בתהליך..המתן בבקשה.

אנטוניו טרו - ריפוי נוירואנטומי - קליניקה לכאב- שחרור מטראומות - טיפול בכאב

תיק עבודות

תגובות
 • אנטוניו טרו אנטוניו טרו - לפני 753 ימים

  ברצוני להודות לאנטוניו טרו על הימים הלילות השעות והטיפולים שאנטוניו העניק לי.
  נתחיל מהתחלה, אני חולה במחלה שנקראת(CRPS)
  Regional pain complex syndrome
  מחלה ארורה, אחת המחלות הקשות שאני מכיר, כי אני חווה אותה יום יום שעה שעה. אנסה להסביר בקצרה על מה מדובר: עקב חבלה שלא החלימה זמן רב הופניתי עם כאבי תופת לרופאים כדי שיגידו לי מה יש לי,למה הרגל לא מחלימה לי? מה עוד שלא ניתן בכלל לגעת לי ברגל.
  לאחר זמן הופניתי לרופאים מומחים שאבחנו אצלי CRPS, אמרתי אוקי, בסדר, מתי החבלה תעבור לי שאלתי? אוקי אז יש לי CRPS מה עושים עכשיו כמה זמן החלמה אני עדיין צריך ?שאלתי.
  הרופא מסתכל אלי ואומר לי, לא קראת מה הרופא רשם, יש לך את הסינדרום של CRPS אין מרפא מזה, אתה יכול לסבול כאבי תופת כל החיים. אפשר יהיה להקל על הכאבים עם תרופות חזקות מאוד ויהיה אפשר לעבור תהליך בבית חולים עם קטמין. שאלתי אותו מה זה קטמין, הוא אמר בבוא הזמן אסביר לך.
  עכשיו תבינו אני כבר כמעט שנה עם כאבי תופת צועק כל היום, אי אפשר לעשות דבר, גם לא ניתן לנגוע לי ברגל בכלל.
  אמרתי לרופא תקשיב טוב, מהמרפאה הזאת אני לא יוצא, אתה עכשיו משנה את פני הדברים או שאתה מוריד לי את הרגל. עדיף לי להסתובב עם קביים ובלי רגל.
  ומה הרופא אומר לי ? אני חושב שאתה צריך לחקור לבד על מה מדובר, מה זה CRPS. זו מחלת כאב כרונית, אחת הקשות שאנחנו מכירים היום ברפואה, גם עם יקטעו לך את הרגל אתה תרגיש את אותם כאבים בדיוק כאילו ויש לך את הרגל. היו אנשים חכמים שביקשו בעולם לקטוע את האיבר הכואב אך לשווא , שום דבר לא השתנה. היו מקרים שהכאבים רק התגברו.

  חבר יקר אמר לי הרופא, צר לי לומר לך לי אין מה לעשות חוץ מהטיפולים נגד הכאב שאני יכול להמליץ לך..
  באותו רגע כבר התפרקתי לא יכולתי להחזיק מעמד, פרצתי בבכי רק על הידיעה שאני הולך לחיות ככה כל חיי.
  לפני שעזבתי את המקום בקשתי מהרופא בקשה אחרונה האם הוא שמע או מכיר מטופלים כמוני שהסתובבו בעולם ומצאו מרפא או הקלה בטיפולים כאלו או אחרים.
  אמר לי הרופא יש מרפאה לרפואה משלימה בתל אביב, שמעתי ממטופלים וראיתי מקרים קשים מאוד שחולים הגיעו למרפאה ולאחר מספר טיפולים קרו ניסים, כי רק נס יכול לעזור לך.
  עכשיו כבר הבנתי שהוא זורק אותי מהמרפאה שלו באלגנטיות. אך להפתעתי הוא רשם בגוגל אנטוניו טרו וישר קפץ כתובת הקליניקה ברמת החייל. הוא אמר כך נייר ותרשום טלפון של המרפאה, כך עשיתי ומאז הכל היסטוריה.
  הגעתי לאנטוניו טרו שהסכים לקבל אותי באופן דחוף, כי לא היה לו תורים קרובים. איזה מלאך, איזה חומד של בחור פגשתי!
  רצון עז לעזור לי , מעולם לא פגשתי אדם כזה, אנטוניו הסביר לי את עיקר המחלה כפי שכבר הבנתי אותה וחקרתי , אך אמרתי לו תנסה לעשות הכל ,כל דבר אפשרי שאתה חושב לנכון.
  אנטוניו הזמין אותי לטיפולים אינטנסיביים במרפאה שלו, ולא להאמין תוך שני טיפולים כבר הרגשתי הקלה משמעותית. הנפיחות שהייתה לי התחילה לרדת, אני התלהבתי אך אנטוניו בצניעותו הרבה הסביר לי שצריך להמתין ולראות מה קורה בהמשך הדרך.
  אך תאמינו לי בכל טיפול שקיבלתי אני מרגיש טוב יותר ויותר. הכאבים ירדו באופן דרסטי הבצקת או הנפיחות ירדו. יכולת התנועה עלתה. פשוט אין לי מילים. במשך התקופה שאני חולה CRPS לא הרגשתי כך אפילו יום אחד. מאז אני מברך את אנטוניו כל יום, ושולח לו ברכה והצלחה בדרך שהוא בחר. כן ירבו כמוהו.
  הלכתי ליותר מ22 רופאים בארץ (חלקם גם לא ידעו מה זה CRPS)גם לא נתנו לי סיכוי, רק טיפולים של כאב תרופות והליך שנקרא קטמין.
  אך לשמחתי הרבה הכרתי את אנטוניו, פשוט מלאך איזה ידיים יש לו אלוהים, זה בטוח משהו שמקבלים אותו במתנה מהקדוש ברוך הוא, כי אחרת אין הסבר לכך.
  אנטוניו אני רוצה להודות לך על הטיפול המסור שאתה מעניק לי , ורוצה לומר לך תודה תודה, תודה על כך שאתה הסכמת לטפל בי ומלמד אותי איך אני צריך להתקיים בעולם הזה עם כל הקשיים שהיו לי. אני אישתי ילדיי כולם מברכים אותך יום יום. תודה אנטוניו אתה בן אדם נדיר.
  ממני ליאור.

אנטוניו טרו

טיפול בכאב |שחרור מטראומות ...

עסקים מומלצים בתחום