בתהליך..המתן בבקשה.

דורון נכטיילר-גיבור הפנסיה שלך

שירותים

בדיקה ראשונית בהיבט הפנסיוני

בדיקה, אשר בסופה יינתן יעוץ מקצועי תוך התייחסות מיוחדת ליישום צרכי הלקוח (ולא צרכי חב' הביטוח /קרן הפנסיה), תוך הקפדה על ייעוץ אובייקטיבי נטול אינטרסים. בסיום התהליך יקבל הלקוח דו"ח סיכום והמלצות מפורט מודפס
(השירות ניתן בשיתוף עם יועץ / סוכן פנסיוני )

תכנון מס בפרישה

בחינת הפתרון האופטימלי למימוש מענקי פרישה וכספים פנסיונים – הן בהיבטי מס והן בהיבטי צורכי לקוח. לאחר מכן טיפול וליווי מלא מול חב' הביטוח /קרנות פנסיה עד למימוש – בדיקת ביצוע , חישוב הפנסיה וכד'. בשלב הבא טיפול מול רשויות המס – הכנת כל החומר הנדרש לפקידי השומה, לפי מסלול המס הנבחר והמצאת האישורים, ולבסוף תכנון כלכלי לפרישה , תכנון הכנסות ועיתוי השימוש בכסף כולל תכנוני מס עתידיים.
• בחינת פתרון אופטימלי למימוש מענקי פרישה וכספים פנסיונים – הן בהיבטי מס והן בהיבטי צורכי לקוח.
• תכנוני מס כולל תיקון 190
• טיפול מלא מול רשויות המס – הכנת כל החומר הנדרש לפקידי השומה, לפי מסלול המס הנבחר והמצאת האישורים.
• תכנון כלכלי לפרישה , תכנון הכנסות ועיתוי השימוש בכסף
• טיפול וליווי מלא מול חב' הביטוח /קרנות פנסיה עד למימוש –בדיקת ביצוע , בדיקת תלושי הפנסיה, חישוב הפנסיה וכד'.

"בין עבודות"? מגיע לך הטבת מס!

רצף מעסיקים - בין עבודות מגיעות לך זכויות והטאין אדם שלא חווה את התקופה הזו שהוא היה "בין עבודות" או בלשון העם "מובטל". אבל האם ידעת כי גם בין עבודות מגיעות לך זכויות והטבות מס! מאחורי המושג "רצף מעסיקים" מסתתר הרבה מאוד כסף! הידעת שכאשר במהלך הקריירה מחליפים מעסיקים, יש לידע את רשויות המס ולבקש רצף בין המעסיקים, על מנת שאחוז המס על הפיצויים יקטן בהתאמה - ההפרש יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים! בנוסף אפשרות למימוש קופות גמל, לקיחת הלוואות ע"ח קרן הפנסיה וכו' לעזור לעבור את תקופת הביניים.בות מס

ייצוג וטיפול מול הרשויות

נתקלתם בבעיה שמחייבת פנייה אל רשויות כמו מס הכנסה, ביטוח לאומי או מע"מ ולא יודעים מאיפה להתחיל? בדיוק בשביל זה אני פה. אני אעביר אתכם בסבך הבירוקרטיה והסעיפים הקטנים עד לתוצאה שתהיו מרוצים ממנה! והתשלום? יתבצע רק לאחר סגירת התיק.

החזרי מס - בדיקת זכאות וטיפול

אין דבר יותר מהנה מאשר לקבל מכתב ממס הכנסה ולגלות שלא רק אתה לא חייב אלא מגיע לך החזר! כדי לקבל את המכתב המשמח, אתם צריכים אותי! שאבדוק אם אתם זכאים לכך ואדאג שזה יקרה! ניתן לבצע בדיקה עד 7 שנים רטרואקטיבית! אז למה אתם מחכים....

ייעוץ לפני לקיחת הלוואה

יש אירוע משפחתי? או אולי נזקקים לפתע לסכום גדול? אל תמהרו למשוך כספי חיסכון או להתחייב בהלוואות שיכניסו אתכם לחרדות. יש אופציה נוספת!
האם ידעתם שאתם יכולים לקבל הלוואה מקרן הפנסיה שלכם בתנאים מועדפים. אני מאמין שלא! רוצים לשמוע יותר? צרו קשר עכשיו
(השירות ניתן בשיתוף עם יועץ / סוכן פנסיוני )

סיוע באיתור "כספים אבודים"

משרד האוצר מכנה כ”כספים אבודים” - כספים ש“שוכבים” בחברות הביטוח ובתי ההשקעות השונים במשך שנים ארוכות, ולרוב נשכחו או שבכלל לא היינו מודעים, שמקום עבודה שעבדנו בו פעם כשהיינו צעירים, פתח לנו קרן פנסיה או ביטוח מנהלים.
ואולי יש אלפי שקלים שלא ידעתם על קיומם וניתן למשוך אותם או לצרף אותם לקופת הפנסיה הנוכחית שלכם. (*השירות נעשה בשיתוף עם סוכן/ יועץ פנסיה).

דורון נכטיילר רו"ח

יעוץ פיננסי וליווי לפרישה ב...

עסקים מומלצים בתחום