בתהליך..המתן בבקשה.

מרכז אבלין מרקוביץ 0545984581 / בלוג

פרח ורוח סיפור אהבה...

10/11/2015 20:55

 • פרח ורוח סיפור אהבה . 
  יום אחד רוח פגשה פרח נפלא והתאהבה בו. כשהיא בעדינות ליטפה את הפרח הוא החזיר לה בליטופים ובאהבה גדולה יותר שבאה לידי ביטוי בפריחה מרהיבה וניחוח עדין ומתוק של הפרח .

  אך לרוח היה נראה שזה לא מספיק בשביל להוכיח את אהבתו כלפיה . ואז היא החליטה : אני אתן לפרח את כול כולי, את כל העוצמה שיש בי ,את כל הכוח שיש לי ואז הוא ייתן לי משהו הרבה יותר גדול מסתם פריחה וריח מתוק.

  היא נשפה עליו את הנשיפה העוצמתית של אהבתה . הפרח לא הצליח לשרוד את התשוקה הענקית של הרוח, שבלי לשים לב תוך שניה הפכה לסערה , הוא ניסה לעמוד מולה זקוף אך לאחר כמה דקות הוא נשבר. הרוח ניסתה להרים את הפרח ולהחיות אותו אך ללא הצלחה .

  היא היית נסערת וחסרת אונים . צעקה הרוח : " אני נתתי לך את כל העוצמה של אהבתי ואתה נשברת ! כנראה לא היו בך רגשות חזקים ועזים של אהבה , לא אהבת אותי באמת!"
  הפרח לא ענה כלום -הוא פשוט מת.

  מי שאוהב צריך לזכור שלא בכוח ולא בתשוקה מודדים את האהבה. אלא בעדינות, ביחס של אכפתיות ,עזרה הדדית ורגש אמיתי שיוצא מתוך הלב . לא בגודל של מתנות ,מילים יפות וגבוהות שאין מאחוריהן כלום חוץ מאינטרס אישי, פוצי מוצי ,או חיבוקים ונשיקות. כל אחד אוהב צורה שלו. עדיף כמה פעמים לבדוק ולהתאפק מכל הביקורת שרוצים לומר לבני הזוג מאשר להרוס ולשבור פעם אחת ולתמיד.
  אם קיים בחייכם פרח כזה אל תעמידו אותו במבחנים , תעריכו אותו או אותה על עצם היותם לצדכם. הם באמת לא חייבים להיות שם(גם אם אתם נשואים) אם הם נמצאים אתכם כנראה שהם באמת אוהבים .
  מאחלת לכולנו שנה טובה שנה של אהבה עדינה ,הדדית ואמתית.

  מוזמנים לעשות לייק לדף העסקי שלי ולהיות חלק מהקהילה...
  https://www.facebook.com/MsLtwkzmywwlynMrqwbyz0545984581

תגובות

אבלין מרקוביץ מנטורית עסקית ואישית

יעוץ אישי💗קורסים💖סדנאות💖...