בתהליך..המתן בבקשה.

איל קנדינוף. מטפל בשיטת מטמורפוזה / בלוג

ריפוי מחלת הקרוהן.

20/04/2019 12:40

ריפוי מחלת הקרוהן
האם זה אפשרי? האם ניתן היום לרפא את המחלה הארורה הזו שמייצרת כל כך הרבה כאב וסבל לכל כך הרבה אנשים?
שמי אייל קנדינוף ואני מרפא בשיטת מטמורפוזה את מחלת קרוהן. מטמורפוזה היא טכנולוגיית ריפוי שמאפשרת דרך תשאול קינסיולוגי לאתר את סיבת המקור לקושי. אין זה הגיוני וגם לא כל כך חכם לטפל בקושי בסימפטום, כשזה נעשה כך הבעיה לא נפתרת. לכן תמיד נשאף לאתר את סיבת המקור ומהמקום הזה לתת את הריפוי. תשאול קינסיולוגי היא בעצם טכניקה של בדיקת חוזק שריר דרך המערכת הפאראסימפטטית. יש לנו מערכות שרירים בגוף שעליהן אנחנו שולטים ומערכת אחרת שאנו לא שולטים, זו היא המערכת הפאראסימפטטית. נקודת המוצא של התשאול אומרת שהגוף שלנו יודע טוב יותר מאיתנו מה דרוש ומה נכון. הסיבה לכך היא שאנחנו כבני אדם מותנים על ידי חוויות שצברנו במהלך החיים שהם לא הכי חיוביות מה שגורם להתייה והתנייה כך שבהרבה מקרים אנחנו נפעל לפי מה שאנחנו רוצים ולא לפי מה שנדרש. פועל יוצא מכך היא עליה ברמת הסטרס הנפשי שזו הסיבה המקורית להופעת מחלת הקרוהן.
כל דבר שקיים ושאנחנו רואים נולד בלא נראה. לדוגמה: כוס או ספל. לפני שנוצר החפץ, בעזרת חום וחומר נוצר רעיון. ולפני הרעיון נוצר צורך. כך זה עובד, וזה נכון לשעונים דלתות מכוניות וכול דבר שרואים. כך שהסיבה היא תמיד לפני התוצאה. נכון הדבר גם לריפוי, אין לי מה לרפא את הסימפטום. כי אז הבעיה תחזור. לכן עלי לאתר את סיבת המקור, ושם לרפא. לדוגמה דימוי עצמי נמוך. אנחנו נראה את המופע של התופעה אך לא את הסיבה. הסיבה יושבת על הרבה סיטואציות שליליות שהאדם חווה בילדותו שעיצבו אותו לכך שהוא יחשוב שחושבים עליו לא טוב. עד היום לעולם הרפואה קונבנציונלי אין תשובה מהי היא סיבת המקור למחלה. ההשערה היא שהמקור הוא נפשי. נכון הדבר אך צריך לקחת בחשבון שהמכונה האנושית היא גוף ונפש לא כדאי להפריד בינהן.לכן הדבר הראשון שנעשה בטיפול של מטמורפוזה לריפוי הקרוהן קשור ליצירת תפריט נטול מזונות שמתדלקים את הדלקת. וזאת כדי לייצר הקלה מיידית בסימפטומים. יצירת תפריט זו נעשית ע"י בדיקה קינסולוגית שמאתרת את המזונות המקדמים ריפוי, ומסירה מזונות שמקדמים דלקתיות. לאחר מכן נתחיל לאתר את הקשיים הלא נראים שגורמים לדלקת להיווצר. ברובן תהיינה חרדות, פחדים, טראומות, השפעות מעכבות. כלומר כל מה שלא מאפשר לנו להיות מי שאנחנו ומגביל אותנו בזוית הראיה של המציאות. הטיפול במחלת הקרוהן הוא יחסית ארוך, אך מאפשר הקלה מיד אחרי מספר קטן של טיפולים. בנוסף, תהליך של מטמורפוזה הוא עמוק ויסודי כך לפגישות מאפשרות אחת ל3 שבועות. נדרש לתת זמן למערכות השונות להתעדכן למצב החדש. אין פה זבנג וגמרנו. מה שיש כאן זה ריפוי, מוחלט, אמיתי, לתמיד. מצרף עדות של מטופל שהיה חולה במחלה וכבר לא, לאחר שנתן את הסכמתו לחשיפה
בהערכה
איל קנדינוף
מכתב ממטופל אצל אייל קנדינוף
שמי יותם, בן 29 מאזור המרכז. בגיל 18 התפרצה אצלי מחלת הקרוהן, ממנה שבלתי אפשרי לפתור כ-6 שנים. כאבי בטן עוצמתיים, שלשולים, חום, חולשה, חוסר יכולת לאכול, ביקורים דחופים אצל רופאים רבים ומצב נפשי ורגשי ירוד. פגשתי את אייל במקום העבודה שלי, בביה"ס כשבא להעביר הרצאה לצוות. הדברים עליהם דיבר השל שולחןיו מאוד מעניינים ולאחר ההרצאה המשכתי לדבר איתו ולספר לו על מחלת הקרוהן שלי. לשמחתי הוא אמר שהוא יודע לטפל במחלה וקבענו להיפגש. כעבור מספר שבועות והתחלתי להרגיש שיפור במצב הבריאותי, פחות שלשולים וכאבי בטן ובעיקר תחושה שיש מישהו שיודע לטפל ולהסביר את המחלה ותופעותיה השונות. נפגשתי עם אייל אחת לחודש בערך ומלבד המפגשים אייל טיפל בי מרחוק, דרך שיחות טלפון והודעות, הצליח לעצור לי תופעות של כאבי בטן או שלשולים. בנוסף, כחלק מהקרוהן סבלתי מאבסס ליד עצם הזנב שהיו לו הפרשות כל כמה ימים\שבועות. בהתייעצות עם רופא הגבירו לי את המינון התרופתי ובניגוד לכך אייל טען שהתרופה היא זו גורמת לכך שאנילתופעת ההפרשות. לאחר כמה שבועות החלטתי להפסיק את הטיפול התרופתי (שגם ממנו סבלתי בגלל תופעות הלוואי) וכעבור מספר ימים ההפרשות הפסיקו לחלוטין ומאז לא חזרו. אייל, באמצעות הטיפו ל, הצליח להסיר את הקרוהן ותופעות הלוואי, מאז מצבי הבריאותי השתפר פלאים וכך גם מצבי הנפשי\רגשי. כיום אני יודע ומאמין שגם קרוהן מאפשר לרפא!
תגובות

איל קנדינוף

מתח נפשי