בתהליך..המתן בבקשה.

מירב איל הרפז - פשוט לחיות בריא / בלוג

תזונה נכונה מנצחת הפרעות קשב וריכוז

05/12/2016 18:08

 • חוסר שקט מול שקט פנימי. הסחות דעת והתרוצצויות בלתי פוסקות מול התמקדות וריכוז. תזזיתיות מול שלווה. לכולנו יש ימים כאלה וכאלה, אבל אצל אנשים עם הפרעות קשב וריכוז, ה"בלגן" בראש לא נרגע אף פעם..
  ואם יש לכם ילד שאובחן ב-ADD או ADHD, אתם וודאי מודעים לתסכולים ולקשיים שהוא חווה בהתנהלות היומיומית בבית הספר, בבית, עם חברים.
  כן, היום אבחון כזה הם נפוץ ו"אופנתי" בקרב ילדי בתי הספר, כמו גם הפתרונות המוצעים להםתרופות (קונצרטה או ריטלין).
  אם אתם מעדיפים פתרון טבעי, במקום החדרת כימיקלים לגוף שאולי מסדרים דבר אחד, אבל עשויים לפגוע בדברים אחרים, כדאי שתעצימו את הילד שלכם בעזרת תזונה נכונה.
  נשמע פשוט?
  לא תמיד, כי ילדים רבים הרי לא אוהבים לצרוך תזונה בריאה המבוססת בעיקר עח מגוון רחב של ירקות ופירות ובמקומם, נוהגים לאכול לא מעט סוכרים, פחמימות ריקות, קמח לבן ואוכל מתועש.
  מזון כזה מחליש את הגוף וגורם לתחושות של חוסר שקט, עצבנות, חוסר איזון ומתח מיותר. כך, אין להתפלא שהילד סובל מקשיי הקשבה וריכוז.
  אז, איך נשכנע אותם לנסות לאכול קטניות ויותר פירות וירקות? איך נגרום להם לטעום מהסלט בארוחת הערב?
  המלצה: 3 קפסולות ג'וס פלאס, המכילות את כל הרכיבים והערכים התזונתיים של 30 סוגי פירות וירקות בכל הצבעים, החיוניים לבריאות הגוף ולתפקודו של המוח. את הקפסולות אפשר לצרוך בבליעה או באמצעות שתייה, על ידי ערבוב האבקה במים/מיץ.
  המוצרים משתלבים נהדר בתזונה היומית ומגשרים על הפער בין מה שגופו של הילד דרוש לבין מה שהוא צורך בפועל, כי גם אם הוא אוכל מידי פעם פלפל או חצי עגבניה ואפילו קצת גזרזה לא מספיק ויש צורך במענה משלים.
  אחד הדברים המעניינים שהתגלו בקרב ילדים שצורכים ממוצרי ג'וס פלאס הוא: שהם הצליחו לשנות את תפריט התזונה היומי ולהעשיר אותו בצריכה ישירה של ירקות ופירות - לעיתים, כאלה שלא היו מוכנים לטעום מעולם, כמו ברוקולי, שום, תרד וכדומה.
  אם אתם מעוניינים לנסות מענה טבעי לחוסר השקט של ילדכם ולנסות לתת פתרון אחר - טבעי- להפרעת הקשב והריכוז, אשמח לייעץ, לעזור ולתרום מניסיוני בתחום,
  מירב איל הרפז,
  מטפלת הוליסטית, זכיינית ג'וס פלאס
  טל: 0542569925

  ​www.meyrav.juiceplus.com

תגובות

מירב איל הרפז פשוט לחיות בריא

מרצה ומלווה משפחות עם הפרעת...

עסקים מומלצים בתחום