בתהליך..המתן בבקשה.

פרי מוריס ביטוח ופיננסים

מילות מפתח: עסקים , אבדן כושר עבודה , ביטוח בריאות וסיעוד , גמל וקרן השתלמות , ביטוח נסיעות לחו״ל , ביטוח רכב נכה , ביטוח חיים , פנסיה , משכנתא ודירה , ביטוח ימי ואווירי

אודות העסק

מי אני?

שמי פרי מוריס, סוכנת-ביטוח מורשת וחברה בלשכת סוכני הביטוח,

אני בוגרת אוניברסיטת בן גוריון בנגב ובעלת תואר ראשון במנהל עסקים ומשאבי אנוש.

לימודי תעודה: המכללה לפיננסים - בחינות של הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר בייעוץ השקעות וייעוץ פנסיוני ,
תכנון פנסיוני וליווי בפרישה, מתכננת ביטוחי בריאות וסיעוד P.H.M , ביטוח רכוש ועסקים , ביטוח ימי ואווירי.

אני מביאה איתי ניסיון עשיר בתחום שירות הלקו...

קרא עוד...

שירותים

בדיקת תיק ביטוח אוביקטיבי
פגישה בת כשעה וחצי, בה הלקוח מקבל דו"ח מפורט המוסבר בצורה ברורה ואובייקטיבית לגבי התיק הביטוחי הקיים כיום.
הלקוח מקבל המלצות והצעות לשיפור ושדרוג התיק הביטוחי תוך שימת דגש על התאמת צרכים וחיסכון בעלויות הביטוח.
קבלת פרטים
ביטוח נסיעות לחו"ל
כולנו מקווים שהטיול שלנו לחו"ל יהיה מוצלח וללא שיבושים, אבל בכדי להיות רגועים ולדעת שאנחנו מכוסים לכל מקרה שלא יקרה, כדאי לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל.

מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל?
ביטוח נסיעות לחו"ל כולל כיסוי לבעיות נפוצות בהן מטייל בחו"ל עלול להתקל, כגון צורך בטיפול רפואי, מקרים של קיצור או ביטול נסיעה, תאונות אישיות, מזוודות שהולכות לאיבוד ועוד. ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל לתקופות קצרות או ארוכות, ביטוח מפני החמרה של מחלות קיימות, וכן ביטוח ייעודי למטיילים שמטרת טיולם היא פעילות אקסטרים כגון ספורט חורף או ספורט אתגרי.

בחירה בביטוח נסיעות לחו"ל המותאם למצבכם הבריאותי, למטרת הטיול ולתקופת השהיה תבטיח לכם את הכיסוי הטוב ביותר מפני סיכונים, ותכסה עבורכם את ההוצאות הגבוהות שנוצרות כאשר דבר מה משתבש בעודכם בחו"ל.

ביטוח נסיעות לחו"ל שמתאים לכם :
אם אתם נוהגים לנסוע לטיולים קצרים לחו"ל כמשפחה, תוכלו לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל המתאים לכולם ומכסה את כל המשתתפים בו מפני איבוד מטען, טיפולים רפואיים דחופים, תאונות אישיות וכיוצא בזאת.

* אם אחד התחביבים שלכם הוא ספורט אקסטרים או ספורט חורף כגון סקי, תוכלו לבחור בחבילה הלוקחת בחשבון את סיכוני התחביב ומכסה אותם. במסגרת פוליסה זו, תוכלו להנות לא רק מכיסוי במקרה של טיפול רפואי לאחר ביצוע הפעילות, אלא גם מפיצוי על אובדן ימי פעילות מסיבות שונות המפורטות בפוליסה. קיימות פוליסות שאף כוללת שיפוי במקרה של צורך באיתור וחילוץ, וכן במקרה שבו נדרשת הטסת קרוב משפחה ושהייתו במקום.

* לאנשים הסובלים ממחלות כרוניות, לנשים בהריון ולמבוגרים, קיימות פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל המספקות כיסוי למקרה של החמרה במחלה קיימת הדורשת טיפול בעת שהייתו של המבוטח בחו"ל.
קבלת פרטים
ביטוח בריאות
כל אזרח ישראלי זכאי לקבלת שירותי בריאות בהתאם לחוק בריאות ממלכתי שנחקק בשנת 1995.

בכל שנה קובעת ועדת סל התרופות אילו תרופות וטיפולים יהיו חלק מביטוח בריאות ממלכתי ואילו לא. מתוך מאות תרופות וטכנולוגיות המוצגות לוועדה נבחרות בין 60 ל-80 תרופות בשנה בהתאם לתקציב משרד הבריאות, ועל כל תרופה שאינה נמצאת בסל נאלצים החולים הנזקקים לה לשלם מחיר מלא.

התרופות הנמצאות בסל משתנות מדי שנה, וקיימים מקרים בהם תרופה שהיתה במשך שנים חלק מסל התרופות נפלטה ממנו.

בכדי להרחיב את גבולות הסל, קופות החולים החלו להציע שירותי בריאות משלימים (שב"ן) מטעמן, הכוללים שירותים שאינם חלק מסל הבריאות בתמורה לדמי מנוי קבועים, ואלו הביאו להתפתחותם של כרטיסי הזהב, מושלם ופלטינה של קופות החולים המאפשרים לבעליהם לבחור את המנתח שבהסכם עם הקופה, לקבל חוות דעת ממומחים וייעוץ דיאטני, לקבל שירותי רפואה משלימה והחזרים על אביזרים רפואיים שונים, וכן לכסות את בדיקות ההריון, בהתאם להסכם עם הקופה.

אחד הכיסויים החשובים בביטוח בריאות פרטי הוא כיסוי לניתוחים פרטיים בארץ. במסגרת כיסוי זה המבוטח יכול לבחור את המנתח, מקום הניתוח ומועדו ולקבל החזר כספי בעבור הניתוח החל מהשקל הראשון.

במקרה של ניתוחים בחו"ל, הביטוח מכסה את העלויות של הניתוח ואת הוצאות הטיסה והשהייה של המבוטח ומלוויו בהתאם לתנאי הפוליסה. גם טיפולים בלתי חודרניים שמחליפים את סכינו של הכירורג נמצאים בכיסויי ביטוח בריאות פרטי ומאפשרים את הבחירה בהם על פני ניתוח פולשני.

ביטוח השתלות מאפשר למבוטח לקבל איברים הדרושים לו גם בחו"ל ומנתק את התלות ממערך תרומות האיברים בארץ.
קבלת פרטים

כל השירותים (17)

חוות דעת

הילה טוויג  מלווה תהליכים רגשיים הילה טוויג מלווה תהליכים רגשיים

פרי יקרה, תודה על שירות מקצועי ואדיב בביטוח דירתי. הבניין עובר תמ"א ולא כל חברה מוכנה לבטח בתקופה זו. את תמיד עונה בחיוך ובאהבה גדולה. ממליצה בחום!!! ...
קרא עוד...

חדוה בן נתנאל  מימוש - ממטבחה של אמא חדוה בן נתנאל מימוש - ממטבחה של אמא

פרי יקרה הרבה שנים הייתי מבוטחת בחברת ביטוח אחרת עד שאמרתי לעצמי שכדאי לי לבדוק משהו אחר ופניתי אליך. השרותיות שלך, המקצועיות שלך, המהירות בה טופלה פנ...
קרא עוד...

לכל העדכונים

פרי מוריס

ביטוח פנסיוני,מומחית P.H.M,...