בתהליך..המתן בבקשה.

טרהסייף

מילות מפתח: גיבוי בענן , drp , גיבוי , התאוששות מאסון , סדנה , קורסים מחשבים , סייבר , אבטחת מידע , אבטחת מידע ורשתות

אודות העסק

חברת טרהסייף בע”מ, בעלת 15 שנות ניסיון בתחום הגיבוי בישראל, נוסדה על-ידי עופר א. לידסקי במטרה לספק פתרונות גיבוי ואבטחת מידע מקצועיים לעסקים בכל הגדלים. תוך זמן קצר הפכה טרהסייף למובילה בתחומה ויצרה סטנדרט גיבוי חדש בשוק הישראלי.

קהל לקוחות החברה מונה מאות לקוחות ושותפים עסקיים מהמובילים בישראל, ביניהם: סלקום, ההסתדרות הרפואית בישראל, מועדון צרכנות “חבר”, מכללת שנקר, תאגיד מי שמש, מועצה אזורית מט...

קרא עוד...

שירותים

גיבוי בענן ואבטחת מידע לעסקים
השרות המנוהל שלנו כולל בדיקה יומית של הגיבוי,התראה יזומה על תקלות, אין צורך תשלום לטכנאי,

גיבוי מאובטח ומוצפן
הגיבוי של טרהסייף הינו מהמאובטחים ביותר. כל המידע המגובה מוצפן באלגוריתם חזק וללקוחות האופציה לשמור את מפתח ההצפנה אצלהם בלבד כאשר לטרהסייף לא תהיה גישה אליו. טרהסייף עומדת בתקן ISO 9001, תקן אבטחת איכות ועמידה בנהלים מחמירים. דבר המאפשר עמידה ברוב תקני אבטחת מידע. בכל שינוי קונפיגורציה ו/או שחזור מידע נשלח מייל אוטומטי לכל המכותבים כחלק ממערך בקרת הגיבוי.

למה טרהסייף?
צוות הטכנאים של טרהסייף משתמש בתוכנה ייעודית הפועלת באופן אוטומטי וללא תלות בגורם אנושי על בסיס יומי. כל יום הלקוח מקבל מייל שהגיבוי היה תקין ובמקרה של כשל ישנה התראה על ידי המערכת, צוות הטכנאים מטפל בבעיה באופן מידי. לטרהסייף יש 11 שנה של ניסיון בתחום ומאפשרת לך להיות שקט בכל נושא הגיבויים.
קבלת פרטים

כל השירותים (1)

סרטונים


חבילת אבטחת מידע מותאמת אישית לרואי חשבון ויועצי מס

בלוג

יוגב  בן ארוש מחיקה מלאה של נתונים או מחיקת מידע לצמיתות

מחיקת נתוניםמחיקה מלאה של נתונים או מחיקת מידע לצמיתות (באנגלית Data erasure או Data wiping) היא פעולה של מחיקת נתונים דיגיטליים באופן שלא יהיה ניתן ל...
קרא עוד...

לכל העדכונים

יוגב בן ארוש

גיבוי בענן ואבטחת מידע