עסקים עושים עסקים

פורומים > סיפורי הצלחה > אז מה בין שיימינג וגננות?

אז מה בין שיימינג וגננות?

ע"י עו"ד לירן ינקוביץ


ובכן, בתקופה האחרונה אנו עדים לפרשות מזעזעות, קשות בכל קנה מידה, בכל הנוגע לאלימות קשה של סייעות וגננות כלפי קטינים חסרי ישע.
אלא שלדאבון הלב, יש כאלו שמנצלים את העיתוי הנוכחי על מנת להתנגח ו"לסגור חשבון" עם סגל הגננות של ילדיהם , משיקולים זרים, באבחת מקלדת, ודומה שכל האמצעים כשרים בעניין זה
.
למשרדנו הגיעה באחרונה סייעת גן ילדים שנעשה לה רצח אופי ברשת, תוך שהיא מתבזה לעיני תושבי המועצה בה מתגוררת כמי שמתעללת, מכה ומזניחה את הילדים ומשליטה דיקטטורה ואימה, כביכול. אלא שבכל אלו לא תמו תלאותיה. שלא במפתיע,הפוסט הפך עד מהרה ויראלי ופורסם באתר אינטרנט פופולרי מאוד ומאז חייה אינם חיים. הסייעת לא מתפקדת, נוטלת תרופות וממעטת לצאת מהבית.
בסופו של יום, אותה אמא התנצלה אלא שמעט מדי ומאוחר מדי.
בלשון הרע- "שברת-שילמת"..
המשך יבוא.
מסקנה: אל תמהרו לחרוץ גורלות על פי פרסומים בתקשורת. אם יש ספק- בין אם אתם חוששים ששמכם הטוב נפגע ובין אם אתם אלו שמעדתם בלשונכם וחששים מפני תביעה שבדרך, פנו לעורך דין הבקיא בלשון הרע שיוכל לנתח לכם את המקרה, סיכויים וסיכונים ולמנוע אי נעימות מרובה ותביעה כספית מסיבית.
משרדנו מעניק, בין יתר שירותיו, סיוע וליווי משפטי לגננות, סייעות ומורות שחווו שיימינג (בין אם ברשת, בגן, בביה"ס ובכלל) למיצוי אפקטיבי של זכויותיהן, בגיבוי הצלחות וניסיון משפטי מוכח.
לפרטים נוספים, מוזמנים לפנות (דיסקרטיות מלאה)

הוכפשתם ברשת?
השמיצו את בית העסק שלכם או את שמכם הטוב?
אתם צריכים עו"ד מקצועי ומנוסה.
משרד עורכי דין לירן ינקוביץ מתמחה בלשון הרע ושיימינג ברשת . הכנסו עכשיו, השאירו פרטים ונחזור אליך לשיחת ייעוץ ללא התחייבות.
שמירה על דיסקרטיות מירבית.
ליווי אישי ומסור בכל שלבי ההליך
לירן ינקוביץ משרד עו"ד - לשון הרע, קניין רוחני וסכסוכי שכנים

לפני 313 ימים
תגובות