בתהליך..המתן בבקשה.

רותי כדורי קוסמטיקה מתקדמת

מילות מפתח: קוסמטיקאית , סידור גבות , טיפול פנים , הסרת שיער בשעווה , מניקור ופדיקור , הסרת שיער באפילציה , הצערת עור מזותרפיה , הסרת שיער אינפרא

אודות

היי נעים להכיר
שמי רותי. רותי כדורי.אני קוסמטיקאית כבר המון המון זמן.הקוסמטיקאית שמדגישה את היופי שבך.
בחרתי במקצוע הזה כי אני ממש אוהבת אנשים. אני אוהבת לטפל ,אני יודעת להקשיב, אבל יודעת גם לתת אוירה רגועה.הסיפוק הכי גדול שלי הוא להביט בכם בסוף הטיפול ולראות איך העור פתאום חי ,בריא וקורן ,לדעת שהדגשתי את היופי שבכם.
אמנם המקצוע שלי הוא קוסמטיקאית אבל אני יודעת שאני הרבה יותר מזה. יש לי אופי טיפולי ואני באמת אוהבת לטפל באנשים.
ובכל זאת, מה בעצם אני עושה?
אני מומחית בטיפולי פנים ,בהסרות שיער ובמיוחד באפילציה.אני עובדת עם החומרים הכי טובים בין היתר: ביופור, היי לייף גאלמור (שזה בעיקר שמנים כמו דלעת ,חוחובה,נר הלילה,רוז היפ ועוד ) יש לי גם חומרים של גרנטיק למי שצריך וגם חברת הולילנד (HL) .
אני מומחית באפילציה ,שזו שיטה להורדת שערות לצמיתות בעזרת מחט חשמלית,נדרש לזה נסיון רב. המטרה היא לגרום לשערות להפסיק לצמוח אבל לא לפגוע בעור. אצלי ברוך השם לא נשארות שערות צלקות או סימנים,העור נשאר חלק ללא שערות.
אם אני לא בקליניקה תמיד תוכלו למצוא אותי בהשתלמות זו או אחרת,כי אני חייבת להיות בעניינים לדעת מה חדש ולהיות עם היד על הדופק.
אני מאמינה שמקצוע הקוסמטיקה הוא לא רק הוצאת "שחורים" אלה יותר קוסמטיקה מדעית ,החומרים שאני עובדת איתם פותחו לאחר קריאת מאמרים ומחקרים של מדענים. החומרים האלה עובדים.אני חייבת לדעת את התהליכים שקורים בעור בכל מצב ושלב בחיים. גיל ההתבגרות,הריון או כשאנו מתבגרים. חייבים לדעת איך ולמה יש פיגמנטציה איך למנוע ולטפל בה ,למה יש פצעי בגרות,איך לטפל בהם. מה התהליכם שעור בוגר עובר,איך לעזור לו להתחדש ולהצעיר אותו.
התזונה ,פעילות גופנית,שמש ואפילו שתית מים משפיעים על העור....
יכלתי להמשיך ולספר לכם עוד ועוד ועוד,כי כשאני מדברת על המקצוע שלי זה עולם ומלואו בשבילי והעיניים שלי נוצצות וקשה לי להפסיק
במקום זאת אולי פשוט תקבעו תור?

תגובות

ציון איכות

  (3 מדרגים)
10
מחיר: 10
שירות: 10
זמינות: 10
אמינות: 10

נקודות פעילות

133
ב 4 החודשים האחרונים
(565 סה"כ נקודות)
220
צפיות בפרופיל