בתהליך..המתן בבקשה.

רפואה סינית שיאצו ועיסוי לנשים

מילות מפתח: שיאצו , פוריות הריון ולידה , צמחי מרפא , עיסוי רפואי , עיסוי , forever מוצרי אלוורה , עיסוי נשים בהריון , כאבי גב , הריון ולאחר לידה , דיקור סיני

אודות

מטפלת ברפואה סינית, עיסוי ושיאצו לנשים- לכל הנשים, ומתמחה בפוריות, הריון ולידה.
הטיפול מתקיים בקליניקה בשוהם.

יש לי את הכלים לסייע לנשים בצורה טבעית בדרך אל ההריון- לחזק את הגוף, להסדיר את המחזור החודשי ואף לתמוך במהלך טיפולי פוריות.
אשמח לעזור לכל הריונית על ידי ליווי ותמיכה במהלך ההריון בכאבים אורתופדים, בחילות והקאות, הפחתת בצקות ועוד תופעות אופייניות וכמובן שלאחר הלידה אסייע בהקלה על הכאבים הנוספים כתוצאה מהרמת התינוק, העייפות הקשה, מצבי הרוח המשתנים, נשירת שיער וכו'.

מהמקום האישי ממנו אני מגיעה בחרתי להתמקד בקליניקה שלי בטיפול בנשים בגיל הפוריות- בשלבי כניסה להריון ובמהלכו הזקוקות לליווי, תמיכה וחיזוק ובנשים לאחר לידה ואמהות לתינוקות שסובלות מסימפטומים אופייניים כמו עייפות, כאבי גב, שכמות, צוואר, נשירת שיער ועוד.

כמו כן אני מטפלת בהקלה על כאבים אורתופדיים- אקוטיים או כרוניים וכן בהקלה על כאבים ממקור פנימי- מיגרנות, דלקות בדרכי השתן, הפרעות במערכת העיכול ועוד.

הכלים הטיפוליים שלי הם: דיקור, שיאצו, צמחי מרפא סיניים, עיסוי רקמות עמוק, וטכניקות נוספות כמו דיקור אוזן, קינזיוטייפ, כוסות רוח ומוקסה.

בנוסף, ניתן למצוא אצלי בקליניקה מוצרי FOREVER אלוורה. ופורמולות צמחי מרפא מבית "ברא צמחים".

חשוב לי להשקיע באופן מיוחד בכל מטופלת, ללמוד אותה ואת העולם ממנו היא מגיעה על מנת להתאים לה את הטיפול המדויק ביותר ולעזור ולהקל ככל שניתן על התלונה איתה היא מגיעה.

050-9293378

חברה בועד האגודה הישראלית לריפוי סיני מסורתי Dipl Ac IATCM
השתלמות מקצועית בבית חולים בהאנגזו, סין
מכללת "מירב": רפואה סינית, כולל סטאז' קליני
רפלקסולוגיה- מטפלת בכירה
שיאצו - מטפלת מוסמכת
בית ספר "קשת בענן": עיסוי רקמות עמוק, עיסוי נשים בהריון, עיסוי שוודי משולב, ועיסוי באבנים חמות

תגובות

ציון איכות

  (77 מדרגים)
10
מחיר: 10
שירות: 10
זמינות: 10
אמינות: 10

נקודות פעילות

5,098
ב 4 החודשים האחרונים
(12,996 סה"כ נקודות)
חבר קבוצה
עסקים נחושים להצלחה
815
צפיות בפרופיל

פרטי התקשרות

 נורית 39 שוהם
Facebook