בתהליך..המתן בבקשה.

מרכז ללימודי שחיה ושחרור מחרדות מים בקאנטרי דקל בתל אביב

מילות מפתח: טיפולים במים , שחיה , שחרור מפחד מים , הידרותרפיה

אודות

המרכז ללימודי שחיה וטיפולים במים של אילנה לם מסונף למתחם הספורט והבילוי "קאנטרי דקל" בשיכון בבלי בתל אביב. המרכז מנצל את המתקנים המתקדמים של הקאנטרי ונהנה מן הרמה הגבוהה של שירותיו. המרכז מתבסס על ניסיון של למעלה מעשרים שנה ופתוח לקשת רחבה ביותר של תלמידים, החל מילדים צעירים ועד למבוגרים ושחיינים מנוסים ומיומנים.
מקום נרחב מקדיש המרכז לתלמידים עם חרדות מים ובעיות מיוחדות, ולכאלו הסובלים ממגבלות רגשיות וגופניות שונות.
בצד לימוד ושיפור השחיה, מציע המרכז של אילנה לם טכניקות שונות של טיפולים במים, המסייעות הן בתחום השיקומי והן בשיפור איכות החיים הכללית, להנאתם הצרופה של המטופלים.

עקרונות מנחים ושיטות עבודה
שיטת הלימוד של אילנה לם "בונה" את מיומנויות השחיה מן היסוד: החל מהקניית תחושת הביטחון במים ושחרור מחרדות, ועד לתנוחת הגוף הנכונה וקצב נשימה רגוע. דגש על שחיה נכונה עומד בראש סולם החשיבות, כשטכניקות הלימוד מפרקות את התנועות למרכיביהן ומקפידות על ביצוע מדויק של כל שלב ושלב, תוך חיזוק נקודות התורפה של כל שוחה.
הקדשת תשומת לב אישית למגבלות ולקשיים מיוחדים מאפשרת לכל שוחה להתקדם בקצב המתאים לו ולהרגיש בנוח.
עלפי גישתה של אילנה לם, ישנה חשיבות רבה לבניית יחסי אמון בין המדריך לבין התלמיד. תחושת האמון בראשית תהליך הלמידה היא תנאי לרכישת עצמאות הדרגתית של השוחה. המטרה העיקרית בשיטת אילנה לם אינה רק לימוד טכני של יכולת שחיה, אלא הבאת התלמיד עד השלב בו יהיה מסוגל להרגיש משוחרר ולהפיק את מירב ההנאה מהשחיה ומכל פעילות אחרת הנעשית במים.

תגובות

אילנה לם

מנהלת מרכז ללימודי שחיה וטי...

עסקים מומלצים בתחום