; שאלות ותשובות | Gevatrade | גבע גזית - מומחה בהכשרת סוחרים בשוק ההון | סוחר ומרצה בכיר בשוק ההון וחוזים עתידיים | כפר סבא - עסקים עושים עסקים

בתהליך..המתן בבקשה.

Gevatrade

שאלות ותשובות

שאל שאלה

שאל שאלה

השאלה שלך
שלח שאלה


 1. גבע גזית - מומחה בהכשרת סוחרים בשוק ההון

  האם הקורס מתאים גם למי שאין ניסיון במסחר בשוק ההון?

  בוודאי, כל אדם שרוצה ללמוד את הכלים שיאפשרו לו ליצור מקור הכנסה קבוע ללא תלות בשום אדם או גורם אחר, יכול ללמוד ולהבין את חומר הלימוד.

 2. גבע גזית - מומחה בהכשרת סוחרים בשוק ההון

  מה יכול הקורס לתרום למי שיש ניסיון במסחר?

  מדהים מה שהקורס יכול לעשות עבורך. במסגרת מסלול ההכשרה תיחשף למידע שישנה את כל הגישה וצורת המסחר שהתרגלת עד היום. הכלים שתקבל יאפשרו לך סוף סוף לעשות את השינוי הגדול בחייך ולפרוץ קדימה וליצור תוחלת כספית ורווחים לקראת השנים הבאות.

 3. גבע גזית - מומחה בהכשרת סוחרים בשוק ההון

  במה ההכשרה הזו שונה מקורסים אחרים?

  זה לא עוד קורס, זהו למעשה מסלול הכשרה בחניכה אישית שאינו דומה ברמתו ותוכנו לשום קורס שפגשת עד היום. בסדרת שיעורים והדרכות וידאו, תחשף לטכניקות שפותחו על-ידי גבע גזית, טכניקות שגבע מבצע במסחר היום יומי של עצמו במשך שנים ושבעזרתם הצליח ונהיה לאחד מהסוחרי החוזים המצליחים ביותר.

  תקבל מידע חדש שונה באופן מהותי מכל מה שאתה מכיר עד היום. רמת ההגשה, נושאי הלימוד והדוגמאות בזמן אמת בכסף אמיתי, ידהימו אותך ויגרמו לך להבין שאפשר להצליח במסחר ולהרוויח כסף על בסיס יום יומי.

  מלבד האפשרות לחזור על החומר בכל זמן ללא הגבלה, אתה מקבל תמיכה ומעקב אישי ע"י הצוות המקצועי לאורך כל הדרך. אתה לא לבד!

 4. גבע גזית - מומחה בהכשרת סוחרים בשוק ההון

  האם ישנה תמיכה ועזרה גם לאחר סיום הקורס?

  בוודאי, אנחנו הצוות וגבע באופן אישי, עומדים לרשותך בכל שאלה ועושים כל שבאפשרותינו לתרום להצלחתך ולהצלחת אנשים רבים ככל האפשר.

  בנוסף, תקבל גישה לקבוצת סוחרים סגורה וסודית בה תפגש עם סוחרים כמוך ותענה בכל שאלה. גבע מפרסם בכל בוקר איתותים למסחר, מאמרים והדגמות של פוזיציות שהוא סוחר בכסף אמיתי.

 5. גבע גזית - מומחה בהכשרת סוחרים בשוק ההון

  הבנתי, איך אני מקבל את הקורס ומהו התהליך לאחר התשלום?

  התהליך פשוט ביותר, ברגע שתלחץ על הקישור http://gevatrade.ravpage.co.il/3DTRADING תועבר לדף עם כל הפרטים והתשובות לכל השאלות. בדף זה תוכל ללחוץ על כפתור ההזמנה ולהצטרף למסלול ההכשרה האישי. יש לך שתי אפשרויות, אחת, חלוקה לתשלומים נוחים לפי בחירתך (ללא ריבית והצמדה), שתיים, מחיר מיוחד בהנחה גדולה למשלמים בתשלום אחד.

  לאחר אישור התשלום, תקבל הפנייה באמצעות הודעה לאימייל, להכנס לאתר הקורס להשלמת הרישום וקבלת שם משתמש וסיסמא אישיים.

  מרגע זה תפתח בפניך הגישה לשיעורים ולהדרכות.

 6. גבע גזית - מומחה בהכשרת סוחרים בשוק ההון

  יש לי גם שאלה אליך. עד כמה חשוב לך לדעת להרוויח בשוק ההון?

  אם נושא המסחר בשוק ההון והרצון להכיר כלים שיאפשרו לך להרוויח כסף ללא תלות במישהו, בזמן ובמקום, באמת חשובים לך. אם אתה חושב שגם לך מגיע להרוויח הרבה יותר וגם למשפחתך ולילדיך מגיע חופש ואפשרויות טובים בהרבה? תזמין את הקורס כבר עכשיו!

  חבל על כל רגע שאתה מבזבז על מחשבות והתלבטויות.

  אם אתה מעדיף חניכה פרטית, פנים מול פנים? צלצל אלי עוד היום ותאם איתי מפגש הכרות אישי - בחינם!

גבע גזית - מומח.. בהכשרת סוחרים ב...

סוחר ומרצה בכיר בשוק ההון ו...