בתהליך..המתן בבקשה.

צביקה קרוכמל - מרצה. מספר סיפורים

מילות מפתח: מרצה , מרצים לחוגי בית , מספרי סיפורים , מרצים , סדנאות והרצאות , הרצאות חוגי בית , הרצאות , סיפור אישי , הפעלות למבוגרים

אודות

שמי צביקה קרוכמל - מרצה ומספר סיפורים למבוגרים - סיפורי מתח מרתקים משולבים בהומור, על עולם החקירות והבילוש. אני מספר סיפורים באירועים חברתיים, בחוגי בית, בחברות וארגונים, בימי עיון, כנסים, ימי גיבוש, נופש, מכללות ומועדוני גמלאים, חוגי נשים, קיבוצים, פסטיבל מספרי סיפורים ועוד.

הסיפורים הבלשיים שאני מספר, הם סיפורי חקירות אמיתיים הלקוחים מעיסוקי במשך למעלה מ-30 שנה בחקירות, מודיעין ובילוש, הן במשטרה הצבאית החוקרת (לשעבר מפקד היחידה המרכזית לחקירות מיוחדות של מצ"ח בדרגת סא"ל) והן כחוקר פרטי ובעל משרד חקירות פרטיות.

כיום אינני עוסק עוד בתחום החקירות, אך מאחורי ניסיון של מעל 20 שנה במתן אין ספור הרצאות שהרציתי בכל רחבי הארץ, שכותרתן "סודות וסיפורים מחדר החקירות".

במהלך השנים כתבתי ופרסמתי (הוצאת "ידיעות אחרונות") את הספרים "כתם", על פרשת תא"ל רמי דותן מחיל האוויר שהייתי ראש צוות החקירה שלה ואת "במצ"ח נחושה - סיפורים אישיים של חוקר מצ"ח" ובו אוסף מגוון של פרשיות.

בהרצאותיי אני נוטל את המאזינים למסע מרתק אל מאחורי הקלעים של עולם החקירות והבילוש ואל המתרחש במוחו של החוקר. המאזינים חווים חוויה שמדמה צפייה בסרט מתח עוצר נשימה והם חשים כשותפים ב"פיצוח" ובפענוח הפרשיות עליהן אני מספר (כדאי להכנס לעמוד "חוות דעת" ולקרוא מה כתבו אלה שכבר שמעו...)

אם אתם אוהבים סיפורים מרתקים בכלל וסיפורי מתח בפרט, הגעתם למקום הנכון.
צלצלו 050-7950410 ושריינו מועד להרצאה שלי, באירוע הבא שאתם מארגנים, בחברה או בארגון שבו אתם עובדים, או אפילו בחוג הבית הפרטי שלכם או ביום הולדת של מישהו יקר. קהל המאזינים כבר יודה לכם...

רוצים גם להרצות?
אחרי אלפי הרצאות מעל כל במה אפשרית, החלטתי לחלוק עם אחרים את הידע והניסיון שצברתי במשך שנים בשתי צורות אפשריות:
א. "להיות מרצה מצליח" - קורס להכשרת מרצים הטוב מסוגו בארץ, שבו אלמד איך בונים ומביימים הרצאה, אכיר לעומק את שוק ההרצאות הרותח בישראל, אסביר מי הם קהלי היעד ואיך מגיעים אליהם, מהי השפה המתאימה לכל קהל, מה מעניין את מזמיני ההרצאות, כמה משלמים בכל מקום ובעיקר – איך מביאים עוד ועוד הרצאות מכל הרצאה!
קורס מרצים הקרוב נדחה עד אחרי הקורונה, אבל...
בינתיים אתם מוזמנים להרצאת האונליין שלי בזום - "מי רוצה להיות מרצה" שהיא הרצאת חובה למרצים.
23.9.20 בשעה 20:00, ההרשמה בלינק:
https://www.bizmakebiz.co.il/Members/1d578181-db5e-4e6a-8271-974ac9198dd6/Events/54299/

ב. מדריך ומאמן מרצים, אם תרצו... במאי הרצאות - מפגש פרטני אחד או שניים, ממוקדים בהרצאה הספציפית שלכם. עושים ביחד "פירוק והרכבה מחדש" של ההרצאה, משדרגים ומקפיצים אותה ואתכם כמרצים למעלה.
כל עוד ישנן מגבלות הקורונה, אני מקיים את ההדרכות האלה באמצעות זום.
רוצים לשפר את ההרצאה / סיפור שלכם? להוסיף מתח, עניין, דרמה, הומור?
דברו איתי...

להתראות בשמחות, בהרצאות ובסדנאות
צביקה קרוכמל - מרצה ומספר סיפורים, מאמן מרצים ובמאי הרצאות.
https://www.facebook.com/InvestigationsStories/
050-7950410

תגובות

צביקה קרוכמל מר.. מספר סיפורים מד...

הרצאות באירועים, אימון מרצי...