בתהליך..המתן בבקשה.

קפיצת דרך עם מיכל לב רון

מילות מפתח: דמיון מודרך , ביטחון עצמי , אימון אישי , חרדות , nlp , כייף , שינוי , time line therapy , קאוצ'ינג , חיים

אודות

אני מיכל, מטפלת, מאמנת, מנחה, אופה, כתבת, כותבת, צלמת ועוד עם לימודים פורמליים ולא פורמליים בדרכי החיים הפתלתלות. המסע שלי הוא בעשיית טוב, האהבה שלי היא לתת יד ולסייע לאחרים לעשות את קפיצת הדרך שלהם עם התבוננות, תשומת לב, רגישות, אמפטיה והרבה נסיון חיים.
אני בת לאמא פולניה ואבא יקה, תוצר של בית זעיר בורגני בו דאגו שלא אלך יחפה, אלבש סוודר ואוכל.
הלכתי יחפה, לא לבשתי סוודר ולא רציתי לאכול, ככה התחיל המסע שלי. בית ספר, צבא, קצונה, אוניברסיטה, לימודי קולנוע וטלוויזיה ומשם, במעוף לגליל, ליישוב לא חוקי, בלי חשמל, מים או דרך הביתה.
במקום הזה גידלתי שני ילדים, הפכתי לאופה, פתחתי מסעדה עם אוהלים אינדיאנים לאירוח, האכלתי בודדים וקבוצות, סיפרתי סיפורים ואז...עזבתי.
עברתי לחדרה, לגור ליד בית הספר הדמוקרטי, התחלתי לכתוב ולצלם תוך כדי לימודי אימון אישי שהיו מהנים, אך עוד לא הייתי בשלה להפוך למאמנת מטפלת. עברתי מקומות עבודה ומקצועות, עשר שנים של עליות ומורדות עד שהגעתי שוב ללימודי אימון אישי, במכללה אחרת. כאן, כבר בפרקטיקום, החלו לקרות ניסים. שינויים מהותיים של צמיחה למתאמנים שבחרו בי ותחושת התעלות לי.
מאימון אישי עברתי ישירות ללימודי NLP ודמיון מודרך, לימודים אותם סיימתי אחרי שנתיים כמאסטר, לימודים שחשפו אותי לקסמים שNLP יכול לחולל, קסמים ממש ומטה הקסמים, בידי.

חוות דעת תוכלו לקרוא כאן או באתר שלי: http://leap-forward.co.il/#/opinion

תגובות

מיכל לב רון קפיצת דרך

NLP, TLT, דמיון מודרך , אימ...