בתהליך..המתן בבקשה.

אנטוניו טרו - ריפוי נוירואנטומי - קליניקה לכאב- שחרור מטראומות - טיפול בכאב

מילות מפתח: איזון גוף ונפש , קשב וריכוז adhd , שחרור מטראומות , פיברומאלגיה , כאבים כרוניים , הומאופתיה מודרנית , כאבים אורתופדיים , פריצת דיסק והקרנות , דלקת מפרקים ריאמטית , נוירופתיה

אודות

שעות פעילות: 12:00 - 20:00

הקליניקה של אנטוניו טרו טיפול בכאב | תזונה וריפוי טבעי | הילינג/ריפוי נוירואנטומי | קליניקה לכאב | שחרור מטראומות | הרבליסט קליני N.D CI.H|התמחות פיברומיאלגיה | התמחות הפחתת כאבי מחזור וכאבים כרוניים. תזונה מבוססת מדע !! נטורופתיה.

אנטוניו טרו מפתח שיטת הילינג נוירואנטומי, ריפוי נוירואנטומי לשחרור מוחלט מטראומות וכאבים פיזיים.
זו שיטה אשר מבוססת על מחקר של עשרות שנים אשר מטפלת במועקה ותחושת מחנק ,לחץ בחזה וכאבים כרוניים בכל חלקי הגוף. זו שיטה אשר נותנת מענה מהיר ונכון לכאבים ולטראומות אשר הרפואה לא יכולה לתת מענה לכך ולאנטוניו יש את הנוסחה המנצחת.
השיטה שאנטוניו פיתח היא חקר תנועת גוף האדם ובעלי חיים על ידי יישום מדעי הביומכניקה והנוירואנטומיה. זהו ריפוי המבוסס על
האנטומיה, הפיזיולוגיה, הפסיכולוגיה ומדעי המוח. אנטוניו התמחה באיטליה במרפאת כאב על ידי טכנולוגיה פורצת דרך רפואת תדרים, אנטוניו חקר במשך שנים רבות את נושא זה.
אנטוניו היה שותף מרכזי בפיתוח הטכנולוגיה והביא לארץ את הטכנולוגיה פורצת דרך אשר משמשת אותו בקליניקה בבית הרופאים הברזל רמת החייל תל אביב.

טיפול בכאבים בשיטה שאנטוניו פיתח, ריפוי נוירואנטומי תדרים /פולסים אלקטרומגנטיים – הכול מתחיל באבחון נכון!

גוף האדם הוא מכונה מופלאה ומורכבת שחלקיה עובדים בתיאום מושלם זה עם זה, אולם כאשר דבר מה משתבש, מערכת העצבים מתריעה על כך ואנו מתחילים לסבול מכאבים, לא תמיד קל לאבחן מהו מקור הבעיה ובהמשך לכך – לא תמיד הטיפולים הרפואיים מצליחים לפתור אותה.

מכאן ברורה החשיבות הרבה של אבחון מדויק של מקור הכאב, ובמאמר זה נסביר על סוגי הכאבים ועל יתרונות הטיפול בהם בפולסים אלקטרומגנטים.

סוגי הכאבים

כאב מקומי – זהו כאב שמיקומו בגוף מאוד ברור ומוגדר וניתן לחוש בו מיד כאשר נוגעים באזור. כאב מקומי יכול להיות ממקור עצבי, כאב שמקורו בשרירים או אפילו כאב בשכבת העור המצויה בחלק החיצוני של האזור.

כאב מקרין – זהו סוג כאב מבלבל שיכול לגרום לעיתים לטיפולים מוטעים שאינם מביאים לפתרון הבעיה. כאב מקרין הוא בעצם מצב בו הבעיה, מקור הכאב, נמצאת במקום אחד בגוף, אך את הכאב, הסימפטום לבעיה, אנו מרגישים במקום אחר. דוגמא לכאבים מקרינים היא בעיה אורתופדית או עצבית בגב המקרינה וגורמת לכאבים בגפיים.

כאב נודד – גם סוג זה של כאב הוא בעייתי לאבחון וטיפול מאחר ומדובר על כאב שמיקומו משתנה, הוא מופיע בכל פעם במקום אחר בגוף ולא תמיד ניתן לקשר בין הופעת הכאבים במקומות השונים. כאב זה אופייני לפיברומיאלגיה או מחלות שרירים.

מקור הכאב – שורש הבעיה

כאמור, הכאב הינו למעשה אות אזהרה שהגוף שולח לנו, על כך שמשהו בו לא תקין ומצריך את התייחסותנו. ולכן, בכדי לטפל בכאב, ולא פחות חשוב – בסיבה הבריאותית שגרמה לו, חשוב מאוד לאתר במדויק את מקור הבעיה, ולתת מענה מלא שיפתור אותה מהשורש.

כמי שחוקר את מגנוני הכאב בגוף מזה עשרות שנים, אנטוניו טרו פיתח באיטליה תהליך אבחון מקיף, ריפוי נוירואנטומי יסודי ומדויק ובשילוב עם הניסיון הטיפולי הרב שלו בשיטה, הוא מצליח לסייע גם במקרים שנחשבו בעבר לאבודים.

כדי לשמוע עוד פרטים ולבחון את מידת ההתאמה לטיפול
ניתן ליצור קשר עוד היום לפגישת ייעוץ בטלפון
או ליצור קשר עם אנטוניו טרו .

אנטוניו חוקר את מחלת הסרטן והשפעת הפיטוכימיקלים כנגד מחלת הסרטן.
אחת ההתמחויות הבולטות של אנטוניו היא בנושא תזונה נוגדת סרטן וטיפולים להפחתת כאב אונקולוגי. אנטוניו מקדם תוכנית הבראה למתמודדים עם מחלת הסרטן בנצלחה רבה.

אנטוניו מקדם בריאות בעירית ראשון לציון מטעם המשרד לאיכות הסביבה.

התמחות של אנטוניו | פריון, תזונה,שחרור מטראומות, ריפוי נוירואנטומי, פיברומאלגיה, מחלות עצב,  אלצהיימר, פרקינסון, זרמים חשמליים, מיגרנות, כאבי ראש כרוניים,  אלרגיות ,פריצות דיסק, בלט דיסק, שחיקת סחוס, גידים ושרירים,תסמונת CRPS, ספונדילוליזיס, ניורופתיה, כאב צוואר כרוני,  אוסטאוארטריטיס דלקת פרקים ניוונית , ראומטיזים (דלקת פרקים שגרונית) ,דלקות פרקים, כאבי מחזור, כאבי גב....

תגובות
 • אנטוניו טרו אנטוניו טרו - לפני 716 ימים

  ברצוני להודות לאנטוניו טרו על הימים הלילות השעות והטיפולים שאנטוניו העניק לי.
  נתחיל מהתחלה, אני חולה במחלה שנקראת(CRPS)
  Regional pain complex syndrome
  מחלה ארורה, אחת המחלות הקשות שאני מכיר, כי אני חווה אותה יום יום שעה שעה. אנסה להסביר בקצרה על מה מדובר: עקב חבלה שלא החלימה זמן רב הופניתי עם כאבי תופת לרופאים כדי שיגידו לי מה יש לי,למה הרגל לא מחלימה לי? מה עוד שלא ניתן בכלל לגעת לי ברגל.
  לאחר זמן הופניתי לרופאים מומחים שאבחנו אצלי CRPS, אמרתי אוקי, בסדר, מתי החבלה תעבור לי שאלתי? אוקי אז יש לי CRPS מה עושים עכשיו כמה זמן החלמה אני עדיין צריך ?שאלתי.
  הרופא מסתכל אלי ואומר לי, לא קראת מה הרופא רשם, יש לך את הסינדרום של CRPS אין מרפא מזה, אתה יכול לסבול כאבי תופת כל החיים. אפשר יהיה להקל על הכאבים עם תרופות חזקות מאוד ויהיה אפשר לעבור תהליך בבית חולים עם קטמין. שאלתי אותו מה זה קטמין, הוא אמר בבוא הזמן אסביר לך.
  עכשיו תבינו אני כבר כמעט שנה עם כאבי תופת צועק כל היום, אי אפשר לעשות דבר, גם לא ניתן לנגוע לי ברגל בכלל.
  אמרתי לרופא תקשיב טוב, מהמרפאה הזאת אני לא יוצא, אתה עכשיו משנה את פני הדברים או שאתה מוריד לי את הרגל. עדיף לי להסתובב עם קביים ובלי רגל.
  ומה הרופא אומר לי ? אני חושב שאתה צריך לחקור לבד על מה מדובר, מה זה CRPS. זו מחלת כאב כרונית, אחת הקשות שאנחנו מכירים היום ברפואה, גם עם יקטעו לך את הרגל אתה תרגיש את אותם כאבים בדיוק כאילו ויש לך את הרגל. היו אנשים חכמים שביקשו בעולם לקטוע את האיבר הכואב אך לשווא , שום דבר לא השתנה. היו מקרים שהכאבים רק התגברו.

  חבר יקר אמר לי הרופא, צר לי לומר לך לי אין מה לעשות חוץ מהטיפולים נגד הכאב שאני יכול להמליץ לך..
  באותו רגע כבר התפרקתי לא יכולתי להחזיק מעמד, פרצתי בבכי רק על הידיעה שאני הולך לחיות ככה כל חיי.
  לפני שעזבתי את המקום בקשתי מהרופא בקשה אחרונה האם הוא שמע או מכיר מטופלים כמוני שהסתובבו בעולם ומצאו מרפא או הקלה בטיפולים כאלו או אחרים.
  אמר לי הרופא יש מרפאה לרפואה משלימה בתל אביב, שמעתי ממטופלים וראיתי מקרים קשים מאוד שחולים הגיעו למרפאה ולאחר מספר טיפולים קרו ניסים, כי רק נס יכול לעזור לך.
  עכשיו כבר הבנתי שהוא זורק אותי מהמרפאה שלו באלגנטיות. אך להפתעתי הוא רשם בגוגל אנטוניו טרו וישר קפץ כתובת הקליניקה ברמת החייל. הוא אמר כך נייר ותרשום טלפון של המרפאה, כך עשיתי ומאז הכל היסטוריה.
  הגעתי לאנטוניו טרו שהסכים לקבל אותי באופן דחוף, כי לא היה לו תורים קרובים. איזה מלאך, איזה חומד של בחור פגשתי!
  רצון עז לעזור לי , מעולם לא פגשתי אדם כזה, אנטוניו הסביר לי את עיקר המחלה כפי שכבר הבנתי אותה וחקרתי , אך אמרתי לו תנסה לעשות הכל ,כל דבר אפשרי שאתה חושב לנכון.
  אנטוניו הזמין אותי לטיפולים אינטנסיביים במרפאה שלו, ולא להאמין תוך שני טיפולים כבר הרגשתי הקלה משמעותית. הנפיחות שהייתה לי התחילה לרדת, אני התלהבתי אך אנטוניו בצניעותו הרבה הסביר לי שצריך להמתין ולראות מה קורה בהמשך הדרך.
  אך תאמינו לי בכל טיפול שקיבלתי אני מרגיש טוב יותר ויותר. הכאבים ירדו באופן דרסטי הבצקת או הנפיחות ירדו. יכולת התנועה עלתה. פשוט אין לי מילים. במשך התקופה שאני חולה CRPS לא הרגשתי כך אפילו יום אחד. מאז אני מברך את אנטוניו כל יום, ושולח לו ברכה והצלחה בדרך שהוא בחר. כן ירבו כמוהו.
  הלכתי ליותר מ22 רופאים בארץ (חלקם גם לא ידעו מה זה CRPS)גם לא נתנו לי סיכוי, רק טיפולים של כאב תרופות והליך שנקרא קטמין.
  אך לשמחתי הרבה הכרתי את אנטוניו, פשוט מלאך איזה ידיים יש לו אלוהים, זה בטוח משהו שמקבלים אותו במתנה מהקדוש ברוך הוא, כי אחרת אין הסבר לכך.
  אנטוניו אני רוצה להודות לך על הטיפול המסור שאתה מעניק לי , ורוצה לומר לך תודה תודה, תודה על כך שאתה הסכמת לטפל בי ומלמד אותי איך אני צריך להתקיים בעולם הזה עם כל הקשיים שהיו לי. אני אישתי ילדיי כולם מברכים אותך יום יום. תודה אנטוניו אתה בן אדם נדיר.
  ממני ליאור.

אנטוניו טרו

טיפול בכאב |שחרור מטראומות ...

עסקים מומלצים בתחום