עסקים עושים עסקים

פורומים > סיפורי הצלחה > אני מבקשת לספר על שיתוף פעולה ביני שרה וייץ מאמנת לחתונה לדתיים לבין עוזי אברהם הצלם

אני מבקשת לספר על שיתוף פעולה ביני שרה וייץ מאמנת לחתונה לדתיים לבין עוזי אברהם הצלם

ע"י שרה וייץ מאמנת לחתונה לדתיים

אתמול זה קרה!
בשבועות האחרונים אני זוכה ב"ה להעביר סדנה לרווקים ורווקות דתיים ולהעניק להם מהידע הרחב שרכשתי איך להתנהל בדייטים כך שזה יבשיל בסופו של דבר לחתונה, ולא יגמר בדייטים כושלים ומתסכלים.
בדור המיוחד שלנו ככל שהם הרווקים והרווקות יותר מלומדים הם מחפשים כמה שיותר התאמה ביניהם (למרות שמי בינינו שנשוי יודע שפעמים רבות אנו משלמים את את זה ולאו דווקא מתאימים זה לזה ).
"המסנן" הראשון כיום העוזר להם להחליט האם להיענות להצעה או לא, היא התמונה.
ללא שליחת תמונה אחד לשני אין הם מוכנים כלל להיפגש. שימו לב שזה קצת שונה מאשר בעולם החילוני בו בדרך כלל נפגשים באירוע כלשהו ואז מחליטים אם לצאת או לא, ואילו בעולמם של הדתיים פעמים רבות חברים מציעים אחד לשני או ע"י שדכנים או באתרי שידוכים למיניהם וכ'
על כן הם רוצים תחילה לראות תמונה ועל פי זה להחליט.
כדי להקל על הרווקים והרווקות שעשיתי להם את הסדנה הזו להראות במיטבם הן במציאות והן בתמונה, עשיתי שיתוף פעולה עם עוזי הצלם הנפלא.( החבר'ה שלנו הפליגו בשבחיו כמה נעים הליכות הוא, המקצועיות שלו וכדומה )
הקבוצה שלנו היא בירושלים, עוזי גר בבאר שבע והסכים להגיע מיוחד לירושלים על מנת לתת לכל בחור ובחורה את התמונה הכי יפה שניתן על מנת שהצד השני ירצה להיפגש ולא יפסול. ולא רק זה עוזי לקח מהם עבור הצילומים מחיר נמוך ביותר שווה לכל נפש.
אני מאמינה שבזכות שיתוף זה אחרי שיפורסמו תוצאות הצילומים האיכותיים רבים וטובים נוספים ירצו להצטלם אצל עוזי וכך כל הצדדים ירוויחו.

מעלה 2 תמונות שלי כפי שעוזי צילם אותי אתמול שהם עדין לפני עריכה סופית שלו אותנטיות הישר מהמצלמה למסך. בהמשך אבחר את הכי יפה והוא יערוך אותה בסטודיו שלו ואז תוכלו לשפוט במו עינכם איזה צלם מקצועי הוא עוזי אברהם.

לפני 469 ימים
תגובות