בתהליך..המתן בבקשה.

דנה הירש ליזר

מילות מפתח: דרמה תרפיה , תהליך רגשי , הבעה ויצירה , טיפול קבוצתי , טיפול בתנועה , סדנא חויתית , תנועה אותנטית , הקשבה אמפטית , גוף נפש. מבוגרים , טיפול

אודות

דנה הירש ליזר לקחת מרחב לנשמה.
אני מחלקת את חיי בין עשייה ככוריאוגרפית לבין טיפול רגשי והנחיית סדנאות.
מאז שאני זוכרת את עצמי רקדתי והייתי אוזן קשבת לבני משפחה וחברים שפנו אלי עם קשיים ומכאובים.כשאני רוקדת אני חיונית,בטוחה במי שאני, וחופשייה להתבטא וליצור.כשאני עוזרת לאנשים סביבי אני חשה משמעותית ומחוברת למהות שלי. כששלבתי בין השניים, חקרתי ולמדתי לעומק טיפול בדרמה ותנועה מודעת ככלי לביטוי עצמי והתפתחות,גיליתי את הכוח שיש למרחב ביטוי ותקשורת בלתי מילולית.הוויה ראשונית,חושית,משחקית, כשמביאים אליה תשומת לב ונוכחות מקבלת וקשובה מאפשרת גשר לרגש ולחוויה הבסיסית של עצמינו.
מזה שנים אני עובדת כתרפיסטית עם ילדים ונוער עם בעיות התנהגות בחינוך המיוחד, עבדתי שנתיים וחצי במרכז יום באיכילוב עם חולי דמנציה אחרי שבמשך שנה הנחתי סדנאות מודעות בתנועה ואימפרוביזציה למבוגרים.
בשנה האחרונה פתחתי קליניקה פרטית במרכז תל אביב בה אני מציעה למטפלים, מורים ומורות, החווים שחיקה ומותשות בעבודה,לאנשים שיום יום משקיעים אנרגיה מרובה באחרים ובדרך שוכחים לדאוג לעצמם ,לקחת מרחב לגוף ולנשמה, כדי להטעין מצברים ולפתח יכולת להקשיב לעצמינו.

דרך העבודה :
אני מזמנת מרחב הקשבה וביטוי נפשי לא רק דרך מילים אלא באמצעים בלתי מילוליים עדינים אך עוצמתיים ביותר בחיבור שלנו פנימה: דרך תנועה ספונטנית,תשומת לב לנשימה,קול וכתיבה אינטואיטיבית,כדי לאפשר שחרור וחופש הבעה,לחוות חיוניות ולהכיר את עצמינו יותר טוב.

טיפולים אישיים על בסיס שבועי
טיפולים בקבוצה אינטימית.
סדנאות לצוותי הוראה וטיפול.
הקליניקה נמצאת קרוב לדיזינגוף סנטר בתל אביב.
מוזמנים ליצור קשרבטלפון
או במייל

תגובות

דנה הירש ליזר

דרמה תרפיה

עסקים מומלצים בתחום

אסתי ליבנה  פילאטיס שיקומי והדרותרפי אסתי ליבנה פילאטיס שיקומי והדרותרפי
CoreAct פילאטיס שיקומי והידרותרפיה
דניאל  רז דניאל רז
דניאל רז - מטפל ומעביר סדנאות