בתהליך..המתן בבקשה.

גלי בן-אריה ריפוי בשיאצו לנשים

מילות מפתח: שיאצו , שיאצו וטווינה , שיאצו לנשים , שיאצו לגיל הזהב , שיאצו לנשים הרות

אודות

שנות נסיון: 3

אני גלי, נעים להכיר ואשמח לעזור לך לשפר את איכות החיים.

קצת על עצמי..

תמיד ידעתי שהיעוד שלי בחיים הוא לעזור לאנשים. בריאות ורפואה סיקרנו אותי מאז שאני זוכרת את עצמי. אמא שלי מספרת שכשהייתי קטנה והיא לא הרגישה טוב, אז הייתי מלטפת לה את הראש ו"זורקת" את הכאב החוצה, מאז היא טוענת שיש לי מגע קסום ומרפא ועכשיו אני שומעת את אותן המילים מהמטופלות.

בעקבות אהבתי לעולם הרפואה הלכתי ללמוד תואר בכימיה תרופתית, בסיומו מיד המשכתי לתואר שני בכימיה תרופתית והתיזה שלי עסקה בפיתוח סינטטי של חומר בעל תכונות אנטיויראליות ואנטיבקטריאליות שיהווה בעתיד בסיס לתרופה. בסיום התואר השני התקבלתי לעבודה בחברת תרופות ישראלית בתפקיד פורמולטור במחלקת מחקר ופיתוח. העבודה הייתה מאוד מעניינת ומרתקת כי בכל פעם הייתי צריכה לחקור ולפתח תרופה חדשה שונה מקודמתה ובכל שלב מוצלח הייתה תחושת סיפוק.

עם זאת, הבנתי שהיעוד שלי לעזור לאנשים לא ממש מגשים את עצמו. אני עוזרת לתעשיית התרופות ולאו דווקא לאנשים, ולכן התחלתי לחפש דרך אחרת להגשים את יעודי בעולם. בזכות חברות, מכרים ומשפחה נחשפתי לסיפורי הצלחה של הרפואה הסינית ולאחר כמה בירורים הבנתי שזה מה שארצה להתמקצע בו. לאחר בדיקה מקיפה של מוסדות הלימוד בחרתי במכללת תמורות המרכז לרפואה משולבת, ועולם חדש ומרתק נפתח בפניי. מאז הכל היסטוריה והנה אני כאן מספרת את הסיפור שלי ומזמינה אותך להתייעץ איתי בכל שאלה או בעיה.

גיליתי שלכל בעיה ניתן לעזור בעזרת הרפואה הסינית על כל רבדיה, אם בעזרת טיפול בשיאצו, דיקור, צמחי מרפא או בעזרת המלצות תזונה. הגילוי הזה שינה לי את החיים ואשמח לסייע גם לך לגלות את העולם הזה, לחוות אותו ולהרוויח מכך.

המטרה שלי היא להביא למודעות שיש המון מה לעשות כדי להיות בריאים יותר. מצד אחד יש לי ידע והבנה באבחנות, בדיקות רפואיות ותרופות ברפואה המערבית ובנוסף לכך אני יכולה להתאים ולהשלים לך את הטיפול בדרך הטבעית לפי הידע שלי ברפואה הסינית המסורתית.

רפואה משולבת היא מילת המפתח! הרפואה הסינית הטבעית שהוכיחה את עצמה במשך אלפי השנים לקיומה יחד עם הרפואה הקונבנציונלית עם הטכנולוגיה המתקדמת של המאה ה , בשיתוף פעולה לבריאותך.

הבריאות היא איכות החיים שלך!

ואיכות החיים שלך בידיים שלך!

ואני איתך כל הדרך...

תגובות

גלי בן-אריה

מטפלת שיאצו

עסקים מומלצים בתחום

רעות מויאל  רפואה סינית וטיפולי מגע רעות מויאל רפואה סינית וטיפולי מגע
רפואה סינית שיאצו ועיסוי לנשים
עידו  דוד עידו דוד
עידו דוד רפואה סינית
טליה  בליברג טליה בליברג
טליה בליברג רפואה סינית