בתהליך..המתן בבקשה.

קסם בעבודה

שירותים

כשטוב לי טוב לעסק - סדנא לעצמאים

סדנא חוויתית שמאפשרת לעצמאיים לעשות פסק זמן למילוי מצברים. המשתתפים משתחררים מהמתחים, מתפנים להנאה וחשיבה, מקבלים תובנות לגבי ההתנהלות שלהם וכלים לאיזון אישי בחיים ובעבודה.

סדנת גיבוש לחברות ארגונים וקבוצות

סדנא חוויתית ומהנה. מחברת ומקרבת בין המשתתפים. משפיעה על תחושת השייכות והתפיסה של העובד את הארגון בו עובד. מחברת את העובדים לייעוד ולמשמעות שהעבודה נותנת להם. מגבירה את האנרגיה האישית ואת המוטיבציה. יוצרת התחדשות, ונותנת כלים להתגבר על קשיים ביום יום, ולשפר ביצועים אישיים.

צמד סדנאות גיבוש, סדנאות indoor בתחושת outdoor

הסדנאות מתקיימות במהלך יום העבודה או בסיומו. התכנים נלמדים תוך כדי חוויה ומשלבים את כל החושים. מגלים מחדש כישורים ומתחברים לכח של הביחד. לומדים ל"נקות" חשיבה מעכבת ולהפוך למשפיעים. המשתתפים יוצאים עם תובנות אישיות וקירבה לקולגות שמשפיעה על איכות העבודה לאורך זמן. הסדנא קצרה ואפקטיבית.

סדרת מפגשי גיבוש והעצמה

3 מפגשים בני 3 שעות המתקיימים במהלך יום העבודה. מטרות: להגביר מוטיבציה ולמנף את העבודה, לשפר את השירות, להגביר שביעות רצון לקוחות ועובדים. המפגשים מועברים בטכניקה מיוחדת המשלבת את כל החושים. מפגש ראשון: גיבוש, מפגש שני: יתרכז בעוצמות של כל אחד ובמטרות אישיות מפגש שלישי: עוסק בחוזקות וחזון אישי ומשותף.

סדנאות בנושא מיזוג השפה הגברית והנשית

3 מפגשים, 3 שעות כל מפגש: המפגשים עוסקים בבניית גישה לניהול עצמי מתוך יצירת איזון. נפגוש את הגברי והנשי שבתוכי, העוצמות שלי, חלומות שמחכים למימוש, כלים לניהול זמן ומילוי מצברים על בסיס קבוע, כלים לתקשורת מקרבת וזרימה עם האתגרים ביום ביום. משתתפים יוכלו להעלות דילמות וקונפליקטים וניתן כלים כיצד מעשיים ופרקטיים להתמודדות.

הסדנאות מגוונות והמשתתפים חווים את מה שהם לומדים, עובדה שמשפיעה על מהירות ההטמעה של הידע.
אנו עושות שימוש במוזיקה, תנועה, סיפורי מסע, דינמיקה קבוצתית, משחקים מהנים ועוד. המשתתפים מתחברים מחדש לכוחות ויוצאים בהתרוממות רוח.

סדנא לגברים

מפגש בין 2-3 שעות, מטרה: ביטוי אישי, מתן כלים לאתגרים בבית ובעבודה, הנאה והעצמה אישית, הפעילות חוויתית ומהנה, יוצאים עם תובנות וצידה לדרך.

סדנא ליצירת מיקוד ובהירות בחיים - אני מאמן את עצמי

סדנא בת 2-3 שעות, שמאפשרת לכל משתתף לבחון את המצב האישי והאפשרויות הפתוחות לפניו. נותנת כלים לשחרור מתחים וכלים מעולם האימון האישי כדי לפתוח את החשיבה ולהניע גישה מקדמת. מיועדת לנשים וגברים שרוצים מיקוד ובהירות החיים.

סדרת מפגשי צמיחה והתפתחות לנשים

5 מפגשים בני שעתיים, שמאפשרים לכל אשה להתחבר לרצונותיה, מחשבותיה, חלומותיה ובריאותה ,ולבדוק לאן רוצה להמשיך לקדם את עצמה וליצור את החיים המיטביים עבורה. יינתנו כלים כיצד לשחרר ולהיפרד ממחשבות ורגשות חוסמים לפתוח דלת חדשה.

סדנא למנהלים שרוצים להיות מעורבים

סדרה בת 4 מפגשים, 4 שעות כל מפגש. בסדנאות ניתן דגש לגישה חברתית ומקדמת בעבודה. ניתנת למנהל הזדמנות לבדוק ולגלות את החיבור שלו לייעוד. לזהות מטרות אישיות, לקבל כלים כיצד להציב גבולות, לעודד עובדים, להעביר מסרים בצורה בהירה, לחלק את הזמן בין כל המטלות וליצור אווירה מקבלת ומפרה. המפגשים מאפשרים למנהלים לעבור תהליך פנימי בתוך הקבוצה.

סדנא להתמודדות עם מעברים ושינויים

מפגש אחד או יותר. החיים שלנו דינמיים מאוד, עובדה שמשפיעה גם על שינויים בעבודה וגם בבית. המפגש מחזק את המשתתפים שנמצאים במצב של חוסר ביטחון וחוסר ודאות באשר לעתיד . אנו נותנים כלים לחזק את עצמנו ולשמור על עמוד השדרה שלנו תוך כדי השינוי. לומדים להיפרד מצד אחד ולהיפתח לחדש מהצד השני. כנאמר "כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים". סדנא נפלאה שמהווה עוגן בזמני שינוי

סדנת מצוינות במתן שירות

סדרת סדנאות 2-3 מפגשים, בני 3 שעות כל אחד. המפגשים נותנים כלים להתמודדות עם התנגדויות, תלונות, דילמות לגבי דרכי תגובה. כל משתתף מחזק את יכולתו להתמודד באופן אפקטיבי עם טענות וחוסר שביעות רצון.

אני מודה לך שחשבת עלי!

הי נתנאלה. ליד ממש איכותי! תודה רבה!!!

ציון איכות

  (23 מדרגים)
10
מחיר: 10
שירות: 10
זמינות: 10
אמינות: 10

נקודות פעילות

2,511
ב 4 החודשים האחרונים
(14,836 סה"כ נקודות)
יו"ר הקבוצה
הנתיב המהיר לעסקים
חונך באתר
1,890
צפיות בפרופיל

פרטי התקשרות

 050-7676971
 050-7676971
 פרחי הבר 31 יהוד יהוד-מונוסון
Facebook© א.נ עסקים עושים עסקים בע"מ.
כל הזכויות שמורות