בתהליך..המתן בבקשה.

מרכז אבלין מרקוביץ 0545984581 / בלוג

מעבדות לחירות

02/04/2015 19:57


 • מעבדות לחירות-כולנו מדברים על זה, כותבים על זה, אך בודדים מאתנו באמת עושים את זה .  אכן חג פסח כבר כאן ואלה הם סימנני דרך שלו. ניקיון פנימי וחיצוני ,ניקיון בבית במשרד . אבל אני שואלת   אז מה זה  בעצם עבדות? האם עבדות זה להיות במקום שלא מתאים לי להיות בו ,או אולי עבדות זה מחשבות ,אמונות, דפוסי התנהגות האוטומטים   שכבר לא משרתים  אותנו ורק לוקחים  אותנו כלפי מטה? או אולי להיות עבד זאת גם בחירה?

  אנחנו  מאחלים לעצמנו חירות ברגשות, חירות פיננסית ,חירות כלכלית, חירות ביחסים  כי כל אחד מאתנו יודע מה זה חופש. להיות חופשי  זאת תחושה והוויה מאד עוצמתית. לפחות פעם בחיים כל אחד מאתנו חווה זאת .  אך לא תמיד זה  קל ופשוט להיות חופשיים הרי נאבד את כל מה שאנחנו כל כך אוחזים בו, נאבד את המוכר והקבוע ונצטרך ללכת אל הלא  נודע ....

   רגע לפני החג אני ממליצה לכם לעצום עיניים  ולחשוב על דברים שאיתם אתם מרגישים עבדים ולאחר מכן תעלו את זה בכתב. על תתקמצנו, תכתבו את כל מה עולה לכם הנייר סובל הכול .לאחר שסיימתם  תתחברו לגוף ותחושו מה זה עושה לכם(התחושות הם בדרך כלל לא נעימות וזה בסדר גמור ).  ועכשיו תדמינו את החירות שלכם ,את החופש-מה זה אומר? אפילו לתקופה הקרובה. איך החופש הזה יבוא לידי ביטוי  האישי שלכם, בהגשמה עצמית שלכם ,בבית, במערכות יחסים שלכם ,בעבודה ועוד.

  את הדפים עם העבדות –אני ממליצה לכם בזמן הקרוב לשרוף. וכאשר אתם שורפים אותם תדמנו איך הדברים היותר מורכבים בחייכם מוצאים פתרון ולחייכם נכנסת אנרגיה חדשה של ריפוי, שמחה ,אושר ואהבה. ותזכרו שהדרך לחופש נמצאת בכל כיוון שתבחרו .חג שמח!


  * כל הזכויות שמורות לאוולין מרקוביץ-מסע לתוך עצמי  *

תגובות

אבלין מרקוביץ מנטורית עסקית ואישית

יעוץ אישי💗קורסים💖סדנאות💖...

עסקים מומלצים בתחום

שרי פז שרי פז
לעוף רחוק
אייל אבני אייל אבני
אבני אייל מאפשר
עטליה אוברמן - אניתיאה-איתך בשביל החיים עטליה אוברמן - אניתיאה-איתך בשביל החיים
אניתיאה-איתך בשביל החיים