בתהליך..המתן בבקשה.

אוריה דהישראלי זמרת לאירועים ומורה לפיתוח קול

סרטונים


 1. אוריה דהישראלי זמרת לאירועים חתונות, בר\בת מצווה, ימי הולדת, ומסיבות גן, בליווי נגנים חיים -בלוז פופ וג'אז -
  לארוע מרגש ומוצלח במיוחד
  באווירה קסומה ופותחת לבבות
  שתוביל את האורחים להתרגשות ושמחה
  שירים בסגנונות ג'אז בלוז פופ וסול

  סלואו חתן כלה בביצוע מיוחד
  שיר כניסה לחופה מרגש
  קבלת פנים ושירים בעיבודים מיוחדים
  לאירועי בר\בת מצוה, ימי הולדת
  חתונת הזהב, כנסים וארועי חברות וארגונים
  מתרגמת ומבצעת סטנדרטים -ג'אז פופולארי, ערב שירי אהבה של נט קינג קול,דיאנה קרול, פיטר צ'ינקוטי, ןזמרות הג'אז המפורסמות. וערבי קונספט שונים : משירי ג'ורג גרשווין, ערב שירי אלה פיצג'ראלד, משירי בילי הולידי, שירי אהבה, בוסה נובה, ג'אז ישראלי משירי שלמה גרוניך, אריק איינשטיין, מתי כספי, , להזמנת מופע


 2. ברזיל - המצאה פורטוגלית שיצרה את עירבוב הגזעים הרב והמהיר ביותר בהיסטוריה האנושית. בהרצאה מעניינת וסוחפת, נפליג ונחצה יבשות, אמונות ותרבויות, צבעים וריחות, ודרך מפגשים חברתיים, תרבותיים וכלכליים נחווה עבדות "שונה" מאשר היא צרובה לרוב בזיכרון האנושי.


 3. אני מקיש בשורת החיפוש של "גוגל" את האות ח'. ומיד ברשימה הראשית עולה צמד המילים: "חוק הלאום". מהו לאום?, היש דבר כזה לאום?. בהרצאה "בלתי שגרתית", חובקת שפות וקהילות, ומלווה בשלל דוגמאות והסברים מפתיעים - אחשוף את אחת מההמצאות של העידן המודרני.


 4. בכל היבט, חיינו ספוגים בדימויים ודמיונות כגון טקסים, אתרי זיכרון, ספרות, תקשורת וקולנוע. בהרצאה רצינית וגם הומוריסטית אחשוף ואנפץ אשליות רבות ומגוונות, שלא חשבתם עליהם... האם שבט הטוטסי שונה משבט ההוטו? לא תאמינו...זו הייתה הפרדה מלאכותית של הבלגים. האם שתו מים באירופה בימי הביניים? לא, מים נועדו לבעלי חיים ולבהמות. ומה לגבי סמל היסטורי, מסורת החצאית הסקוטית? האמת היא שזה למעשה הברקה של בעל מפעל אנגלי. והאם אתם אוהבים סרטי מערבונים? אז דעו לכם שהמערב הפרוע הומצא מיד לאחר הקמת אולפני הקולנוע בהוליווד...


 5. הקולנוע מאז היווסדותו לפני כ-120 שנה, מתפקד כמנגנון המפיץ שיח, אידיאולוגיה וערכים, וכבורג מרכזי בתהליכי עיצוב הזהות והזיכרון הקולקטיבי. משפיע לא רק על האינטלקט האנושי אלא גם על הרגשות, על החושים ועל ושיפוטו של הצופה המגויס. בדיונים מעמיקים ומעשירים נבחן סוגיות קולנועיות ונפתח צוהר להיבטים רבי-פנים הנעים בין מציאות לבידיון.


 6. כאשר אנו קוראים או מסתמכים על ביוגרפיה, קל וחומר ביוגרפיה של אישיות היסטורית, קיימת באופן תמידי תחושה של מעין "חוף מבטחים". האומנם?. בהרצאה מסקרנת בהשתתפות הקהל נברר ונגלה האם הביוגרף נאמן לעבודתו המקצועית והאתית או שמא מנסה לספר סיפור מרתק, ומטרתו למעשה היא לרכוש לו קהל קוראים, רווחים כלכליים או אידיאולוגיים?


 7. בשנות ה-90 שאל בוגר מלחמת סיני (1956) את אחד ההיסטוריונים הצבאיים: "כיצד אתה כותב דברים כאלו, זאת אינה האמת, אני הייתי שם". השיב לו ההיסטוריון: "דווקא משום שאני לא הייתי שם, באותו האירוע, מחקרי קרוב יותר למציאות". למי הבעלות על האמת? היש אמת?. במפגש מרתק ומעשיר נפנה זרקור לעד, לרוב בן האדם, ולעיתים הסלע או החיפושית.

אוריה דהישראלי

זמרת - מוסיקה לאירועים פרטי...

עסקים מומלצים בתחום

עמיחי שריון עמיחי שריון
עמיחי שריון