בתהליך..המתן בבקשה.

קארין ליבוביץ תזונאית קלינית

מילות מפתח: סדנאות ירידה במשקל , איזון סוכרת , תזונה נכונה ודיאטה , דיאטנית ילדים , מאמנת אישית , דיאטנית קלינית , דיאטנית טבעונית , חיטוב גוף , בריאות , ירידה במשקל

אודות העסק

תזונאית קלינית ומאמנת לשינוי חשיבה ואכילה, בעלת ותק של 16 שנה ואלפי מטופלים. עובדת על שינוי הרגלי חשיבה ובניית ארגז כלים מותאם אישית לירידה קלה ובריאה במשקל שנמשכת לאורך החיים ולא לתקופה קצרה. בעלת מומחיות בתזונת ילדים, צמחונות וטבעונות, איזון סוכרת, יתר לחץ דם, שומנים בדם. מומחית בהתנעת והנעת תהליכים, גם באנשים מיואשים :) שעברו תהליכים רבים.

שירותים

אימון אישי- הופכים גם את הראש לרזה
רוצה לשנות את הראש ולא רק את הגוף? אני מלווה אנשים שרוצים לשנות הרגלי חיים ולרדת במשקל בצורה קלה שעובדת על דפוסי התנהגות והמחשבה ולא מבוססת על דיאטה מייאשת והמנעות ממזון שאוהבים. הלקוח מקבלת כלים פרקטיים לשינוי הרגלים לחיים.הליווי כולל תוכנית מואמת אישית במפגשים,בהם עובדים על דפוסי חשיבה והתנהגות וליווי בוואטס אפ והכל באהבה ובשמחה:)
קבלת פרטים
הרצאה-איך לאמן את המוח שלכם לרדת במשקל
אחרי 16 שנה כתזונאית קלינית ומאמנת לשינוי, עשרות קורסים מקצועיים,ועשרות אלפי שעות טיפול מצאתי את השיטה שעוזרת לאנשים לרדת במשקל בקלות, בהנאה ללא לחץ ובעיקר לשמור את ההשגים לאורך שנים רבות,
איך?
הכל בהרצאה מרתקת, מעשית וחוויתית שמדברת על מה שחשוב לכולנו- הבריאות הפיזית והמנטלית ומשנה את כל מה שחשבתם על דיאטה וירידה במשקל.
קבלת פרטים
חטובה ללא דיאטה
סדנת חטובה ללא דיאטה מביאה את כל מה שצריך לדעת על איך בונים שינוי דפוסי חשיבה והתנהלות והופכים ראש "שמן"לרזה. הסדנה כוללת ידע מעשי מבוסס מחקרית לצד שיטות וכלים חדשניים לירידה קלה ומהנה במשקל,סדנה של 10 מפגשים באיזור השרון, אפשרי גם במקום העבודה.
קבלת פרטים

כל השירותים (4)

לכל העדכונים

קארין ליבוביץ

תזונאית ומאמנת לראש רזה