בתהליך..המתן בבקשה.

סנדרה מישאל הומאופתיה תזונה רפואת תדרים וביופידבק / שירותים

יעוץ תזונתי מבוסס מדע על פי תורת הרמבם

היעוץ מתאים לכל מי שרוצה לשנות את אורח חייו ולעזור לעצמו לטפל במגוון מחלות כמו סכרת, יתר לחץ דם, תת תפקוד של בלוטת התריס, השימוטו, גרייבס, חולשה של האדרנל ותשישות כרונית, כולסטרול גבוה, לופוס, פיברומיאלגיה, מחלות אוטואימוניות ועוד.

אני משלבת את הידע הקליני הרחב שלי ונעזרת בו על מנת להתאים את התזונה לאדם ולמחלות מהם הוא סובל. השינוי התזונתי משמעותי מאד ומסייע לגוף לרפא ולעזור לעצמו. זכרו שהגוף יודע לרפא, צריך רק לאפשר לו תנאים מתאימים לכך.

הטיפול התזונתי בקליניקה כולל :

פגישת אבחון
הינה פגישה ראשונה מקיפה ויסודית שאורכה שעה וחצי עד שעתיים. בסיום הפגישה ישלחו הנחיות תזונתיות ותוספים למייל. בחירת הטיפול הוא תהליך מורכב ומושקע בנוסף לפגישה הפרונטלית.

לפני הפגישה הראשונה ישלח אליך במייל טופס רפואי מפורט שיש למלא ולשלוח אלי חזרה. זה יאפשר לי להכין את עצמי לפגישה בצורה מדויקת עבורך ולעבור על רקע רפואי, בדיקות הדם והתרופות הקבועות, טרם פגישתינו.

פגישות מעקב:

פגישת מעקב טלפונית ראשונה תתקיים בתום שבוע מתחילת הטיפול ותאפשר דיוק והתאמת הטיפול לאורח החיים השוטף. בחודש הראשון נקיים 4 פגישות מעקב שבועיות של חצי שעה, על מנת לסייע לך בשינוי אורח החיים.
בחודש השני והשלישי לתהליך, נקיים 2 פגישות אחת לשבועיים. של חצי שעה כל אחת.

סך הכל 8 פגישות מעקב בנוסף לפגישת האבחון בקליניקה. מטרת המעקב להתאים את השינוי באורח החיים, לעזור לך להתגבר על קשיים בדרך, ולהגיע לתוצאות אפקטיביות ומעולות.

סנדרה מישאל הומאופתיה תזונה ביופידבק

הומאופתיה קלאסית, תזונה, בי...

עסקים מומלצים בתחום

מור קריאף  הומאופתיה קלאסית מור קריאף הומאופתיה קלאסית
מור קריאף הומאופתיה קלאסית
דליה שהם ג'וס פלאס  Juice Plus franchise דליה שהם ג'וס פלאס Juice Plus franchise
ג'וס פלאס מזון משלים
יעל ורבר-  ליצור מהנפש יעל ורבר- ליצור מהנפש
יעל ורבר- ליצור מהנפש