עסקים עושים עסקים

פורומים > סיפורי הצלחה > אני בטוחה שלא יצא לכם לראות אביר קשוח מזיל דמעה מהתרגשות!

אני בטוחה שלא יצא לכם לראות אביר קשוח מזיל דמעה מהתרגשות!

ע"י דורית יחיאל

בוקר טוב חברים, (קצת ארוך אך שווה קריאה :-)
אני רוצה לשתף אתכם ברגע מרגש שכזה...
לפני 3 ימים פנו אלי חברי קבוצת אבירי הדרום בבקשה כי הם רוצים להפתיע את היו"ר המדהים שלהם @ארם דקל במתנת יום הולדת מיוחדת פסל מעשי ידיי, מאוד התרגשתי מעצם המחשבה והפניה המרגשת אלי. תוך כדי השיחה אני כבר מדמיינת לי בראש איך האיש המדהים הזה יראה עם שיריון אבירים כיעה לאביר קשוח כמוהו ואם זאת יראה רך ועדין בדיוק כמו הנשמה הגדולה והרכה שלו.
לאחר אישור ההזמנה מיד ניגשתי לעבודה!!!
ישבתי וחיפשתי תמונות של אבירים מרשימים, וכמובן תמונה של ארם בעצמו.

התחלתי בהכנות של צביעת הבמה עליה תעוצב הדמות ולאחר מכן בהכנות לפיסול הדמות מבצק סוכר. זה היה אתגר מאוד מרגש ומיוחד להצליח לעצב את פניו של ארם שיהיו כמה שיותר אותנטיים דומים למקור.

אתמול בבוקר במפגש הבוקר של הקבוצה הגשנו לארם את הפסל, זו היתה אחת החוויות המרגשות שחוויתי!! ראיתי אותו, את האביר הקשוח והחזק עם השריון מברזל דומע מהתרגשות למראה הפסל בדמותו ולאור ההפתעה הגדולה שערכו לו חברי הקבוצה המדהימה שאותה הוא מוביל ביד רמה ובמקצועיות רבה.

ארם היקר, אתה איש מדהים מלא באהבה, נתינה אין סופית ולב גדול ורחב שתמיד דואג לכולם מנחה ומלמד בדרכך המיוחדת <3 המשך להוביל את הקבוצה הנפלאה הזו ואני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם כי הכי מגיע לך!! שתמיד תחייך, תיהיה מאושר ושמח :-)
ולכל חברי קבוצת אבירי הדרום תודה לכם על הזכות לקחת חלק בהתרגשות של ארם ביום מיוחד שכזה, בהצלחה בדרככם העסקית <3

לפני 392 ימים
תגובות