בתהליך..המתן בבקשה.

צביקה קרוכמל - מרצה. מספר סיפורים

שירותים

הרצאות לחוגי בית

הרצאות וסיפורים למבוגרים, בחוגי בית ובאירועים חברתיים שונים, על עולם החקירות והבילוש ולמעשה על המתרחש מאחורי הקלעים של עולם זה ובמוחו של החוקר.
אם אתם מעוניינים לשמוע סיפור בלשי המועבר כמו סרט מתח עוצר נשימה המשולב בהומור, הגעתם למקום הנכון...
מאחוריי ניסיון של מאות רבות של הרצאות לחוגי בית, לימי הולדת למבוגרים ואירועים פרטיים וזאת חוץ מעוד אלפי הרצאות בחברות וארגונים, מכללות, למתנ"סים, קיבוצים וכ'ו.
ניתן להזמין אותי למתן הרצאה לחוג בית בכל אזורי הארץ.
מומלץ לשריין מועד להרצאה בחוג בית מוקדם ככל שניתן, במיוחד אם מדובר במתן הרצאות לחוגי בית בסופי שבוע, שהם המבוקשים יותר.
לקבלת הצעת מחיר להרצאה רצוי לציין את מספר המשתתפים המשוער, מקום בארץ, יום בשבוע ושעה מבוקשים. אם ידוע כבר מועד ספציפי להרצאה, כדאי לציין גם אותו, אך לא בטוח שהוא יהיה פנוי.

להתראות בשמחות ובהרצאות
צביקה קרוכמל - מרצה ומספר סיפורים בחוגי בית
http://www.krochmal.co.il/
050-7950410

הרצאות לנשים - חוגי בית לנשים

הרצאות מרתקות בחוגי בית של נשים או באירועים חברתיים לנשים, ימי הולדת, "יום האישה" וכו'.
כשהתחלתי להרצות לפני שנים רבות, הרצתי באין ספור חוגי בית של נשות ויצ"ו או נעמ"ת. בתחילה לא הייתי בטוח שסיפורי "האקשן" והחקירות שלי, אכן מעניינים את הקהל הנשי אבל הן העבירו את השם והטלפון שלי מחוג אחד לשני כמו תפוח אדמה לוהט וזאת הייתה ההוכחה...
מאז הוזמנתי להרצות ולספר סיפורים בהרבה מאד אירועים בחברות וארגונים שהיו מיועדים לקהל נשי ואשמח לבוא להרצות גם באירוע או בחוג הבית שלכן.

להתראות בשמחות ובהרצאות
צביקה קרוכמל - מרצה ומספר סיפורים
http://www.krochmal.co.il/
050-7950410

הרצאות העשרה באירועי חברה, ימי עיון, כנסים, נופש, סופי שבוע.

ניתן להוסיף הרצאות מעניינות וסיפורים שלי, בתור "דובדבן" לכל יום עיון, כנס, או נופש העשרה, שמארגנים חברה או ארגון, לעובדים או להנהלת החברה.
הניסיון רב השנים מראה כי סיפורי המתח המרתקים שלי, מהווים את גולת הכותרת של אירועים רבים ומזמין ההרצאה זוכה למחמאות רבות על בחירתו.
שריינו מועד להרצאה באירוע החברה הקרוב שלכם וגם אתם תזכו בתשבחות מהמאזינים המרוצים...

להתראות בשמחות ובהרצאות
צביקה קרוכמל - מרצה ומספר סיפורים
http://www.krochmal.co.il/
050-7950410

ימי הולדת למבוגרים

יום הולדת 40, 50, 60 או 70 מתקרב ואתם מחפשים רעיונות?
יום הולדת שלכם, של ההורים או של החברים באופק ואין לכם מושג מה לעשות?
מחפשים רעיונות ליום הולדת למבוגרים? הנה מצאתם!
כבר 20 שנה אני מרצה ומספר סיפורי מתח מרתקים, באירועים חברתיים, ימי הולדת למבוגרים, חוגי בית, נופשונים, פסטיבלי מספרי סיפורים ועוד.

אני מספר סיפורים בלשיים אותנטיים על חקירות שניהלתי במהלך עשרות שנים שבהן עסקתי בחקירות ובילוש ונוטל את המאזינים המרותקים אל מאחורי הקלעים של העולם המסתורי הזה ואל הנעשה במוחו של חוקר.

אחרי שסיכמתם כי אני "התכנית האמנותית" באירוע שלכם, אתם יכולים להיות רגועים ולהתרכז בארגון כל יתר הנושאים הקשורים בהפקת יום הולדת לאבא, לאמא או לעצמכם, כשאת "מסמר הערב" כבר נעצתם...

ההרצאה מתאימה לכולם, גברים ונשים, צעירים ומבוגרים.

יום הולדת שמח.

להתראות בשמחות ובהרצאות
צביקה קרוכמל - מרצה ומספר סיפורים למבוגרים
http://www.krochmal.co.il/
050-7950410

השכרת אולם לסדנאות והרצאות בהוד השרון

תחת הכובע של מנהל השיווק של מרכז אמא אדמה, המרכז להריון, לידה, הורות ורפואה משלימה בהוד השרון, אני מציע את האפשרות לשכור את האולמות המקסימים של המרכז לצורך סדנאות, קורסים, הרצאות, הפעלות קבוצתיות ועוד, כיד הדמיון הטובה...

מרכז אמא אדמה ממוקם במרכז הוד השרון, במקום נגיש ונוח. המרכז קיים כבר 15 שנה, אך לאחרונה הורחב, שודרג ושופץ לחלוטין והוא נראה מזמין ביותר גם למטפלים / מנחים / מדריכים וגם למשתתפי הפעילויות.

ניתן לשכור אולם באופן חד פעמי או לסדרת מפגשים / סדנאות. במקום יש גם חדרי טיפול / קליניקות להשכרה.

האולמות / כיתות להשכרה ניתנים לסידורים בתצורות שונות בהתאם לצורך: מזרונים וכריות, או כסאות סטודנט. בכולם מקרן ברקו, מסך ולוח.
במקום אזור המתנה נרחב ונעים, פינת שתייה, שירותים צמודים ועוד.

אין כמו מראה עיניים וכדאי לבוא, לראות ולהתרשם. זה נראה מיליון דולר, אבל... עולה הרבה פחות.

לפרטים נוספים ניתן לדבר איתי.
צביקה 050-7950410
מרכז אמא אדמה, רח' הבנים 14 כניסה ב', הוד השרון.

תודה שחשבת עליי

היה כייף לדעת שחשבת עליי...
תודה רבה.

להתראות בשמחות ובהרצאות
צביקה קרוכמל - מרצה ומספר סיפורים
http://www.krochmal.co.il/
050-7950410

השתתפות בהרצאה

השתתפות בהרצאה פתוחה לקהל הרחב.
אפשר לבוא לבד או בזוג... אבל הכי טוב לבוא עם עוד חברים, לבילוי מיוחד במינו, מרתק, מותח ומהנה...

להתראות בשמחות ובהרצאות
צביקה קרוכמל - מרצה ומספר סיפורים
http://www.krochmal.co.il/
050-7950410

הרצאות לגמלאים, מכללות גמלאים, בתי גיל הזהב

בני ובנות גיל הזהב ובהם גמלאים ודיירי בתי אבות, הם קהל נפלא להרצאות. לגמלאים "הצעירים ברוחם" נותרו עדיין ההרגלים לשבת ולהאזין להרצאה איכותית וראויה לשמה הניתנת ע"י מרצה בשר ודם, בניגוד לבני הדור הצעיר יותר הצופה בעיקר ב...מסכים למיניהם.

ההרצאות שלי בבתי גיל הזהב, מכללות גמלאים, מועדוני גמלאים וכו', הן הרצאות מרתקות העוסקות בחקירות ובפרשיות מעניינות שהתרחשו בארץ והן מאפשרות למאזינים ללמוד ולהכיר את המתרחש מאחורי הקלעים של עולם החקירות הפליליות, המודיעין והבילוש והנעשה במוחו של החוקר.

ניתן להזמין אותי למתן הרצאות לגמלאים ברוב אזורי הארץ, בכפוף לכך שככל שהמרחק מאזור מגוריי (הוד השרון) גדול יותר, יהיה צורך לשלם גם עבור המרחק וזמן הנסיעה...

ברוב מכללות הגמלאים שבהן אני מרצה מדובר בסדרות של כמה הרצאות וכדאי לשריין את המועדים מוקדם ככל שניתן. אשמח לתאם הרצאות גם עבור קהל הגמלאים שלכם.
הנאת המאזינים והמאזינות מובטחת...

להתראות בשמחות ובהרצאות
צביקה קרוכמל - מרצה ומספר סיפורים
http://www.krochmal.co.il/
050-7950410

תודה שקנית ספר שלי

בין אם קנית את ספרי הראשון "כתם - פרשת רמי דותן", בין אם את הספר השני "במצ"ח נחושה - סיפורים אישיים של חוקר מצ"ח" ובין אם קנית את שניהם, אני מודה לך, שימחת אותי מאד, כי הרי כל מה שמעניין מי שכותב ספרים, זה שכמה שיותר אנשים יקראו אותם.
מאחל לך הנאה רבה בקריאה ואשמח לשמוע חוויות...

ותזכורת קטנה - חוץ מהספר אפשר לבוא לראות גם את "הסרט"... כלומר לבוא לשמוע אותי מספר את הסיפורים האלה גם בהרצאות.

להתראות בשמחות ובהרצאות
צביקה קרוכמל - מרצה ומספר סיפורים
050-7950410

קורס להכשרת מרצים

"להיות מרצה מצליח" - קורס להכשרת מרצים המיועד למרצים בתחילת דרכם, או לכאלה שכבר מרצים אבל רוצים להרצות יותר...
בקורס אני מעביר ידע וניסיון של מעל 20 שנה ואלפי הרצאות שהרציתי מעל כל במה אפשרית, כדי לקצר את הדרך ולהכיר את סוגי הקהל והמקומות שבהם ניתן להרצות, מה מחפש הקהל, מה מעניין את מזמיני ההרצאות בגופים וארגונים, כמה משלמים, איך מקבלים עוד ועוד הרצאות מכל הרצאה ועוד.

יש בארץ מאות במות, גורמים שמזמינים אלפי הרצאות, בהיקף שנאמד בין 15-20 מיליון ₪ בשנה
ומיליוני הזדמנויות... הושט היד וגע בם,
אז למה שלא תזכו לפחות בנתח, אפילו נתח קטן, מהשוק הרותח הזה?

פרט לקורס הפרונטאלי המלא "להיות מרצה מצליח", הכולל 5 חצאי ימים, לימוד תיאורטי ותרגול מעשי, אני מקיים גם הדרכת מרצים אישית-פרטנית, ספציפית לכם ולהרצאה שלכם.
בואו נדבר ונראה מה מתאים לכם יותר.
צביקה קרוכמל - מרצה, מספר סיפורים, מאמן מרצים ו... במאי הרצאות.

הדרכת מרצים - אימון מרצים פרטני

רוצים להרצות בפני קהל? אתם כבר מרצים ורוצים להרצות יותר?
אני מעמיד את הידע והניסיון הרב שצברתי במשך מעל 20 שנה, באלפי הרצאות ומעל כל במה אפשרית, לתועלת המרצים שרוצים להרצות יותר.

ועכשיו בימי קורונה - הדרכת מרצים און ליין
אפשר לקיים את מפגשי ההדרכה והייעוץ למרצים, עם כל מה שכתוב בהמשך בתור מפגשים מקוונים.

במסגרת הדרכת מרצים קבוצתית - קורס מרצים מקיף של כמה מפגשים "להיות מרצה מצליח", או סדנת מרצים חד פעמית "ממרצה שאוכל קש למרצה מבוקש", אני מתאר לעומק את מגוון קהלי היעד האפשריים להרצאות בישראל, מה מעניין אותם, באיזה "שפה" ועולם מושגים מדברים איתם ועם מי, כמה משלמים בכל מקום ועוד.
בהדרכה למרצים אני נותן טיפים לגבי עמידה והופעה מול קהלי היעד האלה ודוגמאות רבות לגבי איך מייצרים מתח, דרמה, רגש, הומור ובעיקר... עניין בהרצאה, כי האנשים למרות שלכאורה באים להרצאה, בעצם באים ו... גם נשארים - בגלל החוויה. לאחר סדנת המבוא הכללית לכל המרצים יחד, אני ממליץ על הדרכה אישית שתתייחס להרצאה הספציפית ולמרצה.

הדרכת מרצים פרטנית - באימון מרצים באופן פרטי, אני רואה את עצמי יותר כבמאי ההרצאה ולא כתסריטאי שלה. אינני כותב הרצאות (ממליץ לעשות זאת לבד או עם איש מקצוע מתחום זה), אבל כאשר ההרצאה כבר כתובה (כשיש תסריט לסרט - זה עוד לא אומר שיש כבר סרט), זה הזמן שבו כדאי שניפגש.
בנקודת הזמן הזאת אני מצטרף בתור "הבמאי", כדי לעשות "העמדה" של השחקן על הבמה.
יכול להיות שכאן אזיז ואערבב קצת את התכנים, אבל עדיין ההרצאה הכתובה תשמש בתור הבסיס. יכול להיות למשל שאקח קטע דרמטי מהאמצע ואשים אותו בתור פתיחה, אציע מקומות שבהם אפשר להכניס רגש, הומור, מתח, דרמה וכו' ובקיצור - ניצור ביחד הרצאה מעניינת ומרתקת ונפיח רוח חיים במילים הכתובות על הנייר.

אני מעדיף לעשות הדרכת מרצים באופן קצר וממוקד ולא בתהליכים ארוכים ובמפגשים רבים (כמובן התנאי המוקדם לכך הוא, שיש כבר הרצאה כתובה ומוכנה - כזו שאני יכול לקבל מראש במייל לעיון והתכוננות, שוב כמו שהבמאי מקבל מראש את התסריט).

זה אמור להיות מפגש אחד או שניים, כל אחד במשך כשעתיים, שכולל הצגת יחיד של המתאמן בפניי ואת הוספת השינויים שלי וביצוע ההעמדה של ההרצאה. לפעמים... פירוק של ההרצאה והרכבה שלה מחדש...

מעניין אתכם? דברו איתי 050-7950410
צביקה קרוכמל - מרצה, מספר סיפורים ומאמן מרצים

הדרכת מרצים בזום - איך להרצות אונליין?

יכול להיות שאתם מרצים מנוסים ויכול להיות שאתם רק בתחילת הדרך בעולם ההרצאות, אבל להרצות אונליין בזום הוא דבר חדש עבור שניכם.
סביר להניח שנזקקתם לכך רק בעקבות ימי הקורונה...

לכאורה כל הרצאה היא הרצאה ובכל זאת אין דומה הופעה בפני קהל חי באולם או באודיטוריום להרצאה בזום. צריך וחשוב לדעת עוד כמה דברים כדי שההרצאה אונליין תצליח ושהמרצה "יעבור מסך" ויגיע באופן ראוי לעיניהם בעיקר לליבם ומוחם של הצופים.

אל ניסיוני לאחר למעלה מ-5000 הרצאות שהרציתי, צרפתי השתתפות במאות הרצאות ואירועים אונליין בזום ואת הידע והניסיון הכולל הזה, אני מעביר בהדרכות פרטניות שאני נותן למי שעומדים להרצות בזום.
זו הדרכה שעושה הבדל משמעותי מאד בין "סתם ככה" לדבר דרך מצלמה לבין להעניק לקהל חוויה של ממש והרצאה ראויה לשמה.

את הדרכת המרצים בזום, ניתן לקיים כמובן גם בזום, אך אם תעדיפו אפשר לקיים אותה גם במפגש הדרכה פנים אל פנים.
בכל מקרה הדרכה זו תתרום לכם רבות עבור כל סוג של הרצאה, גם "אמיתית" בפני קהל וגם בהצגה עצמית של 60 שניות או בהרצאת 10 דקות של חבר מרכזי.

ברוב המקרים ההדרכה כוללת מפגש חד פעמי שנמשך כשעתיים.

מעניין אתכם? דברו איתי 050-7950410
צביקה קרוכמל - מרצה, מספר סיפורים ומאמן מרצים

צביקה קרוכמל מרצה ומספר סיפורים

הרצאות באירועים, אימון מרצי...