בתהליך..המתן בבקשה.

מ.ל.ך צרכנות חברתית מתגמלת בע"מ / שירותים

אפליקציית כוח אדם "נטו"

ישנם חברים שהם מחפשים עובדים לתקופות קצרות או על פי שעות , אבל התסבוכת החשבונאית וחוקי העסקה של הרגולציה הישראלית מכבידים על המעסיק הפשוט ,שלעולם לא יודע מהי העלות האמיתית של העובד לאחר המיסוי, כך שהמעסיק לא מוכן לעבור את מסע התלאות של הבירוקרטיה משלם לעובד במזומן , ללא מסמכים ותלושי שכר , יוצא שהוא לוקח סיכון במידה והעובד נפצע במהלך עבודתו.
ישנם מהצד השני חברים המעוניינים לעבודה מזדמנת לתוספת הכנסה, שרוצים לעבוד לפי הזמן הפנוי שלהם בתחום עניין שהם רוצים, לפי שכר שהם רוצים לשעה, הבעיה של עבודה שעתית היא לא מתוגמלת בתנאים הסוציאלים המגיעים לעובד וקשה למצוא את הצורך שלך, אין מקום מרכז לעבודות שעתיות, כל גופי כח האדם שנמצאים במדינה נותנים מענה רק לגופים מוסדיים או מפעלים , לתקופות זמן ממושכות
הפתרון נמצא ב" נטו " פלטפורמה טכנולוגית שמחברת בין מעסיקים לעובדים , יוצרת התאמה מתוך מסד נתונים של בינה מלאכותית לחפש עובד , על פי פרמטרים שונים הפלטפורמה הטכנולוגית יוצרת חיבור, כך שבמקום לחפש בדרושים . פשוט העובד מעלה את תחום העניין והזמנים שמעוניין , מהצד השני המעסיק מקבל את כל פרטי העובד , כולל ההתאמה לרצונות של המעסיק בנוסף מקבל סינון של דירוג מקצועני וחוות דעת . הייחוד של האפליקציה הזאת שנותנת ערך מוסף הן למעסיק והן לעובד, המעסיק לא טרוד בחוקי העבודה משלם לפי מה שסוכם מראש, במידה ואין התאמה רצויה יכול להחליף עובדים מבלי להיות חשוף לתביעות. אין יחסי עובד ומעביד. העובד מקבל כבר מהשעה הראשונה את כל התנאים הסוציאלים שמגיע לו, כל השעות מתאגדות לתלוש שכר ואין צורך בתיאום מס.


על מנת להצטרף נא ללחוץ על הקישור:
https://www.neto.live/#/Register/18/3114

תגובות

עופר גורן

מועדון לקוחות כלכלי