עסקים עושים עסקים

פורומים > סיפורי הצלחה > עיצוב פנים דירות מלונאיות שהגיע לסיומו!

עיצוב פנים דירות מלונאיות שהגיע לסיומו!

ע"י קרן בירמן עיצוב פנים

בפרויקט שליוויתי בשנים האחרונות, סוף סוף הגיע כל הריהוט עבור 7 דירות אייר בי אנד בי מהממות על שוק מחנה יהודה בירושלים. ואתם יודעים מה היה הכי שווה ללקוח?

הוא לא היה צריך לעשות כלווווום. אני יצרתי קשר עם כל הספקים, הלכתי לאולמות התצוגה ונפגשתי עם כל בעלי המקצוע המבצעים. כל מה שנשאר לו היה לעשות זה להעביר כרטיס אשראי לסגירת העסקאות.
אתם יודעים כמה זמן חסכתי לו בהתרוצצות וכאב ראש?

אתם יודעים כמה הוא סומך עליי בעיניים עצומות שאת כל ההלוואות שהוא לוקח מהבנק לטובת השקעת הנדל״ן המפוצצת הזו, אני אעשה בה שימוש משכיל ואיכותי שיניב לו כסף , שלפעמים זה אפילו מלחיץ?

אתם יודעים כמה בעיות פתרתי לו בדרך וכמה אתגרים מול בעלי מקצוע שונים? כי ברור שהכל צריך לעבוד לטובתו ואני בצד שלו.

אתם יודעים כמה נהנתי מהתהליך הזה ? שאם רק הייתי מקליטה כל יום את ההודעות הקוליות שלו אליי על כל דבר שאני עושה, הברכות שקיבלתי ממנו, טוב הלב וההערכה בכך שאני עוזרת לו ומטפלת לו בכל. הוא כל כך מרוצה.
ואתם יודעים מה?

כשיש לי לקוח כזה שגם נותן לי יד חופשית בעיצוב לבחור כל מה שרק ארצה בלי לשאול שאלות, כי הוא יודע שאני אביא לו את הטוב ביותר וגם בכל יום מוקיר לי תודה, הנוסחה הזו תוביל רק להצלחות גדולות.

לא אגיד שלא היו הרבההה מהמורות בדרך, אבל צלחנו את כולן וממש בקרוב אוכל לשתף אתכם בתוצאה!
אוטוטו הוא יוכל לעשות רווח נאה מאוד מההשקעה שלו אפילו בדקתי לו מול חברות ניהול עלויות. ותאמינו לי, הוא השקיע שם המווווון. משלב מעטפת ועד לאביזר הכי קטן.

יש לכם פרויקט דומה שבאמת אין לכם כוח להתחיל אותו, משהו מפריע לכם וסחבתם אותו עד היום? תעזרו בבעל מקצוע שפשוט יכול לעשות הכל עבורכם ורק להעביר את האישור שלכם, ובכך יפתרו לכם בעיות רבות. זמן, מאמץ, כסף ומתח, וכמובן תוצאה מדהימה.

לפני 517 ימים
תגובות