בתהליך..המתן בבקשה.

קדוש משה בע"מ - יזמות. בנייה. פיתוח.

מילות מפתח: תכנון ובניה , קבלן בניין רשום , קבלן בנייה , קבלן בניין וגמר , תכנון , קבלן בניין ופיתוח , בניה ירוקה , בנייה , קונסטרוקציה

אודות

חברת קדוש משה היא חברה העוסקת ביזמות, בנייה ופיתוח, המובילה בביצוע פרויקטים של בניית בתי קרקע, מבני ציבור ופיתוח תשתיות.
החברה מתמחה בבנייה ירוקה, בשיטות המתקדמות ביותר ובתקנים המחמירים בארץ ובעולם.
הצביון המשפחתי של חברתנו, אשר הוקמה ב ע"י קדוש משה, חתומה על פרויקטים רבים ברחבי הארץ, לא פוסח על לקוחותינו, שמגלים שבתהליך היקר והמורכב של ההחלטה החשובה של חייהם, יש פרטנר שמעניק יחס ושירות מסור, מחירים הוגנים תוך עמידה בלוח זמנים קפדני ובלתי מתפשר והכי חשוב אמינות ויושר שנשארים לכל אורך הדרך.
העיקרון של הענקת יחס משפחתי ללקוחות, הוא נר לרגלינו, לא בכדי לקוחות רבים נשארים עמנו בקשר חם ואוהב גם לאחר מסירת הפרויקט.
חלק גדול מסוד ההצלחה שלנו טמון בכך שאנו מבצעים את כל העבודות מא' ועד ת' בעצמנו: החל במתן שירותי תכנון הנדסי ואדריכלות, דרך שלב הביצוע (קידוח היסודות, פינוי הפסולת, בניית השלד, עבודות בניית הגמר, בניית בית עד המפתח) וכלה בפיתוח הסביבתי ומסירת המפתח ללקוח, דבר שמקדם ומסייע לעמידה בלוחות זמנים הקשוחים ביותר ומוזיל את העלויות ללקוח. הצטרפו גם אתם למשפחת קדוש משה, הבטיחו למשפחותיכם בנייה בסטנדרטים גבוהים למשך דורות, איכות בלתי מתפשרת, אמינות ובעיקר הרבה שקט נפשי.
החברה רשומה בפנקס הקבלנים וחברה בהתאחדות בוני הארץ.

תגובות
 • ארם דקל ארם דקל - לפני 658 ימים

  משה ברוך הבא לביז !!!
  עתה מוזמן להצטרף אל הקבוצה שלנו -"אבירי - הדרום" אנחנו נפגשים כבר בשלישי הקרוב בבוקר אשלח לך פרטים !וכל הכבוד בהצלחה!

 • גדעון ניסן צלם סטילס- וידאו גדעון ניסן צלם סטילס- וידאו - לפני 658 ימים

  בהצלחה לך חבר.

קדוש אליסף

יזמות, בנייה ופיתוח.

עסקים מומלצים בתחום

אסף גינזבורג אסף גינזבורג
רובסט פרו בע"מ