בתהליך..המתן בבקשה.

המטרה - DTARGET

מילות מפתח: יעוץ טכני , הנחיית קבוצות , ליווי מנהלים וצוות , יעוץ עסקי , אימון עסקי אישי , תוכנית עסקית , ליווי מנהלים , תזרים מזומנים , ליווי אנשי מכירות , מנטורינג עיסקי

אודות

שעות פעילות: א-ה 08:00-19:00

כמה פעמים התעוררתם בבוקר ולא ידעתם מה לעשות, מה קודם למה, מה עדיף על מה, איזו החלטה ועשיה תקדם את העסק שלי בצורה הטובה ביותר היום? איך להאציל סמכויות ולסמוך על העובדים שלי, איך מפנים זמן "לאבנים הגדולות באמת" ולא מבזבזים זמן על "גנבי זמן" רבים מאין כמותם? איך מרגיעים את הבטן והלב לעשיה ועבודה רגועה....?

במטרה - DTarget, יש ניסיון וידע רב של יותר מ- 19 שנה מאחד שחווה הכל ויודע על מה אתם מדברים, מה אתם עוברים ומה אתם חשים....נכון ומוכן לעבור איתכם קיברת דרך ארוכה כקצרה ולעזור לכם להוביל את העסק שלכם לצמיחה, שיגשוג ורווחה כלכלית.

המטרה - DTarget, הוקמה עם חזון לסייע ולעזור לכמה שיותר עסקים במציאת ותיעדוף "האבנים הגדולות" החשובות באמת לקידום העסק ,דחיקת וניטרול גנבי הזמן וכיבוי השרפות היום יומי התמידי המונע מהעסק את הקידום המתאים והנכון לו הוא מסוגל באמת!!!

את מציאת "האבנים הגדולות" ובניית התיעדוף אנו עושים על ידי סיוע בניהול וליווי העסק באמצעות מנטורוניג ואימון עסקי ואישי, ליווי מנהלים ואנשי מכירות במשרד ובשטח, בניית תוכניות עיסקיות ותוכניות פעולה, בניית, תיכנון ומעקב אחר תזרים מזומנים, הנחיית קבוצות ועוד...

אשמח להיפגש איתכם לפגישה לא מחייבת לאיתור צרכים, מטרות ויעדים ובניית תוכנית עבודה.

בברכת שגשוג והצלחה,
שלכם,
ענבל יפת.

תגובות

ענבל יפת פיתוח ויעוץ עסקי

פיתוח עסקים, יעוץ , הדרכה ו...