בתהליך..המתן בבקשה.

STYLING and MORE

שירותים

סדנת סטיילינג

הסדנאות מיועדות לקבוצות נשים או קבוצות מעורבות של נשים וגברים יחד , גיל הזהב , נערות , נשים אחרי לידה ועוד. בסדנה אנחנו מדברות על מבנה הגוף השונים ואילו גזרות ובדים מתאימים לכל מבנה . אנחנו מדברות על צבעים , הלבשה תחתונה ,טרנדים ומלתחה חכמה .
הסדנה מדברת פחות על אופנה ויותר על עצות וטיפים שימושיים ליום יום הניתנים ליישום מיידי עם דגש על איך את מעצימה ומדגישה את האזורים הטובים ופחות מתעסקת בלטשטש.
הסדנאות מלוות במצגת , הדגמות, משחקים , העצמה נשית והרבה הומור .

סטיילינג אישי - מפגש ארון ואבחון אישי

- מפגש ארון ואבחון אישי .
- חוויית קניות משותפת.

מפגש ארון כולל פגישה עם לקוחה / לקוח ל3 שעות אצלה בבית בהן אנחנו לומדות על מבנה הגוף שלה ומה מחמיא לו . אילו בדים נכונים לה ואילו גזרות וסגנונות .
יחד אנחנו עוברות על הארון שלה , היא מודדת ומחליטות מה להשאיר , ממה להפרד , מה להעביר לתופרת ומה להעביר למדף הסנטימנטים . אנחנו מסיימות את המפגש עם הבנה מה חסר לה בארון ובמידת הצורך קובעות מפגש נוסף לקניות.

סיור קניות עם סטייליסטית

מפגש קניות הוא מפגש של 4 שעות בו אנחנו הולכות בידיעה של מה אנחנו מחפשות . הכל ממוקד ונכון לצרכים ולתקציב שלה . הולכות לבוטיקים או חנויות שיכולים להתאים לסגנון האישי של הלקוחה ולתקציב שהגדירה . במידת הצורך נכנסות גם לחנויות נעליים/ אקססוריז והלבשה תחתונה .

ליווי לרכישת בגדים לאירוע משפחתי

כולנו יודעות שלמצוא בגדים לאירוע משפחתי זה עניין לא פשוט המצריך כיתות רגליים והרבה מאד סבלנות . יחד נוכל להגיע ל סיור בחנויות המותאמות למציאת בגדים לאירוע ( חתונה / בר מצווה / בריתה וכו ) כולל התאמת תכשיטים , נעליים והלבשה תחתונה . יחד נוכל לחסוך זמן, כסף ועצבים ...

תודה שחשבת עליי

תודה על ההמלצה/פירגון, מעריכה את זה מאוד

סטיילינג לצילומים

עזרה בבחירת הבגדים להעברת המסר הנכון ויצירת התדמית הנכונה לעסק שלך ושילוב אקססוריז על הסט.

מכירת אקססוריז

נשמח להציע אקססוריז לקנייה, המלאי מתחדש מעת לעת ( תכשיטים, ארנקים ועוד )

השתתפות בסדנת העולם התחתון

סטיילינג הלבשה תחתונה ומיניות נשית

ייעוץ Expresso - ייעוץ מהיר על קפה

שירות ייעוץ של שעה על כוס קפה בו אתן את כל הטיפים שלי לנושא ממוקד כמו איך להתלבש למפגש עיסקי כך שזה יכבד את המעמד ( אך לא יותר מדי ), יכבד את עצמך והעסק שלך ויעביר את המסר כמו שצריך .

אלדה בנגל

סטיילינג אישי וייעוץ תדמית

עסקים מומלצים בתחום

יעל וכמן  סטייליסטית אישית יעל וכמן סטייליסטית אישית
יעל וכמן סטייליסטית המראה המתאים למקום ולזמן