בתהליך..המתן בבקשה.

דורון נכטיילר-גיבור הפנסיה שלך

מילות מפתח: רו"ח , מימון לעסקים , פנסיה . גמל , פרישה וגמלאות , פרישה לגימלאות , פנסיה לעצמאים , יעוץ פיננסי , פנסיה ופיננסים , רואה חשבון , ייעוץ מס והחזרי מס

אודות

שמי דורון נכטילר ואני רואה חשבון מוסמך ובעל ניסיון של למעלה מעשרים וחמש שנים בניהול כספים, פיתוח וייזום עסקי, ליווי פיננסי, מימון ותכניות עסקיות, בתפקידים שונים בהם כחשב, כמנהל כספים וכרואה חשבון בחברות שונות.

במהלך שנות עבודתי, פגשתי שכירים ועצמאים שעבדו קשה כל חייהם, בתקווה שלאחר הפרישה, יחכה להם בטחון כלכלי שיאפשר להם להמשיך לחיות בכבוד ולהנות מהשנים הטובות של הפנסיה.
אבל לתדהמתם, לאחר הפרישה מצאו עצמם בפועל, עומדים מול חומה בצורה של חוקים וסעיפים, וכל מה שהם חשבו שהם יכולים לעשות, זה לראות איך לאט לאט כל הכספים שלהם, נעלמים בתשלומי מיסים או הסתבכויות בירוקרטיות שלעיתים כלל לא היו צריכים להכנס אליהן!

בעקבות זאת החלטתי לאסוף את הניסיון והידע הרב שצברתי עם השנים, בשילוב התמחות תיאורטית בתחום הפרישה בכלל ומיסוי הפרישה בפרט, ולתת מענה לשני סוגי אוכלוסיות:
* אנשים שחושבים על העתיד ורוצים לוודא שאיכות החיים שלהם לאחר הפרישה לא תרד
* אנשים שכבר עומדים בפני פרישה או שכבר פרשו ורוצים לשלם כמה שפחות מיסים ולהבין יותר מה באמת מגיע להם!

מה היתרון בלעבוד איתי?
אם כבר יצא לכם לפגוש יועצי פרישה, קרוב לודאי שפגשתם אנשים טובים ובעלי ידע, אבל נטולי חוש הומור... אך יותר חשוב מזה, לצערי הרב, לעיתים קרובות חסרי הבנה לעומק, של כל הסעיפים והבירוקרטיות הנובעים מהסתעפויות שונות של חוקי המס. ופה יושב היתרון הגדול מאוד שלי אשר כרואה חשבון מוסמך ובעל ניסיון אני מכיר את הסתעפויות החוק, גם במקומות שאחרים בדרך כלל לא טורחים לחפש.

יתרון משמעותי נוסף שאני מביא איתי הוא היכולת להסביר ולהחיות את הדברים הכי יבשים ומשעממים בצורה מלאת הומור, כך שאחרי פגישה איתי גם אתם תבינו לקראת מה אתם עומדים ומה האפשרויות הפתוחות בפניכם בלי להזדקק למילון אבן שושן או ויקיפדיה צמודים...

מלבד נקודות חשובות אלה, אני גם מביא עמי הרבה ידע, קשרים, ניסיון ניהולי, יכולת בינאישית גבוהה, ראייה רוחבית ויכולת אנאליטית גבוהה וכל אלה יחד פועלים לטובת אדם אחד הלקוח!

אז תרימו טלפון עכשיו, ונקבע פגישה ללא כל התחייבות מצידכם ותגלו בעצמכם את ההבדל שיש לצידכם גיבור על אמיתי! דורון

תגובות

דורון נכטיילר רו"ח

יעוץ פיננסי וליווי לפרישה ב...

עסקים מומלצים בתחום