בתהליך..המתן בבקשה.

אתי שמחי

שירותים

תכנון ועיצוב פנים מ-א' ועד ת' לדירה קיימת או חדשה

נערוך פגישה ובה נדון בהרגלים ובהתנהלות שלכם בבית בחיי היום יום. נחשוב ביחד על הפונקציות שחשוב לכם שסביבת המגורים החדשה שלכם תכיל ובדברים שאתם רוצים שיישארו כפי שהם לעומת הדברים שאתם רוצים לשנות. מתוך המידע שאאסוף ייגזר התכנון העתידי של ביתכם. כמו כן, אבחן את הטעם והסגנון שלכם ויחד נבנה את השפה העיצובית שאתם אוהבים.
מצוידת בכל הידע שאספתי אתחיל את התהליך התכנוני. ראשית, אכין מספר אפשרויות תכנון ראשוניות שתהיינה האופטימליות ביותר הן מבחינת ניצול השטח הקיים, הן מבחינת יעילות פונקציונלית והן מבחינה עיצובית. האפשרויות התכנוניות הללו תיגזרנה מתוך מכלול הצרכים והרצונות שלכם ובהתאם לתקציב שקבעתם. כמובן שאדאג ליצור אמצעים שימחישו לכם את העיצוב, הסגנון והנראות של כל אפשרות מוצעת. אמצעי המחשה אלו כוללים שרטוטים בדו-ממד, דוגמאות של חומרים ממשיים, לוחות אווירה והדמיות.
במקביל לתהליך התכנוני נערוך סיור ראשוני בחנויות כדי שתחשפו לחומרים חדשים וכיוונים שונים. סיור זה יסייע בתהליך העיצוב ורכישת החומרים והרהיטים בהמשך הדרך.
לאחר שתבחרו את אפשרות התכנון המועדפת עליכם נפתח ונלטש אותה לפרטי פרטים עד לגיבוש סופי.
​שלב הכנת תכניות עבודה וכתב כמויות
בהתאם לתכנית הסופית, אכין סט תכניות עבודה לבעלי המקצוע שכולל : תוכנית הריסה ובינוי, תוכנית חשמל ותאורה, אינסטלציה, ריצוף, מיזוג אוויר, פרטי נגרות, גבס, פריסות חדרי רחצה וכל דבר נוסף שיידרש לטובת הפרויקט.
אכין רשימת כמויות לצורך קבלת הצעות מחיר מקבלנים באופן שיסייע בידנו לבחור באופן הטוב ביותר את הקבלן לניהול תהליך השיפוץ.
שלב הרכישות והשיפוץ
נצא למספר סיורים לרכישות מרוכזות שכוללות ריצוף, ארונות מטבח ואמבטיה, חיפויי קירות חדרי רחצה ומטבח, שיש, כלים סניטרים, רהיטים , גופי תאורה, טקסטיל (וילונות, שטיחים, טפטים) ואביזרי נוי.
במהלך השיפוץ אבקר בביתכם לצורך בקרה בנקודות מפתח כגון: מיקום מחיצות פנים, מיקום כלים סניטריים, סימון נקודות חשמל ותאורה לפני ביצוע ובדיקה לאחר הביצוע, אישור נקודת התחלת הנחת הריצוף, אישור חיפויי הקירות, אישור צבעים וגמר קירות ועוד.
עם סיום השיפוץ, לאחר שכל הרהיטים, התמונות והאביזרים שרכשתם הגיעו לביתכם, נערוך "יום הקמה" בו אגיע אליכם ויחד נמקם את כל מה שרכשתם על פי התכנית העיצובית.

עיצוב פנים בדיור מוגן

במידה ואתם (או הוריכם) החלטתם לעבור לגור ביחידת מגורים בדיור מוגן, אתם מוזמנים לפנות אלי כדי שאצור עבורכם סביבת מגורים נעימה וייחודית. אעבוד אתכם בשיתוף פעולה הדוק ואתוודע לבקשות, לצרכים, להעדפות ולמסגרת התקציב הנתונה שלכם. בסופו של תהליך מלא חדוות יצירה והתחדשות יהיה לכם בית חם ושמח שישפיע גם על תחומי חייכם האחרים.

החשיבה שלי בתכנון ביתכם החדש מתחילה באיך לשלב את כל הדברים החשובים עבורכם במקום החדש על מנת לאפשר לכם תחושה של בית אמיתי שמכיל את התחביבים, התמונות, האוספים וכל שאר הדברים המשמעותיים שליוו אתכם כל השנים.

בתהליך התכנון אני שמה דגש רב על יצירת מרחב נוח, בטוח ומונגש במיוחד עבורכם. אני מקדישה חשיבות רבה לנושא הנגישות גם בתהליך התכנון וגם בתהליך העיצוב. דוגמאות לכך הם תכנון תאורה נכונה ויעילה, חשיבה על מקומות אחסון שהגישה אליהם נוחה ובטוחה או בחירת רהיטים מתאימים.

כל זאת ועוד ייעשה תוך הקפדה על מסגרת תקציב מדוייקת עם חיסכון בעלויות והימנעות מהוצאות מיותרות.

במידת הצורך קיימת אפשרות למתן שירותי הסעה. כמו כן, במידה ותהיה דרישה יתקיים שיתוף פעולה מלא עם בת, בן, קרוב משפחה אחר או חבר.

מגע ידיי לצד שיתוף פעולה פורה בינינו יוביל ליצירת בית שיעניק לכם תחושה של הרמוניה ושמחה.

אתי שמחי עיצוב פנים

תכנון ועיצוב פנים