בתהליך..המתן בבקשה.

קארין ליבוביץ תזונאית קלינית

מילות מפתח: סדנאות ירידה במשקל , איזון סוכרת , תזונה נכונה ודיאטה , דיאטנית ילדים , מאמנת אישית , דיאטנית קלינית , דיאטנית טבעונית , חיטוב גוף , בריאות , ירידה במשקל

אודות העסק

תזונאית קלינית ומאמנת לשינוי חשיבה ואכילה, בעלת ותק של 16 שנה ואלפי מטופלים. עובדת על שינוי הרגלי חשיבה ובניית ארגז כלים מותאם אישית לירידה קלה ומהירה במשקל שנמשכת לאורך החיים ולא לתקופה קצרה. בעלת מומחיות גם בתזונת ילדים, צמחונות וטבעונות, איזון סוכרת, יתר לחץ דם, שומנים בדם. מומחית בהתנעת תהליכים, גם באנשים מיואשים :)

שירותים

ליווי אישי
מתאים לרנשים שרוצים לשנות הרגלי חיים ולרדת במשקל בצורה קלה שעובדת על דפוסי התנהגות והמחשבה ולא מבוססת על דיאטה מייאשת והמנעות ממזון שאוהבים. הלקוח מקבלת כלעם פרקטיים לשינוי הרגלים לחיים.הליווי כולל תוכנית אישית במפגשים, מיילים וואטס אפ והכל באהבה ובשמחה:)
שלח פנייה
הרצאה-הדרך הקלה והמהנה לירידה במשקל
אחרי 16 שנה כתזונאית קלינית ומאמנת לשינוי, עשרות קורסים מקצועיים,ועשרות אלפי שעות טיפול מצאתי את השיטה שעוזרת לאנשים לרדת במשקל בקלות, בהנאה ללא לחץ ובעיקר לשמור את ההשגעם לאורך שנים רבות, איך?הכל בהרצאה
שלח פנייה
חטובה ללא דיאטה
סדנת חטובה ללא דיאטה מביאה את כל מה שצריך לדעת על איך בונים שינוי דפוסי חשיבה והתנהלות והופכים ראש "שמן"לרזה. הסדנה כוללת ידע מעשי מבוסס מחקרית לצד שיטות וכלים חדשניים לירידה קלה ומהנה במשקל,סדנה של 10 מפגשים באיזור השרון, אפשרי גם במקום העבודה.
שלח פנייה

כל השירותים (3)

לכל העדכונים

נקודות פעילות

10
ב 4 החודשים האחרונים
(10 סה"כ נקודות)
חבר קבוצה
באושר ובעושר
12
צפיות בפרופיל

פרטי התקשרות

  רעננה
Facebook