בתהליך..המתן בבקשה.

קליניקה לאיורוודה והילינג / בלוג

הילינג כדרך חיים

07/12/2008 17:00

 • אני רוצה לספר לכם על עבודת השטח בהילינג שאני עושה עם אורחים שמגיעים אלינו לחגוג,


  בדרך כלל אנשים באים לבקש כדור נגד כאב ראש ואני שואלת אם אפשר לשלוח הילינג,בדרך כלל התשובה היא חיובית כי צריך לחכות רק בין עשר דקות לרבע שעה,התגובה אחרי הזמן הזה משמחת ומרגשת אותי כל פעם מחדש, מכיוון שאנשים שלא נחשפו מעולם לאנרגיות המרפאות לא מודעים לכך וגם לא מבינים איך זה יכול להשפיע ופתאום כשהם חווים את זה וכלא מאמינים מגיעים אלי ושואלים איך עשיתי את זה,זה נותן לי סיפוק שאני לא יכולה לתאר לכם אותו במילים.


  אני הכי נהנית לתת הילינג לאנשים שמעולם לא חוו את זה כי זה מבטל ספקנות,כשאדם ספקן שכזה מגיע וחווה את ריפוי האנרגיות כאן ביטלתי ספקנות וצירפתי עוד מאמין בדרך.


   


  סיפור שהיה לי עם חבר שסבל מכאבי גב נוראים,התארחנו אצלם לארוחת ערב ואז הוא סיפר לי שכבר שבוע הוא לא יכול ללכת,ניגשתי אליו ואבחנתי את מקור הכאב,הבנאדם היה המום,כי הוא לא האמין שאפשר בכלל להרגיש דברים כאלה ובטח שלא לרפא בעזרת מגע.הנחתי את ידי על הגב שלו תוך כדי שהוא עומד,והוא אמר שהוא מרגיש את החום מהידיים שלי בתוך הגב שלו ושהכאב יורד מהגב לתוך הרגל והחוצה דרך כף הרגל..


  כמובן שתוך עשרים דקות הכאב חלף כלא היה וביקשתי ממנו להתכופף,והוא הצליח להתכופף על למטה ולחזור ולהתיישר כאילו לא היו כאבים.התגובה שלו כמובן ריגשה אותי כי אני נהנית להחזיר לאנשים את האמונה באהבה.


  למחרת בבוקר קיבלתי ממנו טלפון שהצהיר שמהיום הוא מנוי אצלי,הוא מספר לי שהוא מספר לכל אחד שהוא מכיר על החוויה שהוא עבר אתי, ואין מאושרת יותר ממני.


   

תגובות
 • חנה קדוש בן-ברוך חנה קדוש בן-ברוך - לפני 3649 ימים

  מי לא ירצה אורח חיים שכזה
  השם הילינג מצדיק את הנקיון והטוהר
  העובר בגוף ומשחרר חסימות
  תמשיכי בעבודתך הנאמנה
  שפע אור ואהבה,
  חנה קדוש בן-ברוך
  מרפאה אלטרנטיבית מבאר-שבע
  052-2912996

אורית לביא

איורוודה (רפואה הודית) והיל...