; שאלות ותשובות | מומחית לייעוץ זוגי ואישי | צילה שנהר | מומחית בייעוץ זוגי ואישי | כפר ורדים - עסקים עושים עסקים

בתהליך..המתן בבקשה.

מומחית לייעוץ זוגי ואישי

שאלות ותשובות

שאל שאלה

שאל שאלה

השאלה שלך
שלח שאלה


 1. צילה שנהר

  האם יש צורך במפגשי תחזוקה?

  זה תלוי רק בך. לפעמים תרגיש צורך לפנות לאחר תקופה כדי לשמוע חוות דעת נוספת, למעקב ולשיתוף. לפעמים יש צורך להתייעץ לגבי משהו ספציפי וממוקד ולפעמים תרגיש שוב צורך לפנות שוב לטיפול חדש בגלל עניין חדש שהתעורר.
  אפשר להתייחס לטיפול רגשי כמו שהולכים לרופא משפחה. כשיש בעיה מסוימת מטפלים בה ואח"כ אם מתעוררת בעיה נוספת מטפלים גם בה.

 2. צילה שנהר

  האם יש סטיגמה?

  פעם היתה סטיגמה שמי שפינה לטיפול נפשי ורגשי הוא "לא בסדר" ואנשים התביישו לפנות לעזרה. היום הסטיגמה הזאת השתנתה לחלוטין. לא רק שזה לגיטימי לפנות, זה אפילו מתבקש. היום טיפול זה לא רק בבעיות, אלא בשיפור והעצמה של החיים. כמו שאנחנו מחפשים בית נוח, עבודה נוחה ורכב נוח, כך גם אין שום סיבה שנחיה חיים בתוך סבל ועוגמת נפש מתמשכת ונגרום נזקים לא רק לנו אלא לכל הסביבה שלנו

 3. צילה שנהר

  מתי מפסיקים טיפול?

  טיפול אפשר להפסיק בכל עת. זוהי לא "חתונה קתולית" כשטיפול ממצה את עצמו, אני מספיק ישרה כדי להעלות זאת בפניך ואז יש 2 אפשרויות : או שמגדירים מטרה טיפולית אחרת או שמפסיקים את הטיפול. אני יכולה להבטיח לך שאני לא מחפשת עניינים מתחת לפני השטח רק כדי למלא את היומן בטיפולים.

 4. צילה שנהר

  איך לבחור מטפל?

  כדי לבחור מטפל טוב רצוי לעשות מחקר קטן. אני ממליצה לשאול חברים ומכרים שיכולים להפנות. יש לבחון את ההכשרה של המטפל, לבקש לראות תעודות ולשאול שאלות. אני ממליצה להפגש וללכת עם התחושה הפנימית שלכם לגבי המטפל והטיפול. תסמכו על האינטואיציה שלכם האם המטפל מתאים לכם או לא. כבר אחרי 3 פגישות אפשר לדעת אם יש כימיה.

 5. צילה שנהר

  למי הייעוץ מיועד?

  הייעוץ מיועד לבני נוער ומבוגרים שרוצים: לטפל בבעיה מסוימת, לשפר את חייהם, לפתח את האישיות שלהם, לרכוש כישורי חיים מנצחים, ללמוד להפוך חסרונות ליתרונות, לפתח דפוסי תקשורת טובים ויעילים, להחזיר את השליטה לחיים, להפוך מקורבן למנהיג וכו'...

 6. צילה שנהר

  כמה פעמים עלינו להפגש?

  אני מאמינה בטיפולים ממוקדים, מוגדרים, יעילים ובעלי מטרות ברורות. אני שואפת לטיפולים ממוקדים ע"מ להשיג תוצאות אופטימליות. אני לא מאמינה בטיפולים שנמשכים זמן רב מדי שלא לצורך. מצד שני צריך סבלנות כי מדובר בתהליכים ובהבשלה ואין "הוקוס פוקוס".

 7. צילה שנהר

  כמה עולה שיחה טיפולית?

  המחירים שאני גובה נמוכים מעט מהממוצע. טווח המחירים נע בין 280 ₪ לפגישה ועד 1000 ₪ ויותר וזה קצת יקר לטעמי בעיקר כשיש הוצאות נוספות על ניהול בית. תמחרתי כך שגם אני וגם אתם נרגיש נוח עם התעריף וזה לא יכביד עליכם מבחינה כלכלית וימנע מכם להגיע לטיפול.

 8. צילה שנהר

  מהי תדירות המפגשים?

  את ההחלטה לגבי תדירות המפגשים אני משאירה לך. לכל לקוח מתאימה תדירות שונה ולפעמים התדירות משתנה בהתאם לצרכים ובהתאם להתקדמות הטיפול. יש לקוחות שנפגשים איתי פעם או פעמיים בשבוע, פעם בשבועיים ופעם בחודש. אני יכולה כמובן להמליץ מבחינה מקצועית, אך בסופו של דבר ההחלטה היא רק שלך.

 9. צילה שנהר

  מה מיוחד בטיפול שלך?

  הערך המוסף בטיפול שלי הוא השילוב הייחודי בין שיחות הייעוץ הטיפוליות הקונבנציונליות עם כלים מהרפואה המשלימה כמו: תרגילי נשימות, דמיון מודרך, תרגילי שחרור מתח, עבודה על תת המודע, שימוש באנרגיה, עבודת גוף וכו'... בניתי ארגז כלים ייחודי ופרקטי ואני מציעה גישה שונה לגמרי בטיפול.

צילה שנהר

מומחית בייעוץ זוגי ואישי

עסקים מומלצים בתחום