בתהליך..המתן בבקשה.

אילנה אומנות התפירה

מילות מפתח: מעצבת אופנה , מעצבת בגדים , עיצוב אופנה לאירועים , עיצוב אופנה ותדמית , צילומי תדמית לעסקים , סטייליסטית , סטיילינג

אודות

שעות פעילות: בתאום טלפוני מראש

אילנה אומנות התפירה . הבגד שעושה אותך .
מעצבת אופנה וסטייליסטית עם נסיון מעל שנים . נותנת יעוץ סטיילינג החל מ מסע קניות ועד ליוי אישי בבית הלקוח. או אצלי בסטודיו.
צילומי תדמית לעסקים בליוי מאפרת מקצועית ויעוץ שלי כיצד להתלבש בהתאם לגופך ובהתאמה למיתוג העסק.

אני תופרת אישית ומעצבת . אני תופרת הכל החל מ תיקונים ,דרך פריטי לבוש ללקוחות פרטיים וכלה בתלבושות בכמויות גדולות ללקוחות עסקיים ומוסדיים. שמלות הנשפים שאני מעצבת הן one of a kind', בזכותן תהיי המיוחדת באולם ובעולם .

לפני התפירה אני יושבת עם הלקוח ומנסה להבין ממנו את מטרת התלבושת ( או הקונספט של המופע) , ואני מעלה ביחד איתו רעיונות יצירתיים לתלבושת בקונספט תואם.

בתור רקדנית חובבת,אני יודעת כמה קשה לרקוד בתוך תלבושת מכבידה וחמה ,ולכן אני מקפידה מאוד לייצר תלבושות אווריריות וגמישות, שיהיו נוחות לרקדנים,עמידות לאורך זמן ,וכמובן שיהיו זוהרות ומרגשות כמו שיש רק במופעים גרנדיוזיים.

לתפור תלבושות למופעים זה למעשה כמו להתחפש.אני מייצרת גם תחפושות ותלבושות לשחקנים בהצגות חובבניות ומקצועיות ,למופעים ואפילו לפורים ,ומה שמניע אותי הוא האתגר והחדשנות שבתלבושת.

אומרים שהבגד עושה את האדם .
התלבושות שלי נותנות דרור לאדם שבתוכך . מזמינה אותך לראות כיצד.

בברכה אילנה ירדני

תגובות

אילנה ירדני אומנות התפירה

אומנות התפירה

עסקים מומלצים בתחום

אנדראה  גופר אנדראה גופר
אנדי סטיילינג