בתהליך..המתן בבקשה.

ד"ר רונית מור-כהן - יוגה. וואטסו. גנטיקה

מילות מפתח: טיפול במים , גנטיקה , וואטסו , גלגל יוגה , יוגה ערסלים , טיפול במגע , הרצאות , יוגה

אודות

שעות פעילות: ימים א-ה מ-8:00 עד 20:00 יום שישי מ-8:00 עד 17:00

נעים מאוד, שמי ד"ר רונית מור כהן ואני מדענית בתחום הגנטיקה, יותר מעשרים שנה אני עוסקת במחקרים ובמספרים, אבל לא רק...

אחת התובנות המרכזיות בעבודה המדעית שלי היא שיש לנו יכולת לנצח את הגנטיקה ולהשפיע באופן משמעותי על בריאותנו על ידי הפחתת מתח וחרדות. אנשים שהגנטיקה שלהם "לא טובה" לא צריכים להרים ידיים, להיפך!

הרגשתי שהתובנות הללו חייבות להיתרגם למעשה!

בחרתי ללמוד ולעסוק בשני תחומים שמתמקדים בהפחתת סטרס ובריאות הגוף והנפש:

התחום הראשון הוא הנחיית יוגה, שבה דרך תרגול גופני ניתן להשקיט את התודעה ולהפחית מתחים. אני משלבת בתרגולי היוגה ערסלים, גלגלי יוגה ואביזרים נוספים שעושים עבודה נפלאה הן בחיזוק והגמשת הגוף והן בהפחתת מתח וחרדות.

לצד היוגה אני מציעה טיפול בשיטת וואטסו, הוואטסו היא שיטה ייחודית לטיפול במים המשלבת אלמנטים של תנועה במים, עיסוי ושיאצו. במהלך הטיפול אני מציפה את המטופל ומשיטה אותו במים חמימים בתנועות שמותחות ומשחררות את הגוף יחד עם טכניקות של עיסוי ושיאצו. הטיפול הוא טיפול לגוף וגם לנפש, כאשר התנועות ההרמוניות והמערסלות במים החמים מרגיעות את מערכת העצבים ויוצרות תחושת רוגע ושלווה עמוקים. למי זה כדאי? למי שסובלים מכאבים, שרירים תפוסים, נוקשות בגוף, בעיות שינה, וכמובן לחץ וחרדות.
מוזמנים באהבה לטיפול אישי או זוגי, כדי להרגע, להשתחרר, לעשות ריסטרט לגוף ולנפש ועל הדרך גם לחזק את הגנטיקה הטובה ולהחליש את הגנטיקה הפחות טובה.

שלא יהיה ספק, אני ממשיכה בעבודתי המדעית ומרצה בנושא הגנטיקה לאנשי מקצוע ולקהל הרחב. גם בהרצאות אלו אני שמה דגש על השפעת הפחתת הסטרס על הגנטיקה שלנו ועל בריאותנו הגופנית והנפשית.

תגובות

ד"ר רונית מור-כהן וואטסו ויוגה

מורה ליוגה ומטפלת וואטסו לש...