בתהליך..המתן בבקשה.

יצחק פפיסמדו -בוחן תנועה- מומחה בשחזור תאונות דרכים

שירותים

מעבר לנהיגה בטיחותית.

יציאה לנסיעה בת כ-45 דקות עם הלקוח ברכבו ובאזור הנסיעה הטבעית שלו.
זיהוי ליקויי נהיגה והתנהגות בדרך.
הערות על שימוש ברכב ובדרך.
מתן כלים פרקטיים לשיפור בטיחות הנסיעה ואיך להימנע מתאונות דרכים.

טיפול ג'ל קראמי למנועי בנזין

תרכובת המיועדת להגנה על חלקי המנוע מפני בלאי ולשיקום מתקן של מנועי בנזין ללא פירוקם.
הג'ל יוצר שכבת ציפוי קראמית על משטחי חיכוך מה שמאפשר שיקום המשטח עד לצורתו הגאומטרית המקורית. כתוצאה מכך יחדה מחודשת עולה בביצועיה על יחידה חדשה ותשת אותך לתקופה ממושכת יותר.
השלמת תהליך החידוש לאחר 1500 ק"מ נסיעה בקצב שלך.
הטיפול הוא אחת ל- 2000 שעות עבודה או 100000 ק"מ נסיעה.
יתרונות.
מפחית צריכת דלק, מגביר לחץ שמן לנומינאלי, משיב ומגביר את הדחיסה לצילינדרים, מפחית רמת הרעשים והרעידות,מארך חיי היחידות, מגן על המנוע מפני תוצאות שליליות של הנעה קרה, משפר פעולת המנוע כבר מ 50-100 ק"מ הראשונים, שומר על פעולת המנוע במקרה של דליפת שמן, מפחית פליטת מזהמים לאטמוספרה, מפחית אובדן שמן שרוף ומאפשר תקופה ממושכת יותר בין החלפות השמן

חקירת תאונות דרכים והגשת חוות דעת

בדיקת נסיבות התאונה והגשת חוות דעת עם ממצאים

טיפול ג'ל קראמי למנועי דיזל

תרכובת המיועדת להגנה על חלקי המנוע מפני בלאי ולשיקום מתקן של מנועי דיזל.
השמת תהליך השיקום לאחר 1500 ק"מ נסיעה בקצב שלך, הטיפול הוא אחת ל- 2000 שעות עבודה או 100,000 ק"מ.
יתרנות.

משקם ומגן על חלק חיכוך של קבוצת בוכנות הצילינדר, ארכובות ומנגנוני הפצת הגז מפני בלאי.מפחית צריכת דלק, מגביר לחץ שמן לנומינאלי, מגביר כח מנוע ומשפר את יכולת ההאצה, מפחית רמת רעשים והרעידות, משפר את פעולת המנוע כבר לאחר 50-100 ק"מ ראשונים, שומר על פעולת המנוע במקרה של דליפת שמן. מפחית פליטת מזהמים לאטמוספרה.מאפשר תקופה ממושכת יותר בין החלפות השמן.

טיפול ג'ל קראמי לגיר מכאני, תהיבות העברה ודפרנציאלים.

תרכובת המיועדת לשיקום מתקן של תהיבות הילוכים ידנית, מבים, ויחידות ממסרה שונות ולהגנתם מפני בלאי, הג'ל יוצר שכבת ציפוי קראמית על משטחי החיכוך ( דבר האפשר שיקום הגאומטריה של החלקים).
יתרונות.
משקם ומגן על לקי חיכוך בממסרה מפני בלאי, מונע שקעים ושריטות על משטחי העבודה, משקם את צורתם הגאומטרית של החלקים, מסתגל ואף מפחית באופן אופטימלי חיכוך בגיר, מפחית רעידות ורעשים של היחידות, משפר דיוק העברת ההילוכים, משפר פעולת סינכרון ההילוכים,תורם להפחתה בצריכת דלק, שומר על פעולת הממסרה במקרה של דליפת שמן

ג'ל קראמי למשאבות הזרקה.

תרכובת המיועדת לשיקום מתקן והגנה על חלקי חיכוך במשאבת הדלק וזרבוביות על סוגיהן מפני בלאי. לאחר טיפול נשמרת רמת micro hardness גבוהה של מגעי הבוכנה דבר שתורם להארת חיי המשאבות ומבטיח הגנה טובה מפני דלק באיכות ירודה.
יתרונות.
מפחית צריכת דלק, משקם ומג על משאבות דלק מזרקי דלק ויחידות משאבת ההזרקה, משפר את כח המנוע, מפחית רעשים ורעידות, מפחית רמת הרכיבים הרעילים בפליטה.

טיפול בתרסיס ג'ל קראמי לממסרות אוטומטיות

תרכובת המיועדת לשיקום מתקן והגנה מפני התבלות של ממסרות אוטומטיות.
יתרונות.
מאשר פעולת מנגנון אמינה וארוכה יותר, מפחית רעשים ורעידות, מדכא עומס יתר, מגן על החלקים מפני בלאי במקרה של רמת שמן נמוכה.

ג'ל קראמי למדחסים ולמסבים תעשייתיים

מיועד להגנה מפני בלאי ולשיקום מתקן של מסבים הנמצאים באגן השמן כמו גם על יחידות מדחס וחלקים מכל סוג שהוא, (חוץ מחיישני חמצן). מאריך את חיי השירות של היחידות ומפחית את צריכת האנרגיה והמשאבים באופן ניכר.

יתרונות.
מפחית טמפרטורת העבודה של יחידות, מיצב לחץ שמן, מפחית צריכת האנרגיה הנישאת בזמן עבודת המדחס, מפחית משמעותית רעשים ורעידות, מונע רווחים ונקישות של המסבים, מאפשר למדחסים להגיע לפרמטרים נומינאליים במהרה.

ג'ל קראמי לצילינדרים

מיועד לשיקום מתקן ללא פירוק והגנה מפני בלאי של בוכנות המנוע. (יתרונות) מגביר לחץ בצילינדר, משקם את צורתם הגאומטרית של הצילינדרים,מסיר סימני גרירה ושריטות עד 0.1 מ"מ , מגן על הצילינדרים מפני בלאי בהנעה קרה, מפחית רעשים ורעידות, מגביר כוח מנוע, מחי צריכת דלק, מפחית רכיבי CO ו CH בפליטה, מאפשר לבצע טיפול סלקטיבי (צילינדר אחד או יותר לפי הצורך).

ג'ל קראמי למנועים קטנים.

מיועד לשיקום מתקן והגנה מפני בלאי של חלקי מנוע עם נפח עבודה של עד 1000 סמ"ק,עם מערכת דלק ומערכת שמן נפרדת וגם משולבת. ( יתרונות) מגביר לחץ בצילינדרים, מפחית צריכת דלק, מגביר כוח מנוע, מאריך חיי המנוע עד פי 3, מפחית פליטה מזיקה, מפחית רעידות ורעשים.

גריז מגן מתוסף בחומר קראמי, תרסיס ושרוול.

מיושם להגנה על יחידות ומנגנונים הפועלים בתנאי עומס כבדים, גריז אוניברסלי המגן על משטחים מפני בלאי ויכול לשמש כחלופה לגריזים אחידים

גריז מתקן + גריז משקם

מיועד לשיקום יחידות ומנגנונים הפועלים בתנאי עומסים כבדים, הגריז יוצר שכבה קראמית חדשה על משטחי חיכוך, מאריך את משך חיי החלקים באופן ניכר.

גריז לחוליות במהירות קבועה

הגריז הטוב ביותר לחוליות כיום. מומלץ למפרקיות חיבורים ומנגנונים חדשים.(יתרונות) גריז מושלם לחוליות במהירות קבועה מפחית התבלות, מתאים לשימוש למטרות רבות, מיסבים כדוריים, צירים , חוליות שבממסרות, מסבי משאבות ומסבי גנרטורים.מתאים עם כל סוג של גריז ליתיום לציוד מנועי ותעשייתי וניתן לערבוב עימו בכל פרופורציה.שומר על משטחי חוליות במצב שיא.

שמני מנוע מכל הסוגים

כל שמני המנוע מתוספים בחומר קראמי, מתאים ואף עובר את דרישות הסטנדרט הגבוהות ביותר עבור מפרטים אמריקאיים והאירופאים לשמני מנוע לרכבים פרטיים ומשאיות.

שמני ממסרה מינראלי וסינטטי

השמן מתוסף בחומר קראמי המאפשר פעולה חלקה של תהיבת ההילוכים, מגן על יחידות הממסרה במקרה של דליפת שמן, מפחית צריכת דלק,מוסף למנגנון במילוי שמן יחיד ומספיק לכל תקופת הפעולה.

נוזל אטימה למניעת דליפות במערכת הקירור(רדיאטור)

יישום אוניברסלי מודרני וחדשני המיועד למנועי בנזין ודיזל של מכוניות וציוד.
מונע דליפות, אוטם לצמיתות ובאמינות שריטות דקות, בקו הצינורות והחיבורים., מונע ריפיון אטם המשאבה ודליפות של אטם ראש , מגן על מערכת מפני איכול וחלודה, מסכך ומשמן את אטם המשאבה.אינו מכיל חומצה ואינו רעיל.מתאים לשימוש עם כל סוגי הנוזלים למערכת קירור, בטוח לשימוש עם חלקי מערכת קירור כגון צינורות גומי, אטמים, אלומיניום, רדיאטור פלסטיק ורדיאטור פלדה.

MAXI-FLUSH נוזל מנקה אינג'קטורים מרוכז

מכיל רכיבי ניקוי מעולים, מיועד לניקוי מקצועי של מערכות דלק במנועי בנזין, מנקה ערוצי כניסה ותאי בעירה, מבטיח הזרקה של דלק במינון מדויק, משקם רסס ומשפר תהליך הבערה תוך הפחתת צריכת דלק, הודות למרכיבים שלו הוא מספק הגנה יעילה על מחט השסתום של המזרק מפני בלאי והידבקות, משפר אמינות מערכת הדלק ומאריך חיי המזרקים. בטוח לשימוש עם חיישני חמצן וממירים קטליטיים של גזי פליטה.

VITAFLUSH לניקוי יסודי של מערכות שמן במנועי בנזין ודיזל כולל אלו עם טורבו.

מסיר ביעילות זיהומים ומשקעי זפת מערוצים ביחידות ומרחיק אותם מהמערכת, מאפשר שיקום והגנה מפני בלאי של חלקי חיכוך, מגביר כח מנוע, אינו מכיל אצטון חומצה וממיסים. משמש כמתאם בעת החלפות סוגי שמנים במנוע, מתאים לשימוש עם כל סוגי השמנים, מתאים לשימוש עם חלקי מנוע שאינם מתכתיים,לאפקט מקסימלי מומלץ לבצע שטיפת מנוע בכל פעם שמבצעים החלפת שמן מנוע לצורך שטיפה מונעת והגנה מפני בלאי.

קשירת קשר עם נציג חברה המחזיקה צי של כלי רכב

אם מתבצעת עסקה עם החברה אליו הגעתי המפנה יתוגמל.

חסכן דלק

מערבלי אוויר המותקנים במסלול כניסת אוויר למנוע אחרי מסנן האוויר, גורם לחיסכון ניכר בדלק ותורם לתגובה איכותית של המנוע. חסכן הדלק מותקן בכלי רכב שמבנה המנוע מאפשר זאת. החסכן יפורק בכל שלב במהלך החודש של הקנייה עפ"י דרישת הלקוח במידה ולא מורגש חיסכון וכספו יוחזר במלואו ללא שאלות. (לא חסכת לא שילמת)

ערכת ניקוי למערכת דלק למנוע בנזין, לטיפול ממושך של חצי שנה.

מכיל רכיבי ניקוי מעולים, מיועד לניקוי מקצועי של מערכות דלק במנועי בנזין, מנקה ערוצי כניסה ותאי בעירה, מבטיח הזרקה של דלק במינון מדויק, משקם רסס ומשפר תהליך הבערה תוך הפחתת צריכת דלק, הודות למרכיבים שלו הוא מספק הגנה יעילה על מחט השסתום של המזרק מפני בלאי והידבקות, משפר אמינות מערכת הדלק ומאריך חיי המזרקים. בטוח לשימוש עם חיישני חמצן וממירים קטליטיים של גזי פליטה. ובנוסף 3 שפורפרות של תוסף דלק המונע התחמצנות במערכת לצורך שימור ותחזוקה.

ערכת ניקוי למערכת דלק מנוע דיזל, לטיפול ממושך של חצי שנה.

מנקה סילונים, בוכנות ותא הבערה ומונע היווצרותם בהמשך,מפחית השפעות שליליות של שימוש בדלק בו אחוזי גופריתותרכובות פחם גבוהים, משפר איכות הדלק לסטנדרט EURO-4 ,משפר בערת הדלק ומפחית צריכת דלק, מפחית סכנת התפוצצויות, משקם כח מנוע ומביאו לפרמטרים נומינאליים,מונע בעיות כתוצאה מהנעה קרה, מפחית פליטת מזהמים, מבטיח פעולה מדויקת של מערכת הדלק למשך 5000 ק"מ נסיעה.
בנוסף 3 שפורפרות תוסף דלק המונע התחמצנות במערכת לצורך שימור ותחזוקה.

תןספ דלק jet 100 למנוע דיזל

מנקה סילונים, בוכנות ותא הבערה ומונע היווצרותם בהמשך,מפחית השפעות שליליות של שימוש בדלק בו אחוזי גופריתותרכובות פחם גבוהים, משפר איכות הדלק לסטנדרט EURO-4 ,משפר בערת הדלק ומפחית צריכת דלק, מפחית סכנת התפוצצויות, משקם כח מנוע ומביאו לפרמטרים נומינאליים,מונע בעיות כתוצאה מהנעה קרה, מפחית פליטת מזהמים, מבטיח פעולה מדויקת של מערכת הדלק למשך 5000 ק"מ נסיעה.

טיפול בדוח תנועה

בדיקה של דוחות תנועה וטיפול בהם בהתאם לצורך.

יצחק פפיסמדו בוחן תנועה

בוחן תנועה/ מומחה בשחזור תא...