; שאלות ותשובות | טלאור | טלאור סלע | הדרכה וייעוץ לבעלי תסמונת פיברומיאלגיה, ציירת אינטואיטיבית | הרצליה - עסקים עושים עסקים

בתהליך..המתן בבקשה.

טלאור

שאלות ותשובות

שאל שאלה

שאל שאלה

השאלה שלך
שלח שאלה


 1. אני עדיין לא מבינה איך ממצב של "לא לדעת לצייר" הגעת ליכולת המדהימה הזאת שלך??

  תודה על המחמאה. הסוד היא סדנת "דרך האמן" אותה חוויתי בשנת 2005.
  זו אחת הדרכים הנפלאות והיצירתיות לגלות את עצמך ואת החבוי בעמקי הנפש, לצאת ממצבי לחץ ולהירפא מפיברומיאלגיה ...אך לא רק...זו היתה דרכי.

  דרך האמן היא שיטה שנוצרה על ידי ג''וליה קמרון - זהו מסלול עצמאי לשיקום היצירה החבויה בכל אחד.
  השיטה משלבת טכניקות שונות ומלמדת אנשים איך הם יכולים לאפשר לעצמם להיות יצירתיים, בכל שטח ובכל מובן, לפיכך היא פונה ומספקת תשובה וכיוון לכל אחד.
  לא משנה מה הגיל או נתיב חייך בעבר, לא משנה משלח היד - תמיד יש מקום ליצירתיות אם זה ציור על בד, הלחנת שיר, ריקוד, או הכנת סלט במטבח וקיפול כביסה.

  יצירתיות היא טבע אמיתי, חסימות הן מכשולים בלתי טבעיים לתהליך. בתהליך משקמים את היצירה החבוייה.

  דרך השיטה הנפלאה הזו נפרצה דרכי, השתחררו חסימות והתחלתי לצייר אף שלא למדתי לצייר מעולם. מאז קיימתי כמה תערוכות של ציוריי ואף כעת יש 2 תערוכות לצפיה במקומות שונים.
  ועוד היד נטויה בשטחי ענין נוספים שנגלו לי.

  כיף אדיר לגלות יכולות נסתרות!!!

 2. ענת לויטל רפואה משלימה

  היה לי העונג לפגוש את טלאור סלע לא יודעת מה ייותר יפה- הצילום שלה-או הציורים המדהימים שלה... אבל רציתי הסברים לשני דברים שאת עושה מה זה פיברומיאלגיה ומה את עושה איתה

  פיברומיאלגיה - זו תסמונת של רגישות גבוהה מאד ולעיתים כאבים מפושטים בכל הגוף בעלי אופי משתנה.
  זו תסמונת שמתפרצת כתוצאה מסיבות שונות כגון: תאונה, מחלה, טרומה, מצבי לחץ ועוד. האיבחון נעשה על דרך השלילה של מחלות אחרות בד"כ.
  זו אינה תסמונת מסוכנת, או ממאירה אך היא מציקה לסובלים ממנה ומאופיינת ברגישות גבוהה לכאב, לקור, לחום , לאור, עייפות ועוד.
  אופי הטיפול להקלה בתופעות משתנה מאדם לאדם וחשוב שכל אחד ימצא את מה שגורם לו הקלה ועוזר להתמודדות יום יומית , בעיקר טיפולים אלטרנטייביים ועוד.
  לפרטים נוספים מוזמנים לפנות אלי.

  הכתוב מתבסס על ידע אישי נרחב וניסיון.
  בברכת בריאות טובה לכולם,

טלאור סלע

הדרכה וייעוץ לבעלי תסמונת פ...

עסקים מומלצים בתחום