בתהליך..המתן בבקשה.

איתי כהן - סוכן ביטוח

שירותים

ביטוח חיים

ביטוח חיים פרטי למקרה מוות (ביטוח ריסק) הוא האחריות שלך כלפי משפחתך. בעלות של כמה עשרות שקלים בחודש תוכל לרכוש כיסוי הולם של כמה מאות אלפי שקלים, ובכך להבטיח את עתידה הכלכלי של משפחתך.

ביטוח בריאות

כיסוי ביטוחי רחב למכלול טיפולים
ושרותים רפואיים,שאינם כלולים בסל
הבריאות:השתלות בחו"ל,ניתוחים מיוחדים,תרופות,טיפולים מיוחדים,
וטיפולים טבעיים.

חיסכון והשקעה

חיסכון לילדים ולכל מטרה לטווח קצר או ארוך.
השקעות של סכומי כסף גדולים או קטנים בניהולם של בתי השקעות.

בדיקת תיק ביטוח

לכל אחד מאתנו יש ביטוחים שונים שאנו משלמים עליהם מידי חודש וחודש. הביטוחים הללו אמורים לתת לנו רשת בטחון, אמורים להרגיע אותנו עם הידיעה שביום סגריר יהיה לנו או לילדים שלנו ממה לחיות, ואמורים לדאוג שנחיה ברמת חיים סבירה במקרים בהם אנו לא יכולים להמשיך בשגרת החיים ולא יכולים לפרנס את עצמינו והקרובים לנו כבעבר. הבעיה היא שיש ביטוחים שונים ופוליסות רבות, שבחלקן יש כיסויים כפולים ואנו משלמים עליהם פעמיים. יש גם שינויים במהלך השנים כמו תוחלת חיים ארוכה יותר שמאפשרת ביטוח זול יותר ואנו לא נחשפים אליהם ולא יודעים שאנחנו יכולים לשלם פחות ולקבל אותו הדבר אם לא יותר. עוד דבר חשוב שצריך לדעת, לא תמיד הביטוחים הללו מספיקים לנו, לא תמיד יש לנו את הכיסויים בהתאם למצבינו המשפחתי או הרפואי ואנחנו צריכים לדאוג שכן יהיה. בדיקת תיק ביטוח בצורה מקצועית תבהיר לנו אילו כיסויים יש לנו ואילו אין, מה אנחנו באמת צריכים ואיך אנחנו יכולים להוזיל את הביטוחים שלנו.

ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות מעניק פתרון כלכלי למקרה בו תיפגע בתאונת דרכים או אפילו בתאונה ביתית. פגיעה גופנית עלולה לגרום לאובדן זמני או אפילו קבוע של כושר העבודה, מצב של נכות לצמיתות ואפילו מוות. ביטוח תאונות אישיות יאפשר לך ולמשפחתך להתמודד כלכלית במקרה של תאונה שתשבית אותך מעבודה.

פוליסת נסיעות לחו"ל

הפוליסות כוללות כיסויים רבים, כגון: כיסוי להוצאות רפואיות בחו"ל במקרה חירום, כיסוי נוסף למקרים של החמרת מחלה קיימת, ספורט אתגרי, נסיעה בזמן היריון, ביטוח למקרה גניבה או אובדן של כבודה וציוד אישי, חיפוש, איתור וחילוץ , פינוי אווירי, יבשתי וימי ממקום האירוע לבית חולים קרוב, כיסוי עבור הוצאות הטסה רפואית לישראל ועוד.

איתי כהן סוכן ביטוח

ביטוח ופיננסים