בתהליך..המתן בבקשה.

המקפצה - תשוקה לעשייה עסקית מדויקת / בלוג

מטרות ויעדים 2009 ממשיכים

27/12/2008 17:20  | 65 צפיות

 • אחד הדברים אשר גורם לנו  לחוסר סיפוק  הוא לבזבז את הזמן שלנו בעשייה לא רלוונטית. סיבת התחושה הרעה ברורה כי בעצם אנחנו נלחמים נגש עצמנו. אך לפעמים  ישנם מצבים אחרים בהם אנחנו פועלים נגד האינטרסים שלנו מבלי לשים לב, לדוגמה, כשאנחנו מתפשרים ובוחרים בדבר שלא ממש אוהבים אבל עדיין אפשר לסבול... וכך אנו מוצאים את עצמנו אוכלים פיצה כשרצינו המבורגר, רואים סרט מתח כשרצינו קומדיה או לנים במלון 5 כוכבים כשחלמנו טיול משפחתי באוהל.


  אולי אתם חושבים שאני מגזימה, אבל אם היה נשאר לך לחיות רק עוד יום, היית מבזבז אותו כך? בטח שלו, סביר להניח שהיית אוכל מה שאתה באמת רוצה, רואה את הסרט שאתה בוחר וישן בפעם אחרונה תחת כיפת השמיים.


  האם נכון לחכות לסוף ימנו, לסוף הצבא של הילדים, לסוף המשכנתה, ליום הפרישה, ליום שהילדים/ הבעל/ ההורים יסתדרו כדי להתחיל לחיות את החיים שבאמת מגיע לנו לחיות ושיגרמו לנו אושר וסיפוק?


  אני אומרת לא!! חבל על הזמן. אם תצליח לקבוע את הדברים אשר חשובים לך באמת ותשקיע בהם מזמנך, תוכל לנהל חיים מסוג אחר לגמרי.  מה שטוב הוא שכבר גילית חלק מהם בקובץ הראשון "מגלה את עצמי" (שאלות 11-18). תשובות אלו מתקשרות לערכים שלך ולצרכים הכי מהותיים בחייך, יכול להיות שביניהם נמצאים המשפחה, הצורך בהכרה, החכמה או הנאמנות.


  פתח את הקובץ "מגלה את עצמי" (שכבר שלחתי) ובדוק אלו תכונות/מצבים חשובים לך במיוחד ומה משמעותם. עכשיו אני מזמינה אותך להוריד את הקובץ "הערכים שלי" (מהפורום) ותתמקד בו כדי לחקור לעומק עוד קצת.


  ברגע שתזהה את הערכים שלך, יתרחשו שני מצבים מדהימים, הראשון הוא שתתחבר שוב לדברים החשובים לך באמת והשני הוא שתדע מעכשיו הלאה  על מה אתה חייב לבסס כל תהליך של צמיחה אישית שבו תבחר על מנת להגיע ליעד הנחשף והמתאים רק לך.


  כמובן, אתה לא לבד, תוכל לפנות אלי בכל רגע


  בהצלחה!


  קלאודיה


  cm.lifecoaching@gmail.com

תגובות

ציון איכות

  (42 מדרגים)
10
מחיר: 10
שירות: 10
זמינות: 10
אמינות: 10

נקודות פעילות

680
ב 4 החודשים האחרונים
(21,871 סה"כ נקודות)
4,080
צפיות בפרופיל

פרטי התקשרות

 050-7297815
 0507297815
 קיבוץ אלומות 15223
Facebook© א.נ עסקים עושים עסקים בע"מ.
כל הזכויות שמורות