בתהליך..המתן בבקשה.

מאיה הדס עו''ד ומגשרת

מילות מפתח: גישור , עורך דין משפחה , מזונות , צוואה וירושה , משמורת , הסכם גירושין , גירושין , הסכם ממון , גישור במשפחה , עורך דין

אודות

גירושין הם לאו דווקא הליך מכוער ויקר. אני מאמינה שאפשר להיפרד בדרכי שלום, בהסכמה, בהבנה, וללא צורך בהליכים משפטיים מרחיקי לכת

נעים מאוד, שמי מאיה הדס ואני מגשרת ועורכת דין לענייני משפחה.

אני מגשרת מוסמכת ובנוסף עברתי הכשרה בשיטת ה- collaborative divorce, מייסדת ומנכ"לית גש"ר - המרכז לישוב סכסוכים בין אנשים. בעשור האחרון צברתי ניסיון רב בגישורים משפחתיים וכיום אני מרצה בקורסים לגישור בסיסי וגישור משפחתי.

מדוע כדאי לפנות לגישור בגירושין?
========================
מה שמאפיין סכסוכים משפחתיים הוא הצורך לשמר את היחסים או לתקן את היחסים בין הצדדים באופן שיוכלו להמשיך בחיי משפחה תקינים והרמוניים. הליך משפטי עשוי להחריף את הקרע בין הצדדים לסכסוך ולהביא לקרע במשפחה כולה. ככל שמדובר בסכסוכים במשפחה מומלץ למצוא פתרונות לסכסוך במסגרת של הליך גישור.

אני מאמינה בגישור כתפיסת חיים לפיה הגישור אינו רק הליך שמטרתו מציאת פתרון לסכסוך הקיים אלא זהו הליך שנועד לשפר את המיומנויות של הצדדים בניהול מו"מ ולהקנות להם כלים ליצירת תקשורת טובה עם הצד האחר. מיומנויות וכלים אלה מאפשרים לצדדים שהשתתפו בהליך הגישור לפתור מחלוקות עתידיות ביניהם בכוחות עצמם, מבלי להידרש להליכים משפטיים, בדרך של מו"מ בדרכי נועם ובכך מאפשרים להם להימנע מפגיעה בשלמות המשפחה.

תפקיד כמגשרת הוא לסייע לצדדים להגיע לידי הידברות ולהבנת הצרכים של הצד השני על מנת שיוכלו להגיע להסכמות בכל הנוגע לסכסוך שביניהם.

במרכז גש"ר אנו עוסקים גם ביישוב סכסוכים בכל התחומים, בין היתר:
** גישור לגירושין/פרידה
** גישור בסכסוכים הקשורים עם ירושות ו/או צוואות
** גישור בסכסוכים בין הורים לילדים

מדובר בהליך ליישוב סכסוכים בהסכמה. המגשר מסייע לצדדים המסוכסכים להגיע לידי הידברות ולהבנת הצרכים של הצד השני, על מנת שיוכלו להגיע להסכמות בכל הנוגע לסכסוך שביניהם.

* מלבד עבודתי בתחום הגישור, משרדי מעניק גם שירותי יעוץ משפטי בנושאי משפחה *

את לימודי המשפטים סיימתי במכללת שערי משפט בהצטיינות יתרה, ומאז 2009 אני בעלים של משרד פרטי העוסק בתחום דיני המשפחה. צברתי הכשרות רבות, ובהן בתחום הגירושין בשיתוף פעולה מטעם המרכז למשפט מסחרי באוניברסיטת בר אילן ולשכת עורכי הדין. בנוסף הצטרפתי כחברה בארגון הבינלאומי של אנשי המקצוע הפועלים בשיטת גירושין בשיתוף פעולה (IACP) ואני מכהנת כיו"ר עמותת להתגרש בשלום, שמטרתה העיקרית הינה לקדם את שיטת המשפט השיתופי בישראל, ובפרט את נושא הגירושין בשיתוף פעולה.

במסגרת עבודתי החלטתי לתרום לחברה ולעבוד בהתנדבות בתוכנית “שכר מצווה" מטעם לשכת עורכי הדין.

הפניות טובות עבור משרדי:
=========================
דיני משפחה
זוגות שמעוניינים "לפרק את החבילה" בצורה יפה ומכובדת.
זוגות שמעוניינים להסדיר את הנושאים הרכושיים ביניהם לפני שמתחילים לחיות ביחד ולפעמים במהלך תקופת חייהם המשותפים.
גבר ואישה שאינם בני זוג ושהחליטו להביא ילד משותף לעולם והם זקוקים להסכם הורות.
עריכת הסכמי גירושין או פרידה, הסכמי ממון (לפני נישואין או לאחריהם), הסכמים לחיים משותפים בין ידועים בציבור, הסכמי הורות.
ייצוג משפטי בענייני גירושין, מזונות, חלוקת רכוש בין בני זוג, משמורת, אבהות, תביעות נזיקין כלפי סרבני גט, ידועים בציבור.

צוואות וירושות
עריכת צוואות, עריכת הסכמים בין יורשים, הגשת בקשות למתן צו קיום צוואה או צו ירושה, ייצוג משפטי בסכסוכים בענייני ירושה.

תגובות

מאיה הדס עורכת דין ומגשרת

מגשרת ועו"ד לדיני משפחה ויר...