עסקים עושים עסקים

פורומים > סיפורי הצלחה > קהילת בעלי העסקים הכי אפקטיבית - מבט על 2022 ומה הולך להיות ב-2023

קהילת בעלי העסקים הכי אפקטיבית - מבט על 2022 ומה הולך להיות ב-2023

ע"י עופר מכמל סמוראי בעסקים

צהריים מושחזים לכל חברות וחברי ביז, רגע לפני סוף 2022, תרשו לי רגע נוסטלגי עם מבט על מה שקרה בקהילה בעלי העסקים שלי בפייסבוק בשנת 2022, ולמה ממש שווה לכם להצטרף.
או כמו שאמרו הגששים - אז מה היה לנו כאן? אז ככה:
⚔ 512 פוסטים - תוכן עשיר, דיונים עסקיים, שאלות חשובות שעזרו לחברי הקהילה לשפר את ביצועי העסק.
⚔ לו"ז קשוב לחברי הקהילה - 12 חודשים = 12 לוחות זמנים עם נותני תוכן שנבחרו בקפידה כדי לתת לכם מענה עסקי.
⚔ חשיפה גבוהה לתכנים איכותיים - עשרות פוסטים שזכו לחשיפה יותר מ-20% בקהילה ופוסט אחד של מיכל רוקר שחצה את ה-50%. הנה הלינק אליו.
במונחים של תוכן אורגני - אלו נתונים חזקים ביותר. בפרופילים אישיים או עסקיים קשה מאד להשיג כזו חשיפה. ומחיאות הכפיים היא לכן ולכם - על הדיונים המצוינים שאתם מעלים, השאלות החושפניות והרצון האמיתי לצלוח יחד את אתגרי העסק. וזו גם הזדמנות להזמין אתכם - אם יש לכם שאלה עסקית או תוכן שתורם לבעלי עסקים - כאן תקבלו חשיפה גבוהה לבעלי עסקים ומענה על השאלות.
⚔ פלייליסט עשיר - 41 סרטונים מושחזים לבעלי עסקים על שיווק, מכירות ובניית עליונות תחרותית שהכנתי לכן ולכם לאורך השנה, על פי השאלות של בעלות ובעלי עסקים.
⚔ 59% מעורבות - אולי הנתון שהכי מראה כמה הקהילה שבניתי עוצמתית ונותנת ערך - 59% מחברי הקהילה צורכים תוכן שעולה כאן. תכלס, בשביל זה הקמתי את הקהילה - כדי שתהפוך לבית לבעלי עסקים, בו יוכלו לקבל תשובות לשאלות העסקיות שלהם.

2023 הולכת להיות מטורפת מבחינת תכנים ופעילויות עסקיות, עם פינות חדשות שכבר מתבשלות, סרטונים מושחזים לעסקים, דיונים חשובים וגם - פגישות מחוץ למדיה.

אז קודם כל - תודה. תודה על הזכות לעזור לבעלי עסקים. אחרי 23 שנות ניסיון בעולם העסקים, אני יודע שמעולם לא הייתי בהגשמה כמו כיום.
ואם עדיין לא הצטרפתם או מכירים עוד בעלי עסקים שזקוקים להשחיז את השיווק, המכירות ולבנות את העליונות התחרותית שלהם - הנה הלינק לקהילת העסקים הכי מושחזת -> https://www.facebook.com/groups/352969222814487

שתהיה לכם שנה מושחזת ומלאת הגשמה ושגשוג - אישית ועסקית.
באהבה,
עופר מכמל, מאמן למצוינות עסקית
בעלים ומנכ"ל - סמוראי בעסקים
0546811182

לפני 336 ימים
תגובות