בתהליך..המתן בבקשה.

השינוי בידך / אירועים

סדנת מיומנויות חברתיות

סדנת מיומנויות חברתיות
איפה: קיבוץ עינת בית ליאורה כהן עינת
מתי: רביעי, 11/09/2019 16:30-18:30
מחיר: 120.00     קרדיטים: 12
קטגוריה: סדנא מקצועית
פרטים להתקשרות: ליאורה כהן אימון לילדים , 052-353-3693
זמן שנותר: 0 ימים     מקומות שנשארו: 19
הרשאות: פתוח לכולם

התמודדויות חברתיות מלוות רבים מילדנו לאורך כל תהליך גדילתם.
כעסים על חברים, החרמות, נידוי, היעלבויות, פגיעות והיפגעויות, תחושות של "לא רוצים אותי", מלך הכיתה ומלכת הכיתה והתלמידים הכפופים לדבריהם.
בסדנת מיומנויות חברתיות הילדים לומדים להתבונן פנימה לזהות את העוצמות האישיות והכישורים הפנימיים שלהם, מחזקים את הביטחון הפנימי - כל אחד כפי שהוא, להתייחס לשונה, לראות את האור שבכל אחד, לקבל את האחר להסתכל על סיטואציות מזוויות ראיה שונות, להתנהג באופן מאוזן, לשלוט ברגשותיהם ולראות את האחר.

למי מיועדת הסדנה?
הסדנה מיועדת לילדים המעוניינים לשפר את כישוריהם החברתיים, אם עקב קשיים חברתיים ואם בכדי להיטיב ולשפר את דרכי התקשורת שלהם בחברה.
הנחת היסוד היא שכלים שילמדו בצעירותם, יסייעו להם גם בבגרותם.

מבנה הסדנה
הסדנה בנויה מסדרה בת 16 מפגשים בהם נחשפים הילדים למצבים חברתיים, חלקם מובאים ע"י המנחה במשחק תפקידים וחלקם מובאים על ידי הילדים מחיי היום יום שלהם. בסדנא אנו מנתחים את המצבים השונים, חושבים על דרכי התמודדות, מחדדים את תחומי העשייה, הרגש, המחשבה והדיבור הנוגעים לכל סיטואציה ורוכשים כלים להתמודדות.
הפעילויות מתקיימות בשיח, עבודה משותפת, משימות שיתפויות, דיונים על אירועים, דמיון מודרך, משחקים, יצירה ועוד.

מה יקבלו הילדים בסדנה?
ארגז כלים להתמודדות חברתית עם מצבים שונים, הכרת הכוחות הפנימיים של הילדים, חידוד הרגישות לסיטואציות חברתיות, חיזוק הביטחון האישי, יכולת הסתכלות על מצבים מנקודות ראות שונות והסקת לקחים.

על המנחה – ליאורה כהן
ליאורה כהן סיימה 32 שנות הוראה, חינוך והדרכת מורים במערכת החינוך, והובילה פרוייקטים חינוכיים ייחודיים. ליאורה מוסמכת מכללת "קגן" – Master NLP Trainer; מוסמכת קורסי הנחיית ילדים ונוער ב"מכללת רטר" וב"מרכז דב רוייטמן" מוסמכת הנחיית ילדים ונוער בשיטת האימון האינטגרטיבי ב"דרך הדעת".

תגובות

ליאורה כהן אימון לילדים

אימון ילדים ונוער להעצמה ול...