, נזכרתי בכל הפעמים שבסוף השנה כתבתי ביומני היקר מטרות ויעדים לשנה החדשה.


  אז למה לא לעשות את זה כאן? עכשיו שכבר יש לי את הכלים, שרכשתי מיומנויות ועוזרת לאחרים לתכנן ולבצע, החלטתי שבמקום לנוח ולקרוא, אתחיל בלוג ואתן לכל החברים שירצו כלים חדשים יותר וחדשים פחות לקביעת מטרות שישרתו אותם להגשים את החלומות של 2009.


  אתה יודע לאן אתה רוצה להגיע?


  במקצוע שלי  נהוג להגיד שמאמן אישי, עוזר למתאמן להגיע  מהנקודה בה הוא נמצא לנקודה בה הוא שואף להיות. ומה קורה אם המתאמן לא יודע מהי נקודת היעד שלו? או גרוע מזה... מה קורה אם הוא לא יודע איפה הוא עומד בכלל?


  אל דאגה! לרוב גם זה קורה וזה לא נורא כל כך. העניין הוא שלפעמים אנחנו מרשים לחיים עצמם, ליום-יום להחליט בשבילנו ובסוף אנחנו מתאימים את עצמנו לנסיבות. זה קורה בעבודה,  בחיי החברה, בפרויקטים שאנחנו רוצים לקדם ואפילו עם המעט זמן הפנוי שלנו. התוצאה היא שבסוף אנחנו נכנעים ללחץ החברתי, עושים דברים שאינם מספקים אותנו מבלי לדעת איך בכלל הבאנו את עצמנו למצב הזה.


  נוסחה קלה לברור זאת היא לשאול:


  1. האם אני יוצא אם מי שאני רוצה או אם מי שמזמין אותי?


  2. אני אוכל מה שאני רוצה או  רק את מה שיש?


  3. בימים החופשיים, אני עושה מה שאני רוצה או מה שמוטל עלי לעשות?


  4. אני עובד בעסק חלומותיי או אצל מי שהציע לי עבודה?


  5. לו יכולתי לבחור את המקצוע שלי היום, הייתי בוחר אתו מקצוע שוב?


  6. אם כסף לא היה אישו, הייתי עובד חינם?


  7. לו יכולתי להתחיל מההתחלה, הייתי בוחר באותה בת זוג, באותה פעילות גופנית, באותם ההרגלים או באותו הידע?


  אם אתה מרגיש ששאלה אחת או כולן נגעו לך בלב, אל תתעצבן. אתה לא לבד, וזה לא סוף העולם. הבעיה היא שעד עכשיו היה לך תפקיד פסיבי בתחומים מסוימים בחייך, במקום אחד יוזם ומגשים. מה שטוב הוא שלמצב הזה יש פתרון : אם מעכשיו הלאה תשקיע מעצמך כדי לבחור מה שאתה רוצה בשבילך, סביר להניח שבעתיד תוכל לחיות את החיים שאתה חושב שמגיע לך לחיות. מספיק שתחליט מהם החיים שאתה רוצה לחיות וביחד נצא לקראתם.


  אל תחשוב לרגע שאימון אישי נכון יגיד לך שעליך לנטוש מאחוריך כל מה שמפריע לך ולהתחיל חיים חדשים. לא! אימון אישי יאפשר לך לבנות תהליך מעבר מבוסס ערכים וממוקד תוצאות בין חייך היום לבין החיים שאתה רוצה ובוחר לחיות, החיים האידיאליים בשבילך.


  עם זאת, מרוב שאתה עסוק בלחיות את החיים שעליך לחיות, יכול מאוד להיות שעוד לא שאלת את עצמך מהם חיי חלומותיך.


  על גבי בלוג זה אני החלטתי ללוות אותך (אם תרצה, כמובן) בתהליך של התאמה עם עצמך וכך תוכל להתחיל לבנות את עתידך. תגלה מה חשוב לך באמת ותקבע לעצמך מטרות שיובילו אותך לספק את אשר נולד בלב שלך. תרכוש מוטיבציה בשפע כי זה יהיה משהו שתרצה להשיג בכוחות עצמך ולא כדי לעמוד בדרישות האחרים/ המצב.


  בזמן התהליך תלמד להכיר את עצמך טוב יותר, תכיר בכישרונות שלך ותלמד לנצל אותם כדי להקל על החיים שלך. אני מבטיחה לך שברגע שתפעול בהתאמה מלאה עם הערכים שלך, עם מה שחשוב לך באמת, תהיה בדרך לחיים מאושרים ומלאי סיפוק.


  היום נתחיל לגלות את הבן הזה, הכל כך קרוב אליך, שעמו אתה חיי 7 ימים בשבוע ושאיתו מזמן לא דברת. אתה בעצמך.


  אני רוצה להעלות את הקובץ "מגלה את עצמי",  אבל כאן זה בלתי אפשרי. אנסה לעלות אותו לפורום,  אם לא אפשר לשלוח לי הודעה ואשלח אותו במייל.  השאלון קליל ופשוט ואיתו תתחיל לעבוד באופן פעיל בבניית מטרות ויעדים  רק שלך ובשבילך.


   


  חג אורים שמח !


  קלאודיה

תגובות
 • קרן צאיג קרן צאיג - לפני 3258 ימים

  אפשר ורצוי גם לאמץ את הרעיון מהסרט "הסוד". אני מתכוונת לרעיון לוח החזון. להדביק תמונות, לציין מטרות עם תאריך!!!!!!!!! חשוב מאוד. ואם לא עמדנו בתאריך היעד, GPS - מחשב מסלול מחדש. בהצלחה, ותודה לך אשמח לקבל את הקובץ למייל שלי, keren.nk@gmail.com קרן צאיג - מפיצה עצמאית בחברת ניקן.

 • קלאודיה מוגיליאנסקי קלאודיה מוגיליאנסקי - לפני 3258 ימים

  על תגובתך המהירה! נכון, אפשר להוסיף להוח חזון. בינתיים אנחנו בשלב של איתור ערכים פנימיים. אהבתי מאוד את הרעיון של GPS, כי בחיים אין אופציה אחרת, עושים פוקוס על היעד ואם לא הולך בדרך מסוימת, אז "מחשב מסלול חדש". הצלחתי להעלות את הקובץ בפורום. תוכלי להוריד אותו משם, בכל זאת אשלח לך את התרגיל במייל. תרגישי חפשייה לשאול, להתייחס ולבקש הסברים נוספים. חג חנוכה שמח!

 • דר' יעל צורגיל - הערך המוסף דר' יעל צורגיל - הערך המוסף - לפני 3253 ימים

  לפני שכולם מתעוררים בבית הצצתי לבלוג שלך ונשאבתי. אנסה להוריד מהפורום ואם לא אז אשמח אם תשלחי לי אותו yaro1@netvision.net.il בהרבה אהבה ולנו עוד צפויה דרך במנה ביחד יעל

 • קלאודיה מוגיליאנסקי קלאודיה מוגיליאנסקי - לפני 3253 ימים

  אחד הדברים אשר גורם לנו לחוסר סיפוק הוא לבזבז את הזמן שלנו בעשייה לא רלוונטית. סיבת התחושה הרעה ברורה כי בעצם אנחנו נלחמים נגש עצמנו. אך לפעמים ישנם מצבים אחרים בהם אנחנו פועלים נגד האינטרסים שלנו מבלי לשים לב, לדוגמה, כשאנחנו מתפשרים ובוחרים בדבר שלא ממש אוהבים אבל עדיין אפשר לסבול... וכך אנו מוצאים את עצמנו אוכלים פיצה כשרצינו המבורגר, רואים סרט מתח כשרצינו קומדיה או לנים במלון 5 כוכבים כשחלמנו טיול משפחתי באוהל. אולי אתם חושבים שאני מגזימה, אבל אם היה נשאר לך לחיות רק עוד יום, היית מבזבז אותו כך? בטח שלו, סביר להניח שהיית אוכל מה שאתה באמת רוצה, רואה את הסרט שאתה בוחר וישן בפעם אחרונה תחת כיפת השמיים. האם נכון לחכות לסוף ימנו, לסוף הצבא של הילדים, לסוף המשכנתה, ליום הפרישה, ליום שהילדים/ הבעל/ ההורים יסתדרו כדי להתחיל לחיות את החיים שבאמת מגיע לנו לחיות ושיגרמו לנו אושר וסיפוק? אני אומרת לא!! חבל על הזמן. אם תצליח לקבוע את הדברים אשר חשובים לך באמת ותשקיע בהם מזמנך, תוכל לנהל חיים מסוג אחר לגמרי. מה שטוב הוא שכבר גילית חלק מהם בקובץ הראשון "מגלה את עצמי" (שאלות 11-18). תשובות אלו מתקשרות לערכים שלך ולצרכים הכי מהותיים בחייך, יכול להיות שביניהם נמצאים המשפחה, הצורך בהכרה, החכמה או הנאמנות. פתח את הקובץ "מגלה את עצמי" (שכבר שלחתי) ובדוק אלו תכונות/מצבים חשובים לך במיוחד ומה משמעותם. עכשיו אני מזמינה אותך להוריד את הקובץ "הערכים שלי" (מהפורום) ותתמקד בו כדי לחקור לעומק עוד קצת. ברגע שתזהה את הערכים שלך, יתרחשו שני מצבים מדהימים, הראשון הוא שתתחבר שוב לדברים החשובים לך באמת והשני הוא שתדע מעכשיו הלאה על מה אתה חייב לבסס כל תהליך של צמיחה אישית שבו תבחר על מנת להגיע ליעד הנחשף והמתאים רק לך. כמובן, אתה לא לבד, תוכל לפנות אלי בכל רגע בהצלחה! קלאודיה cm.lifecoaching@gmail.com

 • סנדרה רגב סנדרה רגב - לפני 3253 ימים

  אשמח לקבל את הקובץ. המייל שלי הוא: sunnycal@netviison.net.il בהצלחה לך ותודה על השיתוף. סנדרה רגב

 • אביבה רז אביבה רז - לפני 3252 ימים

  אשמח לקבל את הקובץ למייל mlaofek@gmail.com

ציון איכות

  (42 מדרגים)
10
מחיר: 10
שירות: 10
זמינות: 10
אמינות: 10

נקודות פעילות

680
ב 4 החודשים האחרונים
(21,871 סה"כ נקודות)
4,080
צפיות בפרופיל

פרטי התקשרות

 050-7297815
 0507297815
 קיבוץ אלומות 15223
Facebook© א.נ עסקים עושים עסקים בע"מ.
כל הזכויות שמורות