בתהליך..המתן בבקשה.

Natural energy

שירותים

אקסס בארס

הידעתם, באמצעות שיטת "אקסס בארס" ניתן להסיר בקלות אמונות מגבילות, חוויות-שליליות,שיפוטיות,ביקורת עצמית ומחסומים בכל תחום בחיינו, בין אם אנו מודעים ובין אם לא.
כיצדהטיפול מתבצע ?
ע"י מגע עדין ב-32 נקודות בראש, המאכסנות מטען אלקטרומגנטי הקשור לכל תחום בחיינו כגון, שליטה, כסף, מערכות יחסים, יצירתיות, תקשורת, זמן, מרחב וכו'. מתמוססות להן אלפי נקודות מבט המונעות את ההתנהלות החופשית בכל תחום, במקומם מתפנה מקום חדש למרחב של אינסוף האפשרויות להגשמה עצמית שלנו כהוויה אינסופית.
למי זה מיועד?
למי שסובל מבעיות פיזיות כגון: מגרנות, עייפות כרונית, כאבי גב, חוסר שקט, מחשבות אובססיביות, בעיות קשב וריכוז, מתח, עומס, לחץ. ולכל מי שרוצה לשפר את איכות חייו ולשפר את ההרגשה הכללית שתהיה טובה יותר.
כמה זמן ?
כשעה, כאשר המטופל שוכב על הגב.
ההרגשה לאחר הרצת הבארס:
המון עומס, כובד ולחץ ירד מהגוף, הראש יתרוקן ממחשבות מטרידות ותהיה בהירות מחשבתית, שקט ורוגע עמוקים ותחושת חיוביות ואופטימיות הנשארת לאורך זמן.
העלות:
המחיר לטיפול בודד 250 ש'.
מאחר ומדובר בתהליך שהגוף עובר עד שמתקבלת תוצאה מלאה:
נדרש להגיע לסדרה של לפחות 5 מפגשים.מחיר מיוחד עבור סדרה: 950 ש' בלבד !!

קורס באקסס בארס

בסדנא בת יום נלמד את טכניקת הטיפול ב"אקסס בארס", נלמד את מיקומם של 32 הנקודות. נקבל 2 טיפולים ונעניק 2 טיפולים. וכן נלמד 4 כלים וורבליים פרקטיים ופשוטים לשימוש יומיומי על מנת לחיות חיים קלילים ומאוזנים יותר.
המחיר לסדנת אקסס בארס הינו1,150 ש'. בסופה תוענק תעודת מטפל באקסס בארס מטעם ארגון Access consciousness העולמי. חוברת הסברים מפורטת על השיטה ומפת מיקומם של הנקודות.
הטיפולים והקורסים מועברים על ידי מטפלת ומנחה באקסס בארס, בוגרת תואר B.Aבהוראה, עם ותק של 7 שנים בתחומים: רפלקסולוגיה, ארומתרפיה ופרחי באך.

נחמי עובדיה

מטפלת ומנחה ברפואה אלטרנטיב...

עסקים מומלצים בתחום

עדית  שדה -המרכז לבריאות טבעית עדית שדה -המרכז לבריאות טבעית
עדית שדה- ניהול משברים אישיים